Техпаспорт на медузу• 16 января 2024
Секс і другий день ПМС
Вітаю, дівчата, питання)
Довго планувала зустріч-побачення з чоловіком, і ось другий день живіт ниє. Груди набухли, до місячних днів 5 по ідеї.
Але я переживаю, щоб раніше не почалися, під час інтиму, сьогодні-завтра, наприклад.
Чи відміняти довгоочікувану зустріч чи ні, вагаюся. Спазмалгон то вип´ю.. Людина в місті буде півдня.
Дякую, гарного дня всім!
Рятівник Малібу• 16 января 2024
Даже если и начнется, и что? Это природа. Не нравится, куклу пусть купит себе.
Техпаспорт на медузу
• 16 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Та він то норм віднесеться, це в мене в голові будуть думки одні, можу не розслабитися:/
Ласковая_львица• 16 января 2024
Ви що, смішна?) Стільки чекати побачення і відміняти через те, що МОЖУТЬ раніше початися місячні?))
А можуть і не початись. Ви потім себе з´їсте за скасування.
Буде дуже дискомфортно - скажіть йому словами, то ж дорослі люди, вирішите питання. Є різні види сексу, є зрештою тампони і петтинг без проникнення, є просто романтика з поцілунками, кіно і кавою. Чого ви сумніваєтесь?
Техпаспорт на медузу
• 16 января 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Отож, бо привикла, що все повинно бути ідеально) хвилююся, пмс, все до кучі мабуть.
Ласковая_львица• 16 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А чого місячні впливають на ідеальність? Підозрюю, там, де ви планували інтим, є душ ;)
Зовсім переживаєте, то візьміть тампони-губки, вони дозволяють організувати і класичний секс.
Техпаспорт на медузу
• 16 января 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Так, дякую за підтримку;)
Кидаю курити• 16 января 2024
Я бы на пошла, у меня в это время обычно от секса уже начинает мазня быть и даже при сексе на члене кровь и мне от секса вообще дискомфорт в это время ну и плюс мазня. Ощущения не те.
Техпаспорт на медузу
• 16 января 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Купіть в сексшопі тампон -губку, раптом що. І приємної зустрічі).
Вже не встигну по часу зганять) Дякую!
Балаболка• 16 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Якщо до місячних 5 днів, то сьогодні- завтра, через секс, вони навряд почнуться
Техпаспорт на медузу
• 16 января 2024
Ответ дляБалаболка
так, 22 повинні бути.
Балаболка• 16 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
так, 22 повинні бути.
Та у вас ще є час. Йдіть і насолоджуйтесь. То якби ви йшли на побачення 21 тоді можна було б перейматися.
Техпаспорт на медузу
• 16 января 2024
Ответ дляБалаболка
Техпаспорт на медузу
• 16 января 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А що, зустрічатися і обовʼязково спати потрібно?
Господі) Нууу в цей раз так. Просто попити каву після довгої розлуки і знов надовго, якось не то.
Я на хвилинку• 16 января 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вже не встигну по часу зганять) Дякую!
Чого? Встигнете. Навіть замовити