Мольфарочка• Изменено 15 января 2024
Живу сама 20 років. Є діти. Є кошти. Що далі?
Як би ви планували далі своє життя з такими даними: 47 років, вільна жінка без стосунків та зобов´язань, без фін проблем.
Діти дорослі.
Бізнес дозволяє жити-працювати будь-де місяцями, зрідка навідуючись у Київ. Але жити хотілося б саме тут.
Діти переїхали і живуть майже окремо, страждань з цього приводу нема, але розумію що треба якось продумувати власне життя без урахувань їхніх інтересів та присутності.
Як ви живете чи пануєте жити на цому етапі? Я щось трохи розгублена)
Діти дорослі.
Викасикрет• 15 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Та ну) Неможливо на фото передати те що відчуваєш.
Якщо візуально, то найбільше вразили мабуть фьорди норвезькі.
Якщо емоційно, то гори Італії.
Якщо таке собі фентезі з іншого світу - Доха.
Естетично - люди в Данії та Швеції.
В кожній країні щось особливе є, не дивіться фото - їдьте і переживіть це.
Якщо емоційно, то гори Італії.
Естетично - люди в Данії та Швеції.
Та просто покажіть будь яке, якщо у вас така свобода, їх має бути безліч.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляАйпишница
розкажіть, який бізнес в нинішній час так добре прибуток приносить?
Ті, що розраховані на іноземців.
Ті що в Україні ледь тримаються.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Звоните мне, я приезжаю, вас удовлетворяю, вместе проводим досуг…
Мені це нецікаво
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Блин автор, вот вы просто молодец.
Но вам нужно остановиться и подумать, что хотите.
Вы человек действия, и не привыкли бездействовать.
Вижу цель - не вижу препятствий.
Подумайте куда двигаться дальше...
Может что то , что не приносит именно деньги..
Трудно , конечно, сказать...
Благотворительность какая то, курирование каких то талантов... ..
Вижу цель - не вижу препятствий.
Подумайте куда двигаться дальше...
Трудно , конечно, сказать...
Гарна ідея, так. Інколи сама про це думаю. Внесу це собі в ідеї, дякую.
Пухнасті штани• 15 января 2024
Я б хотіла займатися чимось для душі - люблю щось робити своїми руками. Зараз на це часу не вистачає. Мрію доньці вишити гарну автентичну вишиванку.
Ще б можливо взяла опіку над дитиною, яка залишилася без батьків.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляДесь так, але...
Автор, главное держать себя в руках и не требовать у детей,внуков! Очень Вам прошу!!!
С Вашими вводными мужчину найти проще. У меня подруга, до 40 лет немогла никого найти, максимум отношения были 3 месяца, не с кем не жила даде, хотя мама еще в 30 купила ей квартиру, что бы замуж выйти. Но список требований там был ого... вы сокий, коасивый, младше или старше не более, чем на 2 года, зарабатывать больше неё минимум в 2 раза (это уже топчик, или хороший ИТ так как она начальница отдела в крупной компани с хорошей зп), не разведен, без детей....
А потом после, она расслабилась, поняла, что не будет уже рожать, убрала все притензии и нашла чудесного мужчину, уже 3 года вместе. Да, разведен, но не альфонс, заботливый, неплохо зарабатывает еде и хорошо готовит. Да, разведен, но дети взрослые и вообще не напрягают.
Мені нецікаві стосунки. Мабуть своє оточення я переросла, а до якогось іншого не доросла.
На Тіндері зарєструвалася, але це як безперспективна іграшка, не більше.
Онуки .. ну не знаю, я не дуже люблю маленьких дітей, щоб ще й просити їх)
Дітям 24 та 27, які там діти, в них бізнес, особисте життя, там не до власних дітей.