все по ГОСТу!• 14 января 2024

Треба обрати одного кандидата в чоловіки

Швидко опишу
Перший. Українець, з ним всюди просто, добрий, щедрий, забезпечений, має свою справу за кордоном, і тут же постійне місце проживання.
Але, через війну, бувша дружина/дитина живуть не так далеко, допомагає їм, дітей більше не хоче, я теж ( вже маю дитину )
Другий, іноземець, красивий, має теж свій бізнес
Менталітет різний, дуже юморний, всюди смішки, непередбачуваний, щедрий, має багато друзів і цікавих компаній
Дітей не має, але дуже хоче прям вже.
Зустрічалась з обома, треба визначитись
Кожен кличе вже жити разом/відпочинок і т.д
Я ще нікого мабуть не люблю..
Але подобаються от прям дуже
😖що робити
Тут надолго• 14 января 2024
Голосуй - не голосуй, всё равно получишь ...
Уходя дверю не хлопать• 14 января 2024
Украинец
Наполеон Бонапарт• 14 января 2024
Кожній жінці потрібен щедрот
Простоваля• 14 января 2024
А що не так з першим? По опису хороший і дітей більше не хоче, як і Ви. А з другим серйозна відмінність у поглядах на майбутнє, він хоче дітей, а ви ні, з цього нічого хорошого не вийде.
Цікавий писочок• 14 января 2024
З другим у вас різне бачення народження дітей. Вам це норм?
СпайдерВумен• 14 января 2024
А як у вас виходить з ними одночасно зустрічатися?
А вот недавно• 14 января 2024
Только 1
2 интересен только на начальном этапе, вы слишком разные (и в плане детей и в плане менталитета)
Не пириживай• 14 января 2024
Если вы не хотите детей, а иностранец хочет, то какие вообще могут быть варианты?
Кукусик• 14 января 2024
Іноземець
Elmyska• 14 января 2024
Кто из них больше сохнет по вам, того и выбирайте.
автор все по ГОСТу! • 14 января 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Легко
автор все по ГОСТу! • 14 января 2024
Ответ дляНе пириживай
Я можу передивись своє ставлення
Але, то вже наче певна залежність.
Освічую темряву• 14 января 2024
1 голосуй за українське)
а якщо серйозно-іноземець буде гнути вас
Ума Палата• 14 января 2024
Я за українця: надивилася вже різниці менталітетів. Навіть банально на кухні, як розділяти бюджет, коли і де відпустка, як керувати нерухомістю.... Якщо ви не ризикова натура і вам не потрібні сюрпризи в житті, обирайте того, що ближче. Ви не знаєте, де вилізе той камінь
Meercury• 14 января 2024
Давайте ещё третьего. Негра например или араба))) что бы выбор веселее был.
ОдинРазНадетое• 14 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Легко
там вам ніхто не треба з двох
ОдинРазНадетое• 14 января 2024
Ответ дляУма Палата
я иностранца.. нет вообще ничего такого . добрый любящий честный
р.с. ровесники , влюбились
СпайдерВумен• 14 января 2024
Ответ дляMeercury
Так може хтось з перерахованих вже є, ми з не знаємо хто саме той іноземець
Valechka-mk• 14 января 2024
Если такой вопрос возникает, кого выбрать, то значит никого не надо выбирать.
Любили бы - не спрашивали бы.
А то как шкаф или стиралку выбираете
автор все по ГОСТу! • 14 января 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
там вам ніхто не треба з двох
Як би не треба було, не зустрічалась би
автор все по ГОСТу! • 14 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Любили бы - не спрашивали бы.
А то как шкаф или стиралку выбираете
Маю можливість обирати
Valechka-mk• 14 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Маю можливість обирати
Ну да, если чувств нет и человека выбирают как функцию и кто выгоднее и удобнее, то конечно.
Правда в ответ рискуете получить такое же отношение - как к вещи
автор все по ГОСТу! • 14 января 2024
Ответ дляValechka-mk
А який зміст відмовлятися від хорошого ?
Типу, я принцеса і буду чекати короля ?
Він не прийде )
До чого тут речі ?
Я даю теж не мало навзаєм
Valechka-mk• 14 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Типу, я принцеса і буду чекати короля ?
Він не прийде )
До чого тут речі ?
Я даю теж не мало навзаєм
Если любишь и есть чувства, желание разделить эту жизнь вместе, то вопросов не возникает таких и выбор не делаешь. А если относишься как к вещи, то да, выбираешь получше, да поудобнее, да повыгоднее.
Но вы и сами написали, что никого не любите. Чем и подтверждаете мои слова.
Зачем тогда замуж?
автор все по ГОСТу! • 14 января 2024
Ответ дляValechka-mk
Зачем тогда замуж?
Заміж офіційно я не писала про те.
Жити разом і більше часу разом.
Я взагалі нікого з чоловіків прям щоб вау не любила.
Мені то незнайоме.
Через певний час є певні інтереси, хоббі, побут, секс (то найлегше),повага, спільні цілі
То мені головне
Любов, -я багато людей люблю по своєму
Себе, дитину, сестру, батьків
Але чоловіків любити більше ніж себе ?
Навіщо то мені ?
Твоя космішна• 15 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Заміж офіційно я не писала про те.
Жити разом і більше часу разом.
Мені то незнайоме.
То мені головне
Любов, -я багато людей люблю по своєму
Себе, дитину, сестру, батьків
Але чоловіків любити більше ніж себе ?
Навіщо то мені ?
А хто казав любити чоловіка більше ніж себе? Дівчата писали про любити взагалі, як чоловіка,як людину, а не любити більше ніж себе. Якісь у вас крайнощі
автор все по ГОСТу! • 15 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
Що не дає любити людину без штампу ?
Твоя космішна• 15 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Що не дає любити людину без штампу ?
Яке має відношення штамп до любові або любов до штампу? Можна вийти заміж за того, хто не любе, або за того, хто не люб. А от любити всі найчастіше починають до штампу, поки не має любові, штамп і не буде потрібний
автор все по ГОСТу! • 15 января 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ви мене не зрозумієте
І ми говоримо про різні
Я за любов без штампів взагалі і без умов навішаних суспільством
Це моя особиста доктрина
Твоя космішна• 16 января 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ви мене не зрозумієте
І ми говоримо про різні
Це моя особиста доктрина
Ви спитали, вам і відповідають. З чого ви взяли, що я особисто вас не розумію? Прекрасно я вас розумію. І я , і дівчата з того, що ви написали бачать, що проблема в тому, що ви жодного з чоловіків не любите. Ви в них бачите тільки набір функцій і оцінюєте тільки з позиції хто більше комфорту вам принесе. Якби в вас до когось з них були почуття, то ви б не питали кого вибрати. І вам я та інші дівчата дуже ясно натякнули, що роблячи так вибір, через деякий час ви питатиме чому не склалось, чому він не той/ не такий і таке інше. Можна сторонитись штампу по різним причинам, але навіщо приближати до себе людину ( в вашій ситуації будь кого з чоловіків) ігноруючі / не замислюючись про їх почуття, а опиратись виключно з точки зору вашого комфорту? Ви не мені відповідайте, собі дайте відповідь. З часом ніякий комфорт не компенсує вам те, що людина поряд з вами не ваша, ви до цієї людини байдужі.