irchik.ok• Изменено 16 января 2024
Порадьте класного приватного гастроентеролога, можна онлайн, або Київ
Відсутній жовчний, жирова печінка, рефлюкс езофагіт, холестерин, диабет 2 тип
Потрібен лікар який розпише план лікування, чищення печінки. Як розпізнати чи немає застою жовчі, якщо немає жовчного міхура
Не пʼє алкоголь, проста їжа, але все рівно важко рівень холестерину скинути
Шукаю класного лікаря, професіонала. Який знає свою справу. Бо до війни сімейний лікар приписала пити омегу та вітамін Д.. на тому все і закінчилось