Удальонка• 14 января 2024

Після цих слів …(ваша реакція)

Якщо коротко… я сьогодні зварила плов, сирні пампушки, картоплю запекла по селянськи, буряк на салат і квасолю з мʼясом якраз почала готувати, зранку ще були пельмені і вареники, але з Галі) , ще є тортик «Бите скло» і бульйон вчора зварений. Чоловік провідав співробітника в лікарні, покатав дитину на санках і сказав що йдемо на піцу бо він «зʼїв би щось смачненьке»)…. Занавіс …
Пампушечка• 14 января 2024
Все , что перечислила и наготовила автор для меня тоже фу… Пиццу бы съела)

Дайте подуться• 14 января 2024
Ответ дляКучерявочка
А краще 2 піци....
Та я готую одну велику на все деко. Буває ділю навпіл і роблю різні начинки, але це прямо якщо в мене гарний настрій.
Ms. Искренность• 14 января 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Я б сказала, даже гавкнула б😆, так, доїдаємо те що приготовлено, потім, через тиждень піца.
А я б спокойно оделась и пошла б в пиццерию с мужем
Девальвация• 14 января 2024
Не будьте занудою. Піца і пампушки то зовсім різне, дайте собі теж відпочити. Замість 10 страви краще прийміть ванну або зробіть щось для себе.
Коханий, сьогодні у нас на вечерю сир з вином і якщо ще щось хочеш, то можеш замовити. Робіть собі розвантаження. Тоді вас більше будуть цінувати
Невісточка ж• 14 января 2024
Автор, ви пожалкуєте з часом, що витрачали стільки часу біля плити. Я також люблю готувати, але мій чоловік, коли йшов від мене до ’криворукої кухарки’, плював на ті блюда і сказав мені ’Ты просто меня перелюбила’
Сіточка• 14 января 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
В семье проблемы с финансами?
Девальвация• 14 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Парадокс, але чоловікові увага від жінки потрібна більше, ніж борщ.
Кучерявочка• 14 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Мій вже 10 років терпить пригорілий рис і всю мою бурду. Колись подумала, що якщо загуляє, то хоч не обідно буде. Тому сорочки не прасую, мало готую, подарунки не купляю, ще і пиляю. Якось так
Мне без сахара• 14 января 2024
Ви виражаєте свою любов у спосіб, який ваша сім´я не розуміє. Тому навчіться любити рідних не за допомогою каструль, схоже, їм це нафіг не потрібно і цінності ніякої ваші трудові подвиги не мають

40каградусная• 14 января 2024
Не поняла это все он съел а потом ещё и пиццы захотел? Какой то он прожорлиаый у вас.
А ещё не понятно почему вы не спросили у домашних что приготовить ? Они бы сказали пиццу.
іронічна антитеза• 14 января 2024
А я прийшла з роботи задерла ноги і лежу
Мона Лиза• 14 января 2024
Автор,ви ще дуже молода,певно і хочете готувати.Я то вже в віці і де можна шлангую,або відпочити після роботи.
КинДза• 14 января 2024
Потому что выходной, потому что вы разбалывали разносолами, потому что просто захотелось пиццы и может это позволить. Готовьте меньше и проще, а в выходной ходите в ресторан или заказывайте еду домой для разнообразия.
Сіточка• 14 января 2024
Ответ дляМона Лиза
Судя по меню не очень молодая автор
Штора с кисточкой• 14 января 2024
Я бы нормально к этому отнеслась. Потому что иногда хочется именно пиццу съесть. А вы в позиции жертвы.
Коржик• 14 января 2024
Скажите спасибо,что хоть мам предлагает и покупает. А не жмот,как у всех,у меня тоже
Хи хи, ну ну• 14 января 2024
Я бы все бросила и пошла с мужем на пиццу. Вообще не вижу проблемы.
Невісточка ж• 14 января 2024
Ответ дляДевальвация
Ой, уваги було багато, секс супер, я ніколи та ні в чому його не обмежувала. Тут справа у іншому. Банально все: набридла за 15 років, знайшов молодшу від себе на 12 років і виховує тепер її під себе. Але зрідка приїздить, бо дитину маємо і жере мої голубці
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Це ви на тиждень? Нічого крамольного не бачу. Їм смачніша піца, ніж ваш бурячок
До речі буряк я не хотіла варити, але чоловік від ранку носився з тим буряком, я вже думаю , добре, зварю 2 шт

Девальвация• 14 января 2024
Ответ дляСіточка
Судя по меню не очень молодая автор
Теж так думаю, в свої 20 ми на кухні частіше кохалися, ніж я готувала) впринципі, я й зараз така собі господиня
Брюлик в стразах• 14 января 2024
Ответ дляКучерявочка
Блін. Варила рис і той пригорів. Ще почистила огірок і нарвала листя салату. Чоловік щось пробурмотів але повечеряв. Нічого їсти багато на ніч.
Хозяйка)
Та у всіх так буває😂
Девальвация• 14 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
В тому й проблема, що вас йому було забагато ( ну й він мудак) не знаєш як краще.
Вбигудях• 14 января 2024
Может Вы готовите невкусненькое по мнению мужа? . Я рыбу обожаю, сын её мягко говоря не любит. Так и у мужа может это не особо любимое.
Или готовите невкусно и толку от того, что разное. Тот же малый, когда бабушка на даче зовёт кушать, то малый спрашивает кто готовил, если бабушка - или откажется или съест немного, он привык к моей готовке, ему бабушкина стряпня нк айс.
Отреагировала нормально бы - муж избавил Вас от готовки) Вывод сделала бы - готовить меньше или сменить блюда))
Сіточка• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Ну сварить свеклу это самое простое из вашего набора)
Миззери• 14 января 2024
Зачем столько готовить?
Половину выкинуть придется
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Почему занавес,сказал, что на вашу пиццу идёт или в пиццерию Вас ведет?Если в пиццерию, так классно, зачем наготавливаете столько, мучаетесь?
Вів на піцу, більше так не буду готувати 🙄
Миззери• 14 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Зранку вареники, увечері піцца, все решта зайве.
Нащо одночасно плов і картоплю?
И фасоль с мясом
Лялька в колисці• 14 января 2024
Ответ дляverschwommenheit
выгнала веником
от зараза
Невісточка ж• 14 января 2024
Ответ дляДевальвация
та лише увечері зустрічалися, після роботи) Та все, навіть не шукайте що да чому. Все змінилося на краще
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляСіточка
Ну пицца вкуснее чем рис,картошка,свекла и фасоль))
Чоловік замовив картоплю з мʼясом, піцу дитина їла)