Love_Love_Love_• 15 января 2024

Читаю тему про серушкіні фільми і диву даюсь

скільки можна мастурбувати на ту сесерщину?
Більша частина фільмів як не по мотивам українських романів, пʼєс, оповідань, так актори українці, знято на українській студії, режисер чи сценарист українець. Чи музика написана українськими композиторами.
Коли вже люди дійдуть до рівня виділяти і гордитись своїм забувши ту парашанщину яка нищила віками і продовжує це далі робити
КокоСина• 15 января 2024
Ні-ко-ли.

автор Love_Love_Love_ • 15 января 2024
І тут матрьошкоподібні зі своїми дизлайками прибігли 🤦🏼‍♀️
СвітланкаОК• 15 января 2024
То як там половина українського, то навіщо забувати?
автор Love_Love_Love_ • 15 января 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А навіщо писати що Диканька чи За діома зайцями - совєтскіє фільми?
СвітланкаОК• 15 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо зняті були за часів совка. Логічно ж ))) Чи ви вважаєте, наприклад, зняті на Одеській кіностудії Три мушкетери французьким фільмом, бо про Францію та по мотивам твору Дюми?
та самая• 15 января 2024
Удалено администрацией...
автор Love_Love_Love_ • 15 января 2024
Ответ длята самая
Удалено администрацией...
Мила 26• 15 января 2024
Ответ длята самая
Удалено администрацией...
Тільки хотіла написати, що самі патріотичні патріоти втекли аж за океан) але чомусь вирішили, що можуть повчати)
автор Love_Love_Love_ • 15 января 2024
Ответ дляМила 26

Juliana R• 15 января 2024
Ответ дляМила 26
Ну от не надо так зразу,’вони дуже занепокоєні у вишиванках по суботам в християнськіх церквах’
olga_lk• 15 января 2024
Подростки 14-15 лет уже такое не смотрят, для них это старье. Интересно 20-30 летние смотрят/смотрели?
автор Love_Love_Love_ • 15 января 2024
Ответ дляolga_lk
І слава Богу
marata• 15 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Life is Beautiful• 15 января 2024
Ответ дляolga_lk
Моїй дитині комедії Гайдая подобаються.
Семицветка• 15 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Моїй дитині комедії Гайдая подобаються.
И моему некоторые. Ивана Васильевича смотрит с удовольствием.
FearlessN• 15 января 2024
Вам после пансиону таким все видится или это врожденное?
elena_2288• 15 января 2024
О, патриоты из-за океана активизировались
Фу, тошнит от таких
Oksana0612• 15 января 2024
Ответ дляolga_lk
Не дивляться і не дивилися. Але ще від сім´ї залежить. Якщо в сім´ї не було культу, то звідки взялися любові до такого
А то шкварчала ваша папироска• 15 января 2024
Ответ дляFearlessN
Кстати, я обожаю ’За 2 зайцами’, недавно на Ютубе нашла оригинал на укр. языке. Кто-то снял русскую озвучку. Мне всегда было видно, что изначально фильм был на украинском, по губам видно. Очень много тем высмеивается в фильме на самом деле. Просто шикарный фильм

NikIrinaS• 15 января 2024
Ответ дляOksana0612
А що ж у вашій сім´ї дивились?От дуже цікаво.
Lizavel• 15 января 2024
Ответ дляLife is Beautiful
Моїй дитині комедії Гайдая подобаються.
Нестайко не нравится сыну, можно язык сломать, насколько тяжело написано, а ’Витя Малеев в школе и дома’ с удовольствием читает...
Oksana0612• 15 января 2024
Ответ дляNikIrinaS
Та багато чого можна дивитися з американського, французького італійського кінематографу. Документальні фільми, National Geographic. Ніколи не було сентиментів до фільмів ссср, багато з них я і не бачила сама не те щоб дітям показувати
Кстати, комедия ’За 2 зайцами’ написана украинским драматургом Михаилом Старицким и язык оригинала украинский
Oksana0612• 15 января 2024
Ответ дляNikIrinaS
А що немає що дивитися? Дивина
Ответ дляOksana0612
А что в СССР смотрели? Тогда не было иностранных фильмов
Dzvo• 15 января 2024
Вы же сами написали, что многие фильмы сняты в Украине украинцами на основе украинской литературы. Тогда что вас удивляет?
Более удивительно, почему самые патриотичные люди, которые так сильно переживают за Украину, живут за ее пределами?
Pole• 15 января 2024
Ответ дляА то шкварчала ваша папироска
Можете кинути посилання на оригінал?
Oksana0612• 15 января 2024
Ответ дляА то шкварчала ваша папироска
Я не жила в ссср.
Pole• 15 января 2024
Ответ дляА то шкварчала ваша папироска
Мова про 20-30-річних.
Ответ дляPole
Можете кинути посилання на оригінал?
Мы на Ютубе случайно нашли, весь фильм на украинском. Поищу, если найду, выложу сюда