Пампушечка• 16 января 2024
Медикаментозный аборт
Сделала медикаментозный аборт по показаниям, вышло не всё. В больнице сказали, что возможно ещё выйдет, но крови идёт немного. Месячные обычно у меня необильные... Как можно усилить?
дамаАмстердама• 16 января 2024
Ответ дляПампушечка
Еще мне сказал врач, что ждут результат гистологии . Но я не поняла, у меня брали мазок и врач взяла инструменты и достала оттуда кусочек как мяса... ( может эндометрий) но было это очень больно
Шматок діставали вже після початку виділень і після узі, що там щось залишилось?
Тут я не можу сказати. Я не знаю причини і показань до аборту. Могли брати на дослідження матеріал, щоб зрозуміти, що то залишилось. Бо інакше зробили б вакуум і забрали цілий матеріал, якщо шукали якісь проблеми з ембріоном. Тут можу лише здогадуватись. Боляче вам було скоріш за все від маніпуляцій в шийці матки, вона закрита, а туди треба пролізти, це дуже боляче. Бо навіть саме вискоблювання не дуже болить. А можливо у вас проблеми з ендометрієм чи чимось іншим всередині матки, то гістологію брали саме з цих причин. Вас в будь-якому випадку не відпустять без якогось контролю. А зараз просто слідкуйте за самопочуттям, тільки не накручуйте себе і не вигадуйте якісь фантомні відчуття. І уникайте кровотечі. Якщо з´являться свіжі, сильні, яскраві виділення - до лікаря зразу
Пампушечка
• 16 января 2024
Ответ длядамаАмстердама
Взяли у меня этот кусочек вчера. Как я поняла, что этот кусочек мешает выходить крови
Пампушечка
• 16 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Наверное у вас серьёзные причины через такое проходить(((
Мне сказали, что расположение не сверху, а ниже чем обычно и что если считать от моих последних месячных уже должно быть сердцебиение к этому времени
Пампушечка
• 16 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Я не знаю может я зря выбрала медикаментозный метод. Но мне как начали перечислять какие могут быть повреждения. Я подумала срок небольшой.... может сработает. Мне 35 лет, это первая беременность
Малая еще та• 16 января 2024
Ответ дляПампушечка
Все будет хорошо! Потерпите, милая.
Ластовиння• 16 января 2024
В мене дуже довго йшли виділення, спочатку обільно, а потім мазня, кілька тижнів . По узі ніби все добре все вийшло. Потім все наладилось, прийшли перші місячні, я на узі, а там залишок - плацентарний поліп. Видаляли гістероскопію. Можливо через те, що срок був 8т. , завмерла вагітність.
Ростки жимолости• 16 января 2024
В мене залишався згусток,який вийшов з місячними.Так казали лікарі і так і сталося
Я б такое не носила, но продаю• 16 января 2024
Ответ дляПампушечка
Извиняюсь за личный вопрос , а почему пришлось делать аборт ?
Если не можете , не отвечайте.
Пампушечка
• 16 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Если не можете , не отвечайте.
Так как мне сказали, что беременность произошла ниже места где она должна быть обычно , я была три раза в больнице на УЗИ у трех врачей , все они говорили, что нету сердечных сокращений
Пампушечка
• 16 января 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Если не можете , не отвечайте.
беременность произошла в матке, но место ниже чем обычно, одна из докторов предположила возможно произошло замирание и опустилось вниз, но это не точно
Пампушечка
• 05 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Зрозумійте, вам не артерію перерізали, там немає крові, яка просто тече звідкись. Це просто відшарування шару ендометрію, який наріст і був потрібен для утримання плідного яйця. Якщо запліднення не відбувається або стається викидень/аборт, то цей шар слизової відшаровується і виходить. Це не можна посилити. Є оболонка, яка повинна відшаруватись, все. Скоріш за все мали на увазі, що цей процес ще відбувається. Робити висновки можна лише по його завершенню. Не накручуйте себе. Для спокою можете ці дні просто поздавати хгч, щоб розуміти як падає рівень
Добрий день, скажіть будь-ласка чи можливо без УЗД бути впевненим, що все очистилось? Мені сказали, що у мене просто візьмуть аналіз ХГЧ і не будуть робити більше УЗД для контролю. Чи можливо по цьому аналізу зробити висновки?
дамаАмстердама• 06 февраля 2024
Ответ дляПампушечка
Звичайно. Якщо хгч на нулі, закінчилась мазня, нічого не турбує, то все ок