Мольфарочка• Изменено 15 января 2024
Живу сама 20 років. Є діти. Є кошти. Що далі?
Як би ви планували далі своє життя з такими даними: 47 років, вільна жінка без стосунків та зобов´язань, без фін проблем.
Діти дорослі.
Бізнес дозволяє жити-працювати будь-де місяцями, зрідка навідуючись у Київ. Але жити хотілося б саме тут.
Діти переїхали і живуть майже окремо, страждань з цього приводу нема, але розумію що треба якось продумувати власне життя без урахувань їхніх інтересів та присутності.
Як ви живете чи пануєте жити на цому етапі? Я щось трохи розгублена)
Діти дорослі.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Буду жить дальше, может куплю домик на колесах и буду жить в разных местах, хз, мне 43 но младшей 6 так что до свободы еще далеко, вам завидую по хорошему)
Ну от від цього я дуже далека, бо мені дуже важливий кофморт, а такий будиночок все ж таки то дуже умовний ккомфорт.
А шо сталося?• 15 января 2024
Ответ дляБибер-анонимер
А,юний дрищ? Шо,мама пішла на зміну,лишила борщ з печінковими котлетками?хата вільна?
только в кино)
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляНа границе
Мне тоже 47. Живу в Киеве с 2 детьми и новым мужем. Недавно поженились. Дети мои. Один ребенок уже большой, но так как студент, то я их содержу пока. Планируем через время, что когда старший ребенок будет уже работать, то будет жить отдельно. У него своя квартира. Все логично. Дети выростают. Замуж выйти можно и в таком возрасте. При наличии денег нетрудно хорошо выглядеть. У меня работа, которая требует мне быть в Киеве однозначно
Заміж не планую, треба альтернативу)
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляГуби з філером
А навіщо вам Київ? Я ось планую, коли діти виростуть жити за містом, без зайвих людей, машин і галасу.
Будиночок вже будуєтся в передмісті, планую перебратися туди жити, але це аж ніяк не вирішує моєї жаги до чогось нового)
КаваЗМолоком• 15 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Я і так мандрую кожні 2-3 місяці, але це перестало приносити те задоволення що раніше.
Хочеться чогось більш глобального чи що.
Що Ви маєте на увазі під словом ’глобального ’?
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Что, вообще никаких планов, более высоких материальных планок или наоборот, поиск себя типа как в фильме «Ешь, молись, люби»?
Ну ось так глибоко я не полізу, бо як на мене вже розумію хто я є, що в цьому світі для мене і не про мене. Індія, Балі і аж такі духовні заглиблення точно не для мене.
Я більш земна людина, яка ставить мету і йде до неї.
Були цілі вижити, витащити дітей, родичів, близьких людей..
А потім оговтуєшся в 40+ і розумієш що єдине що ти вмієш і якісно робиш - то виживаєш. А зараз цієї необхідності нема і зник кайф.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляАноним_
Розкажіть як то жити самій 20 років, я 20 років одружена, вже і не памʼятаю как то бути незаміжньою) хоч інших послухаю
Я так давно була одружена і так недовго, що не впевнена що зможу провести правильні паралелі)
Але якщо маєте конкретні питання, залюбки відповім)
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Автор, вам осталось завести кота и всё, жизнь удалась и полностью укомплектована.
Є собаки, кіт пізніше буде, я в будинок переберусь)
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляВикасикрет
Розкажіть, як ви навчалися і працювали? У вас є кошти і ви не знаєте що хочете? Друзі є?
Не впевнена що зрозуміла ваше питання. Брала і навчалася. Потрібні були кошти - то працювала. Нема роботи - вивчала щось нове.
Друзями рідко кого зву, швидше близькі люди, приятелі - є звісно. Але вони набагато нижче за фінанасами, тобто махнути десь в мандрівку разом це для них буде складно.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляДеметра-c3d4
Автор, ви щаслива людина.
А якщо по темі то нічого не планувала.
Жила б в своє задоволення і подорожувала б.
А якщо по темі то нічого не планувала.
Так, я дуже щаслива, чиста правда.
В мене буде складне життя, але були сили це пройти.
В мене здорові діти, що виросли чудовими людьми попри всі наші труднощі.
А все інше набувається.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
в мене так було , коли по приколу на баду.
Зараз з гарним коханим чоловіком , моє життя доповнилось нашими різностями
достукався
Так живу з ним Торрев´єсі
достукався
Так живу з ним Торрев´єсі
Чим займаєтеся?
Ms. Откровенность• 15 января 2024
Живу сама,ну маму доглядаю,з котом,діти дорослі окремо.Нічого не хочу міняти,мені так добре.край,може потім ближче до доньки переберуся.все необхідне є,було б здоров’я.Заміж не хочу і ні з ким зустрічатися теж.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Пока есть силы и возможности, поездить и пожить в разных странах. по месяцу-два-три, в тех, которые наиболее интересны. В остальные ездить на выходных
Я вже в стількох країнах пожила, особливо на початку війни, що мала змогу зрозуміти де моє місце.
Змінюватиму лише в крайньому випадку.
Електрохарчування• 15 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Чим займаєтеся?
аудитор , продовжую працювати . Вчу мову, хочу тут працювати . Сертифікати є всі для роботи. Життя будо ( крім війни) прекрасне.. але зараз розумію ,ємоційно 0.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляВикасикрет
Покажіть фото, де вам сподобалося.
Та ну) Неможливо на фото передати те що відчуваєш.
Якщо візуально, то найбільше вразили мабуть фьорди норвезькі.
Якщо емоційно, то гори Італії.
Якщо таке собі фентезі з іншого світу - Доха.
Естетично - люди в Данії та Швеції.
В кожній країні щось особливе є, не дивіться фото - їдьте і переживіть це.
Якщо емоційно, то гори Італії.
Естетично - люди в Данії та Швеції.
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Те, що могло б бути метою.
Просто жити в моменті мені важко, драйву не вистачає чи що.
Потрібні такі собі цілі, бо я вмію отримувати кайф коли кажу собі що я чогось досягла. Мабуть це не дуже правильно, але інакше не вмію((
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А яку маєте щоденну рутину?
Пожмаковна• 15 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Те, що могло б бути метою.
Автор, а ваші діти живуть в Україні? Доньки?
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Може й на мене війна впливає таким чином, не знаю.. Хоча звісно ж впливає, хоч як то не заперечуй..
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляПожмаковна
Син і донька. Обидва в Києві зараз.
Я такая наивная• 15 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Розвивайтесь професійно. Мені 41, діти ще не виросли, потребують уваги, але моя робота - мій ресурс і мій інтерес.
Якщо передчасно не вигорю, то буду працювати стільки, скільки зможу)
Старість не виглядає якоюсь нецікавою, принаймі в 41))
Мольфарочка
• 15 января 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Так в мене і так це мій єдиний інтерес все життя.
Раніше ще діти були, тепер от стараюся сепаруватися від них.
Мудрецыха мира• 15 января 2024
Блин автор, вот вы просто молодец.
Но вам нужно остановиться и подумать, что хотите.
Вы человек действия, и не привыкли бездействовать.
Вижу цель - не вижу препятствий.
Подумайте куда двигаться дальше...
Может что то , что не приносит именно деньги..
Трудно , конечно, сказать...
Благотворительность какая то, курирование каких то талантов... ..
Вижу цель - не вижу препятствий.
Подумайте куда двигаться дальше...
Трудно , конечно, сказать...
Да, я блондинка!• 15 января 2024
Ответ дляМольфарочка
Глобального,тільки тепер хочеться.Можна розвивати бізнес,вивчити і спланувати новий проект.Ви ж не старушка 75 річна,щоб кататися на лайнерах у круїзах.А молода, повна енергії.Я вам не вірю,щоб така людина яка має усе жила як трутень.Я це уявити неможу.Напевне ви гарно фантазуєте у цій темі.
Десь так, але...• 15 января 2024
Автор, главное держать себя в руках и не требовать у детей,внуков! Очень Вам прошу!!!
С Вашими вводными мужчину найти проще. У меня подруга, до 40 лет немогла никого найти, максимум отношения были 3 месяца, не с кем не жила даде, хотя мама еще в 30 купила ей квартиру, что бы замуж выйти. Но список требований там был ого... вы сокий, коасивый, младше или старше не более, чем на 2 года, зарабатывать больше неё минимум в 2 раза (это уже топчик, или хороший ИТ так как она начальница отдела в крупной компани с хорошей зп), не разведен, без детей....
А потом после, она расслабилась, поняла, что не будет уже рожать, убрала все притензии и нашла чудесного мужчину, уже 3 года вместе. Да, разведен, но не альфонс, заботливый, неплохо зарабатывает еде и хорошо готовит. Да, разведен, но дети взрослые и вообще не напрягают.