Ядвига Юсьлегко• 16 января 2024
Не справляюсь! Нервовий зрив
Просто опускаю руки і вважаю себе поганою мамою
Я сама виховую дитину
Батько бере його вихідні через вихідні
Платить копійки аліментів (2500 грн в міс)
Дитині 6 років і дуже складний характер
Він упертий, хоче щоб було тільки по його, я не відмовляю йому ні в чому
Але він сідає на голову
Розумію що то моя вина, я стараюсь щоб дати йому все, відпочинок на морі, іграшки, прогулянки, проводимо час разом
Але якщо щось іде не по його, то він відразу впадає в істерику
Я не можу себе стримати, і у відповідь починаю кричати на нього
Тому що мене бісить, що він ні з того ні з сього може почати кричати так наче його ріжуть або вбивають вдома
Вже соромно перед сусідами, бо я максимум можу по вищати голос на нього
Я вже впадаю в депресію від його поведінки
Він їсть дуже погано, я прям нагадую йому шо потрібно жувати, чує все із 10 разу, зате як йому шось потрібно або хоче, то я повинна відразу все кидати і робити як він хоче і каже
Як бути
Дайте пораду
Я сама виховую дитину
Батько бере його вихідні через вихідні
Дитині 6 років і дуже складний характер
Але він сідає на голову
Як бути
Дайте пораду
Коржик• 16 января 2024
Автор, воспитание это не потакание (позволяю ему все, ни в чем НЕ отказываю) - это НЕ воспитание, это развращение называется и 100% будут проблемы, потом с упрямостью, с эгоизмом, с протестом, трудновоспитуемостью (особенно после 14 лет!). Воспитание - это обучать что такое хорошо и что такое плохо! Научить выставлять приоритеты (сначала покупаем продукты, а когда будут деньги - тебе игрушки! Сначала теплые вещи, а потом развлечения! мама устала - поиграть тихо, я за тобой ухаживаю и ты мне помогай). А вот это ’я все ему без отказа’ - это тупик! ЗАпомните, аппетиты без тормоза всегда РАСТУТ и после будет Вам плохо от наглости и эгоизма.. В ребенке нужно воспитывать понимание, взаимность, умение помочь, поддержать... - это моральная сторона личности. Вы сами растите ЭГОИЗМ и после от него же страдаете! Мера обязана быть и чередование (один раз купили его хоетплку, второй раз отказали и пояснили почему!) чтобы ребенок учился думать, мыслить! сдерживать свой эгоизм, не растите размазню бесхарактерную (это истеричка когда не по его правилам)... Надеюсь понятно пояснила! Всем добра и хорошо воспитанных детей!
Позаземний розум• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та я сама і вдягаю його
А не чекаю щоб він сам вдягнувся
Просто коли починаю вдягати, він починає балуватись, бігати і тд
А не чекаю щоб він сам вдягнувся
Ведіть в піжамі
Обмороження не буде. Із собою одяг взяли - в садочку залишили. Переодягнеться
Ядвига Юсьлегко
• 16 января 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Обов‘язки, графік, спорт. Вам якісь курси Гончарової про батьківство, читати «матері з межовим розладом». І спати вам теж дуже потрібно. Це дуже-дуже складно, але ваша стабільність і послідовність важливіша - нових подорожей чи моря.
Та він ходить на гуртки
Карате, басейн, логопед, підготовка до школи
Але вдома увечері або зранку він просто сідає мені на голову
Херсон це Україна• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та в тому то і справа, що ніяк не їсть
Якби їв в садочку, я би не просила його зранку їсти
А так, єдина їжа за день це дома сніданок
Навіть хліб з маслом не буде їсти у садку? Яблуко, десерт? Ну їм там дають і млинці і булочки, йогурт, чай.
ПАЦАНКА О• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я показувала
Все ок
Немає ніяких відхилень
Типу кажуть «дуже активна дитина»
В садочку все ок, навчається
Але немає посидючості
Все ок
Немає ніяких відхилень
Типу кажуть «дуже активна дитина»
В садочку все ок, навчається
Але немає посидючості
А має бути посидючість, слухняність, так щоб зручненько мамі було, а потім і всьому суспільству, щоб підлаштовувався?
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це одна із ситуацій
Але таке кожний день майже
Він робить все навпаки
Я вже не знаю шо робити мені
Я реально впадаю і депресію і ступор від усього
Але таке кожний день майже
Він робить все навпаки
Я вже не знаю шо робити мені
если сами не понимаете, как действовать, обратитесь к психологу детскому, ну явно же проблема не просто в гиперактивности его. Вы сами неправильно ведете себя. Просто хотите , чтобы ребенок в один момент стал удобным
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я вже просто не можу
Я можу 10 раз спокійно повторити одне і те саме
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Ну типу сьогодні ми проспали, я прошу його швидко поїсти і вирватись, бо. Спізнююсь на роботу, а він як назло, починає десь чесатись, ковирятись, бігати
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
Як результат маю поганий настрій на весь десь і вигризаю себе з середини за це
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
ВЫ не авторитет для своего ребенка.. обучайте дисциплине + весомость Ваших слов низкая = можно Вас не слушаться...
Позаземний розум• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та він ходить на гуртки
І на карате тренер не може гайку йому підкрутити?
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та в тому то і справа, що ніяк не їсть
Печень у него в норме? В чем причина плохого аппетита? Или сладостями перебиваете аппетит?
Ядвига Юсьлегко
• 16 января 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вот мне всегда было интересно, чем руководствуются родители, которые ни в чем не отказывают детям?
И почему потом удивляются истерикам,когда что-то случается не по его желанию?
В якийсь момент я це упустила
І не приховую це
Але я в свою чергу хотіла щоб він не відчував що у нього немає батька поруч, і що він нічим не гірше інших дітей
А зараз маю проблема
І не приховую це
А зараз маю проблема
Херсон це Україна• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та я сама і вдягаю його
А не чекаю щоб він сам вдягнувся
А не можна неділя у вас , неділя у тата? Чи чого він у вас 5, а в тата 2 дні? Або по три дні, або по чотирі. Ну дійсно чокнутись можна.
ПАЦАНКА О• 16 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Скоріше тренера слухається і поважає, а маму ні
Инста_Богиня• 16 января 2024
Совет- вам осталось потерпеть 12 лет. Это не много).
Я воспитываю ребенка не одна - и мне тоже тяжело. Но мне осталось потерпеть 8)))
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
У меня такой сверху растет, орет постоянно, мамка ему песенки поет. Папа если что-то скажет строго то мамка орет что-то про ’це дитина’
Жду когда он в планшеты засядет уже..
ужас. у нас сверху дитятка каждый день играл в баскетбол по полу без ковров.. тоже ’онже ребенокнизя ничего говорить’
Херсон це Україна• 16 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
А з якого віку терпите?)
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В якийсь момент я це упустила
І не приховую це
А зараз маю проблема
І не приховую це
А зараз маю проблема
короче за него все порешали
Ядвига Юсьлегко
• 16 января 2024
Ответ дляПозаземний розум
Сама одягнула- і пішли
Так і роблю
Але це супроводжується криком
Взагалом мені дуже тяжко
Я просто не знаю як
І не можу по другому
Кожний раз я даю собі обіцянку не кричати ні в якому разі
Обнімаю його часто, кажу як люблю (він так само мені)
Але потім його як міняють
Але це супроводжується криком
Взагалом мені дуже тяжко
Я просто не знаю як
І не можу по другому
Але потім його як міняють
Швабристка• 16 января 2024
перестати потакати йому, погано себе веде, як результат ви нікуди не йдете/нічого не купляється. Не хоче їсти, тарілку забрали і до обіду хай ходить голодний. Його істерики просто перетерпіти і пояснювати, чому ви так вчинили, тільки не під час істерики, бо він не чує вас в цей момент.
Він вже зрозумів, що вами можна вертіти, як хочеш
Инста_Богиня• 16 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
А з якого віку терпите?)
С первого класса)
Ядвига Юсьлегко
• 16 января 2024
Ответ дляРуда ліса
Звісно
Садок він не любить, бо там нема ким маніпулювати
Він дуже любить ходити в садок
Він просто робить все назло
Инста_Богиня• 16 января 2024
Ответ дляРуда ліса
Звісно
В саду куча народу - выполнять команды. Вы просто не знаете таких детей.
Мой тоже всеми командует. Одногруппники и одноклассники - это основной контингент)
Ядвига Юсьлегко
• 16 января 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Нічого
Ось взагалі
І це така проблема
Я вже возила на всі обстеження його, щоб зрозуміти чому він так погано їсть
Але все типу ок
Ось взагалі
І це така проблема
Але все типу ок
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Він один раз кричав і туалеті, бо я заборонила шось робити, що сусідка прийшла і каже що я вбиваю дитину
Сусіди ще трошки того
Але мені реально вже соромно за ці крики
А по іншому вже просто не виходить
Сусіди ще трошки того
А по іншому вже просто не виходить
Значит у Вас крайности, то мать вседозволяющая, то рубит без пояснений..? А эгоизм и привычка что ему всегда дают по первому зову - всегда даст истеричность после.. Надо учить ребенка мыслить! А не просто закармливать хотелками... Слабо мыслящий ребенок = инфантил = застрявший эгоист - это всегда будет жутко истеричный и требующий ребенок! Поймите, нет мышления и навыка уступать (не получить игрушку хоть иногда.. потому что купили продукты и это важнее) - это гарантированные проблемы. Надо учить детей мыслить, думать и о других
Ядвига Юсьлегко
• 16 января 2024
Ответ дляПАЦАНКА О
Невже я таке десь написала?
Дитина в любому випадку повинна чути і слухати вихователя/вчителя і вміти посидіти 20 хвилин на уроці
А у мене такого немає
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ні
Я же не сказала шо він винуватий
Просто дитині пояснюєш, що треба швиденько бо спізнюємось
А він все назло робить
Хоча він розуміє що спізнюємось і треба швидко
Просто коли наприклад кудись треба збиратись по його справах чи в магазин іграшок, то він дуже швидко все робить
Я же не сказала шо він винуватий
А він все назло робить
ВЫ не авторитет... вы обслуга которую можно не слышать.. (видимо! исправьте если я ошибаюсь)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 января 2024
давайте угадаю: к него много гаджетов и он постоянно под электромагнитным излучением? он будет только тупеть с каждым годом.
Помидорина• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я вже просто не можу
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
Беру його за руку і говорю йому
А там як об стінку горохом
Я ще раз 5 спокійно прошу
Поки я вже не зірвусь
Сдвг нет?
Ядвига Юсьлегко
• 16 января 2024
Ответ дляКоржик
Солодощі лише після їжі
ПАЦАНКА О• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Так і роблю
Але це супроводжується криком
Взагалом мені дуже тяжко
Я просто не знаю як
І не можу по другому
Але потім його як міняють
Але це супроводжується криком
Взагалом мені дуже тяжко
Я просто не знаю як
І не можу по другому
Але потім його як міняють
Ваша стабільність вища за все, ви контейнер для дитячих емоцій, і поки дитина не зрозуміє, що мама на його стороні і не буде кричати за його негативні емоції ( які мамі не подобаються), діла не буде. Що ви п‘єте, щоб тримати себе в руках, кого слухаєте з дитячих психологів, що читаєте. це дуже-дуже складно. Сама тричі зверталась до дитячих психологів, бо не справлялась і трохи холерик.
Помидорина• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Та в тому то і справа, що ніяк не їсть
Это очень плохо
Недобор витаминов = нервозность
Давайте что-то для аппетита
Недобор витаминов = нервозность
Давайте что-то для аппетита