Сиреневая цапля• 14 января 2024
Дівчата як би ви поступили? Багато слів
Нас в сімʼї двоє дітей. Батьки розлучені, і хоч після розлучення я залишилася з татом, але він жодного разу мені не допомагав матеріально ( знаю він не зобовʼязаний був), але у нього бізнес і все таке. Старшій сестрі( яка після розлучення залишилася з мамою) купив квартиру, машину і завжди возився з нею.
Але питання не в цьому навіть.
Тато займався деревообробкою і виготовлення меблів. Коли ми з чоловіком робили ремонт, то все замовляли у тата і за все платили. Ніяких знижок, поблажок…
Тато старенький вже і звісно я до нього навідуюся, але ніколи як нічого не просила так і не прошу. Він має хорошу пенсію і живе з жінкою.
Зараз ми робимо ремонт і у нас пральна машина (4 роки), посудомийна 5 років, сушка ( 2 роки)
Техніка не стара і я захотіла татові віддати.
Але якась така обіда мене накрила. Я чогось згадала що він не допомагав мені (
От сиджу і думаю…
Вибачте, можливо комусь це дурне питання.
Але я за порадою.
Віддати йому?
Продати краще ?( я ніколи нічого не продавала)
Чи запропонувати йому за гроші, щоб «провчити»
Але питання не в цьому навіть.
От сиджу і думаю…
Але я за порадою.
Віддати йому?
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляНеВРотик
Виходячи з ваших дописів, то не дуже ви і вільна від цього
Удалено администрацией...
А що таке?• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Відповідь така. Вона розлучена з дитиною , а я з чоловіком
Ну правильно. Ваша сестра вынуждена выживать вдвоём с ребенком на одну её зарплату. Что там тех алиментов... Ещё дети часто болеют, и вашей сестре часто приходилось то личные брать чтобы ребенка на прививку повести, то больничные, и вообще подстраивать свой график под то, чтобы забирать ребенка то из сада, то из школы. Естественно, ваша сестра теряла в заработке из-за личных, да и вообще сложно найти высооплачиваемую работу, если нужно ребенка уже в 2 часа дня забрать со школы.
А вы с мужем и ребенком втроём жили на две зарплаты, причём ваш муж мог работать полноценно и зарабатывать хорошо, пока вы подстраивались под ребенка.
Ваш отец поступил хорошо, отдав вашей сестре квартиру и машину. Ей на это заработать намного тяжелее, чем вам.
Не знаю насколько этично было то что ваш отец брал с вас деньги за мебель. Но мой брат занимается ремонтом техники и я всегда плачу ему по рыночным ценам. Потому что я напрягаю его тем, что прошу приехать - ему проще сделать то, что ему приносят в фирму на месте, и без меня у него заказов полно.
Автор, если вам не нравилось платить вашему отцу, то почему вы не заказывали деревянные изделия в другом месте?
Поддакиваю иногДА• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
А що дасть якщо не буду спілкуватися?
А що дасть якщо у всьому світі не спілкуватися?))
Без обид,с таким мышлением отдайте эту технику.Потом вам выскажут,что Вы неликвид подсунули,не то что папа,его качели и прочее было отлично качества.А в конце скажут,могла б отцу и новое купить,неблагодарная.И сестре новое,потому что она бедная овечка,денег нет,ребенок и лапки
Яжбоматуся• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Та не має вини звісно.
І звісно я з психологом це довго пропрацьовувала, бо стояла на місці довго через ці травми.
Я зараз вільна від цього, а колись ридала , кляла, ненавиділа.
ну дивіться, мені якби шо. Але з ваших написів очевидно, що:
1. Ви продовжуєте вислужуватись, щоб вас полюбили.
2. Все таки відчуваєте вину, за свою образу,а значить таки не дозволяєте собі образу на повну катушку.
Продайте ту всю техніку і продовжуйте працювати з психологом. Ви не звільнилися до кінця.
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляА що таке?
Класно ви придумали) а те що мій чоловік на війні з 2014 року і інвалід -мені обовʼязково вам сказати?)
Чи те що сестра любітєль накатіть, і через це і розійшлася щ чоловіком, бо він не витримав то)
Ой прошу не шевеліть зараз це все в мені, бо я також знаю як виховувати дитину коли ти одна.
Яжбоматуся• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Удалено администрацией...
Ну то ви зробили якийсь крок і може навіть не один, а багато кроків на шляху до звільнення. Але повірте, Вам ще є куди рухатись далі.
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ну я це розумію)але до мого старпосту це немає відношення.
дамаБезСобачки• 14 января 2024
Сейчас одну неприятную вещь напишу, родители поменяли в частном доме окна, дом на две части: старая и новая, сделали ремонт в старой. Я давала деньги, а потом выяснилось, что старую часть родители отдадут моей сестре, хотя изначально мне старую говорили, видимо забыли. Выходит, что я помогала родителям, а достанется сестре. Но я не против, просто хотелось бы услышать спасибо.
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляА що таке?
Бо я надіялася що він не буде брати гроші) бо молода була і дурна)
Яжбоматуся• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
так пряме ж відношення) у людини, яка звільнилася від того всього такого б питання просто б не виникло.
КОНКРЕТНА ПОРАДА - не віддавайте йому ніхрєна-і не оцінить, і ще й винна будете, як поламається.
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ще раз запитаю, конкретна порада до мого питання буде від вас?
А що таке?• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Дамочка, успокойтесь.
Если вы и в жизни так легко заводитесь с полоборота, то отношение близких к вам понятно.
Сметчица• 14 января 2024
Не, ну внучке за деньги это жесть, правда.
Ну там можно было мин за материалы и то...
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляА що таке?
Дамочка, успокойтесь.
Я дуже довго вас чекала)
Як це ви зразу не написали)
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляСметчица
Ні. Приїхала людина встановила у дворі і взяла повну суму як потрібно.
Але вже як є
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Дякую
Поддакиваю иногДА• 14 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А почему Вы не против?
АфродитаПетровна• 14 января 2024
Автор, я понимаю, что все мы разные, но я бы еще в юности задала ему открыто вопрос: почему ей помогаешь, а мне нет? И выясняла бы все сразу, никаких обид не таила. Вас немного здесь не понимаю. С одной стороны ничего не требовали, с другой- сейчас обижаетесь.
По теме: все отдала бы отцу. Он дал жизнь и это самое главное. Ну и кормил в любом случае.
Сиреневая цапля
• 14 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Дякую. Я багато разів питала чому він так поступив зі мною.
Але це вже в минулому.
Брюлик в стразах• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Бо у н ого немає посудомийки, правка ну дуже убита вже. То йому б точно не лишнє було
Отдайте что-то одно
Глас_Народа• 14 января 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Ви читали автора? Взуття не було, на проїзд
ПушАпница• 14 января 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Да, реально стидно за гроші йому продавати.
Але хочеться щоб він зрозумів, як ми кожну копійку складали а він у розквіті бізнесу-навіть качельку онуці зробив і гроші взяв ((
Як згадаю …
это капец... тогда может и я бы деньги взяла. Это просто немыслимо брать деньги за качельку