Колдунья-вещунья• 14 января 2024
У кого було відчуття внутрішньої тривоги? Як побороли?
Періодично назбирає відчуття тривоги. Таке враження, що напливом і очікую, що щось станеться. Йде накрутка, далі попускає. Декілька годин не можу функціонувати, бо відчуваю внутрішній дискомфорт.
Прийшла до першого психолога. Результат нульовий. Шукаю іншого.
Хто стикався з подібним?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 февраля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Не повірите.. пішла до психолога, результату не було. Далі поза планом завела собаку. Не планувала, але люди віддавали в добрі руки, стало шкода. І життя заграло фарбами. Тепер в мене завжди є якась підтримка поруч, якби це не звучало «дурно». Але мені комфортно. Ходжу двічі на день гуляти, познайомилась з собачниками району. З однією дівчиною пʼємо каву кожного вечора по традиції. І зараз мені морально комфортно. Раніше життя було як рутина. Все за планом. А тепер інакше..
Я так за Вас рада, очень сильные изменения, Вы умничка что взяли собачку, Вы её спасли и она Вас) Какая Вы добрая и хорошая, пусть у Вас все складывается хорошо, очень рада за Вас
Я тоже приютила собачку вместе с семьёй приняли решение, ещё когда война началась, тоже гуляю с ней, как будто она наша и всегда нашей была, добрая и ласковая, людим её очень. Помню когла её взяли мне так плохо было на душе, и я когда плакала обнимала её, она мне очень помогла.