Туфли в чешуе• 16 января 2024

Хто купив нерухомість у війну, чи пожалкували за це рішення?

Дівчата, хто купив дім чи квартиру, яку область вибрали? Чи ціна впала з того часу? Пожалкували чи навпаки?
Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Тому що це - нормальна соціальна взаємодія))
Односторонньо якось підстраюватись мають гості, а ВПО - не гості, як би вам цього не хотілось
Як нормальна, якщо людям не подобаються западенці?

100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Так вам же теж не подобаються ВПО, чому комусь повинні подобатись ті, кому ти не подобаєшся?))
Аноним_• 16 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Удалено администрацией...
Ruovet• 16 января 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А чем северодонецк от Мариуполя отличается? В Мариуполе тоже говорят, дают квартиры, ремонтируют, а по факту ноль! Чистая брехня
Какой ’ноль’ по факту? Вы о чем? Типа не ремонтируются, и стройки нет?))
Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Вони - аналогічно)
Їм тут не комфортно - люди, менталітєт))
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ви всіх перепитали?і як захочуть - то переїдуть, а ні - то й ні))
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
І кому ж без ВПО ці «западенці», як ви кажете, будуть здавать свої хрущі за 30 тис грн?
Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Якщо будуть мати гроші))
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Якщо будуть мати гроші))
А ви можете переїхати без грошей?))

Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
А кому здавали до ВПО?
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
А кому здавали до ВПО?
Ооо, поділіться, кому ж здавали за такими цінами до війни? Може ми тут не в курсі
Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Для чого?
Красота неземная• 16 января 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Чи можете трохи написати подробиці цієї програми? Як туди попасти? Який потрібен перший внесок? Чи діє вона у Києві?
Все швидко гуглится в
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Для чого?
Може всі ці ВПО дарма жаліються на ціни і раніше теж здавали обшарпані 2к з килимами на стінах та югославським гарнітуром за 25-30 тис/міс на околицях міста у промзоні?))
Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Мені яка різниця на що вони жаліються?
Чекаю завтра• 16 января 2024
Ответ дляRuovet
Просто пишете в Гугле: ’купить номер в отеле Одесса’
Далее смотрите информацию об управляющей компании и т.д. Компания сдает ваш номер отдыхающим, за эти услуги забирает себе 20-30% вашего дохода. Вы просто ежемесячно получаете сумму на карту. Обустройство мебелью, коммуналка, мелкий текущий ремонт - все берут на себя.
Какая цена была, можете поделиться?
Мальдивирую• 16 января 2024
Ответ дляМурзилка
Гаражи купила буквально за недели до войны. А туда прилетало, но мои целы. Конечно пожалела. Харьков
хай і далі цілі будуть
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Мені яка різниця на що вони жаліються?
Ви зараз самі на себе вийдете
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Мені яка різниця на що вони жаліються?
І вам немає різниці, а їм - має бути різниця, що вам там щось не подобається?)) цікавий менталітет, дійсно

Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Удалено администрацией...
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Удалено администрацией...
Мальдивирую• 16 января 2024
Ответ дляВ кого тако було
В західній , але все одно я більше не хочу жити в Україні, а купа грошей вкладено
А я не нарадуюсь, що якраз перед війною продали дві, ще одну - літом минулого року. Залишились тільки ділянки земельні під забудову і наш будинок. Будинок рука не піднімається продати, бо будували для себе, зараз і половини не повернемо. Хай поки що буде, там побачимо що і як. По великому рахунку, в Україні нас вже нічого не тримає
Мальдивирую• 16 января 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Якщо в Західній. то ви не прогадали. Мабуть зараз ще дорожче продати можна?
хіба в гривнях дорожче))) в доларах ціна впала набагато
Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Удалено администрацией...
Успіху
Затишне кубло• 16 января 2024
Ответ дляRuovet
В любом отеле статус такого помещения - апартаменты.
Я имею ввиду как найти чтобы узнать условия покупки. Как ’ваш’ называется?
Рогнеда Карповна• 16 января 2024
Ответ дляБіле пальто
Могла, но не сделала.
Я выбрала загасить конфликт, а не разжечь его еще.
Если бы конфлит преобрел масштабы, мне нужно было бы продавать дом, т.к. в той местности мне бы пакостили.
Там сложный менталитет людей. Огаричила общение с месными до минимума.
Пример:
Покрытие для крыш продают по 10-12 грн, а если приезжий, то предлагают за 50 грн))
О, часом не Франківська область?)
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Успіху
Удалено администрацией...
Карма хамелеона• 16 января 2024
Да жалею что связалась с недвигой в этой стране((
Мрію про пончик• 16 января 2024
Ответ для100pudov
Удалено администрацией...
100pudov• 16 января 2024
Ответ дляМрію про пончик
Удалено администрацией...
Так так, ви казали, що як захочете - то переїдете, можете не повторювати))