Банка з медом• 14 апреля в 22:29
Як довго живуть наркомани? Ваш досвід
Брат(41р) наркоманить зі школи . Лікували разів 3-4, останній раз взагалі безтолково.
Його всі жаліють , закривають очі на його витівки. Дві сімʼї просто просрав. Від нього страждають просто всі, а особливо мама - закриває його борги , повністю фінансує, готує, пере, прибирає. Він звісно ніде не працює . Мені вже здається, що там і її лікувати треба . Розмови на сімейній нараді ні до чого не призводять! Їй його шкода і крапка . Ось знову борг буде його покривати, вам не передати, на скільки ця людина отруює всіх ближніх… Мені цікаво, скільки це буде продовжуватися
Невидимка Майя• 14 апреля в 22:32
Ну поки на голку-крокодила не сяде, то скоро не здохне
Або на метадон
КошкинДом• 14 апреля в 22:32
ох...есть знакомый еще со школы - употреблял все что можно уже - потом в ковид пропал - думали все - кони откинул- а тут опа па- в Азове с начала войны и такой не худой и не больной - воюет
Регионщица• 14 апреля в 22:33
Ответ дляКошкинДом
Блин. Тут живёшь обычной жизнью, после того же ковида осложнения были, чуть копыта не откинула. А тут с таким образом жизни живчик
Банка з медом
• 14 апреля в 22:34
Ответ дляНевидимка Майя
Або на метадон
Не розумію , що таке крокодил?
Невидимка Майя• 14 апреля в 22:34
Ответ дляБанка з медом
Не розумію , що таке крокодил?
Варєво таке із всякої фігні
Банка з медом
• 14 апреля в 22:35
Ответ дляНевидимка Майя
Брату 46, живий всіх живих, тварь. Теж життя немає
Я вам дуже співчуваю - у нас страждають всі - його діти, наша сімʼя, мама , її родина. Ну колись же це має закінчитись 😭😭😭
КошкинДом• 14 апреля в 22:35
Ответ дляБанка з медом
Не розумію , що таке крокодил?
Аддиктивный потенциал у крокодила очень высокий: привыкание развивается буквально после второй инъекции, а физическая зависимость – после пятой-шестой. Наиболее опасным последствием его употребления является химический ожог, который не только повреждает место инъекции, но и распространяется по организму с током крови, вызывая некроз мышечной ткани и сосудов. Эти повреждения могут привести к быстрой смерти.
Банка з медом
• 14 апреля в 22:35
Ответ дляНевидимка Майя
Варєво таке із всякої фігні
Я не розбираюсь в цьому всьому, знаю що він років 2+ на солях . У нього жостка шиза
Педиатор_я• 14 апреля в 22:36
Да по-разному.
Мой брат пил, с мамой такая же история- полная созависимость. Умер в 54 года. Мама еле пережила его смерть. Прошло два года - она в депрессии, АД пить отказывается, почти не ест, не спит, практически не разговаривает, просто сидит и смотрит в стену. Это кошмар, если честно. Я думаю, лучше бы он жил и она при нем - это и была ее жизнь. А так - его не стало и она не живёт....
Банка з медом
• 14 апреля в 22:36
Ответ дляПотеряласЯ Я...
У мужа кузен- нарик, лет 47 ему, жив, падла
Бляха муха. Я в шоке, тут у мамолога не була більше року , то вже страшно 🫠
Невидимка Майя• 14 апреля в 22:37
Ответ дляБанка з медом
Я можу вам дати тільки одну пораду: відселити і забути. Ми купили йому кімнату у гуртожитку. Щоб хоча б спати спокійно. Іноді заявляє про себе, з проблемами, не бец цього. Але ми видихнули. Поки ваша мама буде йому варити їсті і обстірувати - толку не буде. А самому треба і поїсти і на наркотик, буде менше вживати
Ясамаякрасивая)• 14 апреля в 22:37
Брат двоюродный: начал в 20, сейчас 47. Инъекционный наркоман, но есть деньги на клиники, куда регулярно ложится прокапываться (гемосорбция, гемодиафильтрация и пр.).
КошкинДом• 14 апреля в 22:37
Ответ дляБанка з медом
пусть его тцк заберают - сейчас всех гребут если раньше нарики не пользовались успехом совсем - то сейчас там все и спиды и сифоны и тубик и геппатит
Нога на ногу• 14 апреля в 22:37
Брат где то в таком возрасте умер, но в основном пил и не лечился.И что то принимал или колол,не знаю точно.Цирроз.
КошкинДом• 14 апреля в 22:38
Ответ дляПедиатор_я
Да по-разному.
жуть
Банка з медом
• 14 апреля в 22:38
Ответ дляНевидимка Майя
Вона все знає, сидить в чатах з минулих ребух, де радять, дати впасти на дно. Але вона ще більше і більше сама в це втягується . І саме страшне, що наші слова ні до чого. В неї одна ціль- його врятувати . Хоча реально вона ж робить ще гірше
Педиатор_я• 14 апреля в 22:38
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Он же не работает? Деньги родителей?
Невидимка Майя• 14 апреля в 22:39
Ответ дляБанка з медом
Співчуваю. Тільки ви і ми розуміємо, що його вже не врятувати. Але у мам полотно перед очима. У моєї також
Банка з медом
• 14 апреля в 22:39
Ответ дляКошкинДом
Ми також кажемо, якщо немає у нього коштів на лікування , або на війну, або в тюрму! Треба нести відповідальність за свої дії
Ясамаякрасивая)• 14 апреля в 22:40
Ответ дляПедиатор_я
Он же не работает? Деньги родителей?
Он ведёт криминальный образ жизни: сидел не раз, его снабжают за какие-то услуги. Живёт отдельно.
Банка з медом
• 14 апреля в 22:40
Ответ дляНевидимка Майя
Ще більше мені погано, що страждає моя сімʼя від цього . Якби я не хотіла , це нас стосується
Невидимка Майя• 14 апреля в 22:42
Ответ дляБанка з медом
Аналогічно. Моя мама стара пенсіонерка, він виносить їй мозок, а вона виносить мені. Плаче, просить. Доводиться допомагати. Але так доканав уже, що я сказала це останній раз. Лікували його, в бсп попав, то ще нянчитись довелось з поламаними ребрами і ногами, алкаші побили його
Сама вумна тутички• 14 апреля в 22:43
Ответ дляБанка з медом
Он будет здоровее всех,как мой БМ
Банка з медом
• 14 апреля в 22:46
Ответ дляНевидимка Майя
Мама казала, що все - точно останній раз. А робить зараз ще гірше. Він два тижні каматозиться, а два відходить в сплячці