Залетна Я тут• 14 марта в 17:18
Аналізи на 7000 грн
Тут таке питання. Давно не ходила по лікарнях, але вже треба. Сходила до гінеколога, по узд та аналізах виявилось, що у мене вже періменопауза, призначила згт. На наступний прийом через кілька місяців сказала здати купу аналізів, типа в моєму віці та на фоні прийому згт треба тримати все на контролі. Абсолютно згодна, але я не очікувала, що аналізи це так дорого. На сайті Сінево додала все до кошику, вийшло близько 7 тис.грн. Блін, дівчата, старіти - це дорого.
А питання таке: чи може лікарі наживаються на аналізах? чи я відстала від життя і це нормальні ціни?
Детские_Будут?• 14 марта в 17:19
Врачу тоже надо зарабатывать.
Вы же работаете и получаете зарплату, надо делиться!
Люблю пиво• 14 марта в 17:20
Ответ дляДетские_Будут?
Врачу тоже надо зарабатывать.
Ага , лікар власник лабораторії
ГейСюда• 14 марта в 17:21
Ответ дляДетские_Будут?
Врачу тоже надо зарабатывать.
А лікар работаєт і не отримує зар.плату?
Инфотуфелька• 14 марта в 17:21
Йдіть в ін лабораторію. Кажіть самозвернення. Не наживеться тоді
Люблю пиво• 14 марта в 17:23
От у людини і зміщені пріоритети з клімаксу на віртуальні заробітки лікаря
ГейСюда• 14 марта в 17:23
Чому вам призначили згт, у вас важкі стмптоми предменопаузи? В мене теж гормони не в нормі вже, лікар нічого не призначає, тільки вести здоровий спосіб життя.
Залетна Я тут
• 14 марта в 17:23
Ответ дляИнфотуфелька
В сінево можна не зазначати лікаря. Але мені не шкода, якщо їй відсоток впаде
_Alekssandra_• 14 марта в 17:23
Если лаборатория спрашивает фамилию врача, то конечно.
Связь должна прослеживаться
Люблю пиво• 14 марта в 17:24
Ответ дляЗалетна Я тут
Не шкода не шкода - аж ціла тема щоб впевнитися
Молчалка• 14 марта в 17:25
А якщо ви не на спорті, то з приходом клімаксу почнеться взагалі жопа
_Alekssandra_• 14 марта в 17:25
Ответ дляЛюблю пиво
А почему нельзя такое спросить?
Медицина- тот же бизнес. На чем могут, на том и наживаются
Залетна Я тут
• 14 марта в 17:25
Ответ дляЛюблю пиво
я всього лише хотіла дізнатися, чи такі ціни то нормально. Якщо так, то ок
Залетна Я тут
• 14 марта в 17:26
Ответ дляЛюблю пиво
не заходьте. В стрічці повно більш цікавих тем
ПесиКот• 14 марта в 17:28
Ответ дляЗалетна Я тут
А як що до того щоб бути відвертою з лікарем?
Скажіть, в мене бюджет обмежений. Але я дуже хочу бути здоровою.
Давайте разом проаналізуємо що важливо а без чого можна обійтись?
Залетна Я тут
• 14 марта в 17:28
Ответ дляГейСюда
Звідки мені знати, я не лікар. А чому вам не призначили?
ПесиКот• 14 марта в 17:29
Ответ дляЗалетна Я тут
А можете сказати які це препарати? І яка приблизьно вартість на місяць?
Бо мені 45. Вже потрібно сани готувати
Педиатор_я• 14 марта в 17:30
Автор ,а что вам назначили на такую сумму ?
Часть анализов можно сдать бесплатно по направлению от гинеколога
Купи слона• 14 марта в 17:29
гос гинекологи назначают анализы, которые оплачивает нсзу, сдавала как раз недавно
Новопоштинская• 14 марта в 17:29
Ответ дляЗалетна Я тут
А що ви здавали?
Педиатор_я• 14 марта в 17:30
Ответ дляКупи слона
И я так сдавала по направлению
Борщик• 14 марта в 17:30
Частину аналізів можна здати безкоштовно в поліклініці за направленням. Також в Сінево є якісь безкоштовні аналізи за направленням, але там черга, потрібен передзапис і можливо чекати наступного місяця. Уточніть в лабораторії.
СпайдерВумен• 14 марта в 17:31
Ответ дляБорщик
На безкоштовні дають код. Якщо автору не дали, значить платно
Залетна Я тут
• 14 марта в 17:31
Ответ дляПесиКот
Бо мені 45. Вже потрібно сани готувати
Фемостон 2/10
Ціни треба моніторити, в різних аптеках абсолютно різні ціни, ще не купила
Не заздріть тьоті• 14 марта в 17:31
Ответ дляЗалетна Я тут
У меня семейная часто так делает. Даже когда я бесплатно анализы сдаю, она говорт, что ей мои анализы не нравятся, нужно пересдать и выписывает направление от своего имени в конкретную лабораторию😂😂.
Залетна Я тут
• 14 марта в 17:36
Ответ дляПесиКот
аналіз крові, сечі, печінкові та ниркові проби, кальцій, феритин, вітамін Д, ліпідограма, коагулограма, Д-дімер, глюкоза, гемоглобін, індекс НОМА, ТТГ, Т3, Т4, АТПО, ТГ,
Педиатор_я• 14 марта в 17:39
Ответ дляЗалетна Я тут
Автор ,практически все бесплатно можно сдать по направлению,в том же Синево
Попросите у гинеколога направление,у семейного