АяВсёЗнаю• 14 января 2024
Організація куточку для розваг дитині 3 роки в квартирі
Син не ходить в садок поки що, вдома відбувається просто жах. Енергії купа, а виплеснути немає куди.
Думаю, що можна організувати в квартирі, де не сильно багато місця...
Може хто що порадить? Може є якісь шведські стінки для таких маленьких?
Грамотний хвіст• 14 января 2024
Автор, ви будете стояти біля нього і дивитися, щоб він не полетів вниз головою? Гуляти багато на вулиці. Танцювати. Стінки займають багато місця і швидко набридають ( але це тільки мій досвід)
Рятівник Малібу• 14 января 2024
На улице гулять лучше, дома более спокойные игры. Шведская стенка для трехлетки мне кажется не очень подходит
АяВсёЗнаю
• 14 января 2024
Дівчата, ну ясна річ, що ми гуляємо на вулиці.)
Але зима – не літо, цілими днями гуляти не будеш
Тому вдома теж треба якось його займати й спрямовувати енергію кудись в адекватне русло, а не в дестрой, як в нас зараз.
Грамотний хвіст• 14 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Клеїти, малювати, допомагати мамі, співати, танцювати, бігати, не буде він на тій стінці цілий день висіти, максиму 20 хв перші і дні, а потім раз в тиждень
Рятівник Малібу• 14 января 2024
Відкрила Гугл, повно всяких ігрових центрів на будь-який гаманець. Ось цей сподобався тим, що складається коли не потрібен, але для трирічки мабуть зависокий.
АяВсёЗнаю
• 14 января 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
З клеїнням, малюванням і рештою пасивних дій не складається. Все закінчується жбурлянням та ламанням. Ясна річ, що бувають проміжки, коли він конструктор складає, ліпимо щось з ним і тд, але в основному влаштовує треш з біганиною та жбурлянням всього.
Тому й питаю, може хтось має ідеї саме для активного проводження часу вдома, але не хаотичного)
АяВсёЗнаю
• 14 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
Батут. У нас места немного, покупали самый маленький, но это было просто спасение. Ничего больше не надо было.
Хммм. Це цікаво, але в квартирі важко уявити якось)
А у вас квартира чи приватний будинок?
АяВсёЗнаю
• 14 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Я теж в Гуглі багато бачила подібного, тому, власне, й написала сюди
Думала, може хто практичним досвідом з такими от комплексами поділиться.
Рятівник Малібу• 14 января 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Це залежить від квадратури в яку потрібно вписати ігровий центр. Продумати що з ним робити через тиждень, якщо буде не актуально чи потрібен буде простір для інших ігор. Дивіться габарити, ’приміряйте’ їх на зріст дитини. Наповнення центру залежить від вподобань вашої дитини.
Якщо це буде сама стандартна шведська стінка, то навряд чи надовго зацікавить трирічку. Типу заліз, зліз і що далі?
Ответ дляАяВсёЗнаю
А у вас квартира чи приватний будинок?
Квартира, причому невелика. Дитяча взагалі маленька, а наша середнього розміру. Але вмістили. Бо донька ну дуже активна та мамійка, щоб в мене був вільний час я готова була на все. Дитина стрибала кожен день роки зо 2. Поставили десь в два з половиною роки. В 5,5 років віддали батут сину друзів.
Батут з сіткою, звичайний.
АяВсёЗнаю
• 14 января 2024
Ответ дляРита-8e7c
Батут з сіткою, звичайний.
Класно. Я прям серйозно задумалася. До цього в сторону батута навіть не дивилася.
Дякую за ідею )
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дякую за ідею )
Нема за що. До речі, батут доволі легко збирається. Хвилин 15. Ми його прибирали, щоб ялинку ставити.
А ще в нас гірка була пластикова, але це раніше, до батуту. Теж дитина раділа.
Батут отакий, знайшла фото доньки в інсті.