Любви вам!• 14 января 2024
Які зараз черги на кордоні з Польщі в Україну?
Автобусом чи машиною
З України то зрозуміло що довго, а в зворотньому напрямку як?
сама себе прекрасная• 14 января 2024
Невеликі, зовсім немає.
В телеграмі є чати по кожному пункту, знайдіть та будете знати інфо.
Галя-краля• 14 января 2024
Свёкор три дня назад выехал очень быстро. Не больше часа на обе границы. Но вы ж понимаете что ситуация там может поменяться в течении суток.
Мао_Мяо• 14 января 2024
Вчора їхала,30 хв два кордони, Гребене-Рава-Руська,зовсім без черг, навіть на виїзд з України нема черги