Удальонка• 14 января 2024

Після цих слів …(ваша реакція)

Якщо коротко… я сьогодні зварила плов, сирні пампушки, картоплю запекла по селянськи, буряк на салат і квасолю з мʼясом якраз почала готувати, зранку ще були пельмені і вареники, але з Галі) , ще є тортик «Бите скло» і бульйон вчора зварений. Чоловік провідав співробітника в лікарні, покатав дитину на санках і сказав що йдемо на піцу бо він «зʼїв би щось смачненьке»)…. Занавіс …
курасаны• 14 января 2024
Ну то менше кружляйте його

verschwommenheit• 14 января 2024
пошли в кино
Мамина квіточка• 14 января 2024
Переезжайте ко мне 😄
Ms. Доброта• 14 января 2024
Зачем вы столько готовите? Ради похвалы?
Залізна тьотя• 14 января 2024
Не зрозуміла проблеми і для чого стільки наготовлювати
Мона Лиза• 14 января 2024
Ну а хто вас просить впахуватися?Воно не дуже кому. треба.
Оч@ров@Шк@• 14 января 2024
ви там кухаркою працюєте?
Кіна не буде• 14 января 2024
І? Чоловік може не любить ту Галю
От проблема, посуди меньше мити, радуйтесь
Борисфенка• 14 января 2024
Зранку вареники, увечері піцца, все решта зайве.
Нащо одночасно плов і картоплю?

ОливьЕЖечка• 14 января 2024
Це ви на тиждень? Нічого крамольного не бачу. Їм смачніша піца, ніж ваш бурячок
Кубик Рубика• 14 января 2024
Ответ дляverschwommenheit
пошли в кино
Соседка отказывается?
Пишу, не читаю• 14 января 2024
Почему занавес,сказал, что на вашу пиццу идёт или в пиццерию Вас ведет?Если в пиццерию, так классно, зачем наготавливаете столько, мучаетесь?
Мона Лиза• 14 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
ви там кухаркою працюєте?
Ага,падає з ніг,що могла в своє задоволення час провести.Все рівно хочуть на піцу.
Оч@ров@Шк@• 14 января 2024
Ответ дляМона Лиза
ну от є мізки у людей?
Скорая помощь• 14 января 2024
Що таке сирні пампушки?
verschwommenheit• 14 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
Соседка отказывается?
выгнала веником
Сіточка• 14 января 2024
Ну пицца вкуснее чем рис,картошка,свекла и фасоль))
Кучерявочка• 14 января 2024
Блін. Варила рис і той пригорів. Ще почистила огірок і нарвала листя салату. Чоловік щось пробурмотів але повечеряв. Нічого їсти багато на ніч.
Шлях до зірок• 14 января 2024
А зачем Вы на кухне горбатитесь? Кухарка?

Оч@ров@Шк@• 14 января 2024
Ответ дляКучерявочка
ахахах оце по нашому
Кубик Рубика• 14 января 2024
Он просто привык. Я тоже вкусно готовлю и много. Но хочется чего-то вкусненького из ресторана или кафе)
Білий Лосик• 14 января 2024
Макароны наше все))) к ним открыть закатку и отрезать мясного, которое без заморочек. Хочет пиццу? Пусть сходит купит)
успокойте_Меня• 14 января 2024
Ну значить для нього смачніше піца ніж ваша готовка. Вам гірше чи що? Наступного разу най йде на піцу, а ви відпочинете або попрацюєте
Налитое яблочко• 14 января 2024
На гроші, які пішли на цю купу їжі, я б купила пару-трійку стейків і пляшку вина, а чоловік якщо хоче то хай складає мені компанію, а якщо ні то ні, мені більше дістанеться))
Залетна Я тут• 14 января 2024
Які ж д....пи бувають
Ну готуйте більше, можна ліжко на кухні поставити ще)))
У вас є якісь інтереси крім цього?
Дайте подуться• 14 января 2024
Блін, ну ви реально багато готуєте. У мене, якщо вже піца, то це і вечеря і сніданок.
Кучерявочка• 14 января 2024
Ответ дляДайте подуться
А краще 2 піци....
Ms. Искренность• 14 января 2024
Ответ дляMs. Доброта
+1 тоже не поняла.
И да, для меня пицца вкуснее чем все что автор перечислила
Ms. Искренность• 14 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Потребую апгрейду• 14 января 2024
Я б сказала, даже гавкнула б😆, так, доїдаємо те що приготовлено, потім, через тиждень піца.