Удальонка• 14 января 2024

Після цих слів …(ваша реакція)

Якщо коротко… я сьогодні зварила плов, сирні пампушки, картоплю запекла по селянськи, буряк на салат і квасолю з мʼясом якраз почала готувати, зранку ще були пельмені і вареники, але з Галі) , ще є тортик «Бите скло» і бульйон вчора зварений. Чоловік провідав співробітника в лікарні, покатав дитину на санках і сказав що йдемо на піцу бо він «зʼїв би щось смачненьке»)…. Занавіс …
Кучерявочка• 14 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ой, уваги було багато, секс супер, я ніколи та ні в чому його не обмежувала. Тут справа у іншому. Банально все: набридла за 15 років, знайшов молодшу від себе на 12 років і виховує тепер її під себе. Але зрідка приїздить, бо дитину маємо і жере мої голубці
Ну то радійте що здихалися нарешті. Поживіть для себе

Сіточка• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Чоловік замовив картоплю з мʼясом, піцу дитина їла)
Ок
Чего дома делали мясо с рисом ,мясо с фасолью и картошку отдельно?
Девальвация• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Автор, він пішов не їсти, а розвіятися. Це теж має місце бути в житті. Ви наготували, ви втомилися, ви зла, а ради чого?
Стильна штучка• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
До речі буряк я не хотіла варити, але чоловік від ранку носився з тим буряком, я вже думаю , добре, зварю 2 шт
А днем он не мог сказать,что вы вечером идете на пиццу?Приготовили бы плов и чертовы бурячки и не торчали бы пол дня на кухне..
Котогосподиня• 14 января 2024
зрадіти - більше на завтра їжі буде, відпочити можна
Лгин• 14 января 2024
Сделала бы выводы... Раз ему вкусненько, там пусть и ест. Я понимаю, нечего бы было дома есть.
ГороховаЯ• 14 января 2024
Так зачем вы столько наготавливаете? Никто этого не оценит. Плюс вся еда жирная и тяжёлая. У вашего мужа нет лишнего веса с таким рационом ?
Ошеламиссимо• 14 января 2024
Автор дайте рецепт сирних пампушок і фасолі з мʼясом, бо вже не знаю що готувати
Розбещена цяточка• 14 января 2024
автор , у меня муж повар... так по-серьезному, говорит жить без моей кривенькой еды не ожет ( не врет) и кушает мою домашнюю еду.. при-этом полный холодильник деликатесов.
дома готовлю только я, или что лежит

автор Удальонка • 14 января 2024
Перечитала, я не зла, я сміюся з того. Зазвичай я не готую так багато і у нас всі голодують, і чоловік часто готує сам. От квасолю намочив вчора , я не планувала її варити, діти її не їдять тому я зварила рис одній дитині і картоплю запекла іншій. Пампушки вперше в житті і торт зробила. Бо було сиру багато і я не знала що з ним зробити. Але про кафе …я не чекала😆
vitamin-bd22• 14 января 2024
мне было бы обидно
Леди Репях• 14 января 2024
Домашняя еда и пицца/суши - это совершенно разное.
Я бы не обиделась) Да, иногда хочется пиццу или нагетсы с картошкой или ещё чего повреднее)
Последний вагон• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Вы это все за день съедите?
Пишу, не читаю• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
Вів на піцу, більше так не буду готувати 🙄
Отличный муж, правильно решили,не нужно столько наготавливать
Valechka-mk• 14 января 2024
А если муж именно пиццу хочет?
Вас никто не просит убиваться на кухне.
Вы и себя напрягаете и мужа, который хочет спокойно съесть пиццу без упреков и обид
КараПузовна• 14 января 2024
А що чоловіку не можна хотіти піци?
Готувати можна скільки хочете, хто зна як воно смакує))
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Варю квасолю, окремо тушу мʼясо , тру моркву і цьбулю туд. Коли все готове змішую разом , додаю вершки або домашню сметану і і часнику трошки. Роблю не густе. А пампушків немає рецепта. Відкрила у Гуглі Клопотенка, взяла кілограм сиру, збила блендером і мала дати 100 г цукру, але дочка мені помагала і всипали 200🙄 , цукру трохи відібрали як могли😆 , додали 2 яйця. 230 г муки, соди там не писало але ми додали десь пів ч л і порошку до печива десь так само. Я не сильний повар) але вийшли дуже смачні.
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляДевальвация
Так ( останнім часом працює багато і взагалі обстановка пригнічує ….
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляПоследний вагон
Вы это все за день съедите?
За 3 думаю 😆. Ну і домашні улюбленці допоможуть якщо що )

Зажуженная Жужжа• 14 января 2024
Скажіть, що ви звільняєтесь з цієї кухні!!!
І в неділю відпочивайте!
Міряю від одиниці• 14 января 2024
Автор, у меня: борщ, рулет индюшиный, говядина с овощами, две огромные миски с пирожками с картошкой и капустой. Пошли гулять, и с удовольствием с мороза зашли в ресторанчик на солянку и хачапури)) И здорово)) относитесь к жизни проще ))
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
І в неділю відпочивайте!
😆 то тільки сьогодні так, я часто у неділю працюю, тоді виживає хто як може)
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ми посміялися)
tereska• 14 января 2024
Бідна жінка: усі вихідні на кухні проторчати, не відпочити, не прогулятись, а стояти готувати, щоб животи розперло.
Нафіга ви так багатенно готуєте, у вас там здоровенна сім´я чи як?
inresta• 14 января 2024
автор, давайте мне пампушки, картоплю, бульйон и тортик. Я скажу спасибо хорошей хозяйке
Ошеламиссимо• 14 января 2024
Ответ дляУдальонка
А яка квасоля? Червона чи біла? Мʼясо - свинина?
НеГолосую• 14 января 2024
Нина, почему у твоего мужа фингал под глазом? Ну в.холодильнике : Холодец,борщ, голубцы,балык, колбаса. ......А он: Пожарь картошечки. ..
автор Удальонка • 14 января 2024
Ответ дляtereska
Ні, так вийшло, вище написала. Я завтра теж вихідна. Буду до обіду спати🤩
КротоТо• 14 января 2024
Автор, ну действительно так говорят на еду вне дома. Вы же балуете домашней едой, сытной, простой и поэтому часто таким вот, избалованным пампушками, бульонами хочется вкусненького и вредненького. Например, моих не удивить ресторанной едой, им в ресторанах обычных скучно, потому что я готовлю такое дома с подачами и соусами и прочим ( они избалованы именно сложными, редкими блюдами),а пицца из иль молино всегда для них желанный продукт. И всегда ’ вкусненькое’. А вот в семьях, где жены не готовят, и все из заморозок, полуфабрикатов или вечные макароны с сосисками, мужья переселились бы к вам , как в рай домашней еды. Поэтому расстраиваться повода нет, может немного измените меню, интересными блюдами дополните ( Италия, Азия и т.д),, там море легчайших и вкусных вариантов и первых и вторых блюд и дессертов.
НеГолосую• 14 января 2024
А если серьезно, ну поели сегодня пиццу, то что наготовили завтра съедите, делов то. Было бы из-за чего нервничать.