Хитрушка-чекушка• 15 января 2024
Терми в Мішкольц, Хайдусобосло - хто був в 2023, що порадите, лайфхакі...
Де були? Що більше сподобалось, якщо і там і там були?
Куди ще сходити в цих містах, крім терм?
Як дістатись?
Корисні лайфхакі як зекономити, можливо порадите? Знаю колись крта міста була в Мішкольц.
Як дістатись?
Чесно брешу• 15 января 2024
В Мішкольці можна дійсно купити карту - діє на проїзд по місту і є перелік місць, куди можна потрапити по карті. Мені дуже зайшов Ліллафюред - це курортний пригород Мішкольца, там пара цікавих печер, дуже приємний парк і вид на озеро. Добиратися громадським транспортом. Але краще, як на мене, туди їхати вже весною або в золоту осінь.
Купальні Мішкольца мене трохи розчарували. Ми були десь на початку березня, було там холодно. Там всього пара теплих басейнів. Але саме місце атмосферне, в печерах.
Хитрушка-чекушка
• 15 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
Дякую. Так, планую навесні
Хитрушка-чекушка
• 15 января 2024
Ответ дляЛеска
Сподобалося більше в самому Будапешті. В Мішкольц більше дітям сподобатися бо в печері
Дякую. В Будапешті була.