Ядвига Юсьлегко• 16 января 2024
Не справляюсь! Нервовий зрив
Просто опускаю руки і вважаю себе поганою мамою
Я сама виховую дитину
Батько бере його вихідні через вихідні
Платить копійки аліментів (2500 грн в міс)
Дитині 6 років і дуже складний характер
Він упертий, хоче щоб було тільки по його, я не відмовляю йому ні в чому
Але він сідає на голову
Розумію що то моя вина, я стараюсь щоб дати йому все, відпочинок на морі, іграшки, прогулянки, проводимо час разом
Але якщо щось іде не по його, то він відразу впадає в істерику
Я не можу себе стримати, і у відповідь починаю кричати на нього
Тому що мене бісить, що він ні з того ні з сього може почати кричати так наче його ріжуть або вбивають вдома
Вже соромно перед сусідами, бо я максимум можу по вищати голос на нього
Я вже впадаю в депресію від його поведінки
Він їсть дуже погано, я прям нагадую йому шо потрібно жувати, чує все із 10 разу, зате як йому шось потрібно або хоче, то я повинна відразу все кидати і робити як він хоче і каже
Як бути
Дайте пораду
Я сама виховую дитину
Батько бере його вихідні через вихідні
Дитині 6 років і дуже складний характер
Але він сідає на голову
Як бути
Дайте пораду
Бавовнятко• 16 января 2024
«Я ні в чому не відмовляю, але він сідає на голову» - тут не але, а «тому», як на мене.
Коржик• 16 января 2024
Ответ для Черешенка
Автор, сама такая же.
Моей 4,5 - характер ужасный, только, чтоб по её всё было.
Но я не добрая мама.
Наорать могу спокойно, вот сейчас сижу игнорю.
Реально ребёнок невыносимый.
Его надо корректировать, вседозволенность - зло.
Но я не добрая мама.
Реально ребёнок невыносимый.
Девочки, с 1 ребенком надо уметь справляться! Вы чего? ВЫ еще не своих не воспитывали? Там вообще завал.. Но все решаемо...
ПАЦАНКА О• 16 января 2024
знайти дитячого психолога/ прочитати «матері з межовим розладом», прочитати Петрановську хоч 3 книги/ підписатись на Світлану Гончарову і задавати питання під час ефірів/ підписатись на Світлану Ройз/ слухати школу батьківства і задавати питання І це не просто, всі час від часу плачуть і не знають що робити
Коржик• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
У мене теж волоси вже повипадали
Здоровʼя моє просто вже на нулі
Нерви мовчу, їх просто немає
Мене все бісить
Вийти самі погуляти це вже подвиг
Здоровʼя моє просто вже на нулі
Нерви мовчу, їх просто немає
Мене все бісить
Вийти самі погуляти це вже подвиг
Запомните: спокойные дети у СПОКОЙНЫХ мам... это прямая взаимосвязь!
Бутерброд з ікрою• 16 января 2024
Ответ дляКоржик
++ ВЫ супер!
Собаку съела на этом к сожалению. В 6, 5 я уже слушала о том, что надо проверять сохранность интеллекта. А в 7,5 это был совсем другой ребенок. А у автора нет школы ещё, там от перенапряжения и усталости будет ещё хуже.
Кондуктор маршрутки• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я показувала
Все ок
Немає ніяких відхилень
Типу кажуть «дуже активна дитина»
В садочку все ок, навчається
Але немає посидючості
Все ок
Немає ніяких відхилень
Типу кажуть «дуже активна дитина»
В садочку все ок, навчається
Але немає посидючості
З того, що ви написали на першій сторінці, то зовсім не ок. У малого явні проблеми, це проблеми з нервовою системою. Вам треба гарного невролога або психіатра. Виховання тут ні до чого.
Сонечко• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Це одна із ситуацій
Але таке кожний день майже
Він робить все навпаки
Я вже не знаю шо робити мені
Я реально впадаю і депресію і ступор від усього
Але таке кожний день майже
Він робить все навпаки
Я вже не знаю шо робити мені
1.перше,що вам потрібно зробити-обійти сусідів,і перепрости за незручності та шум за слідуючий місяць.,так як потрібна корректировка поведінки дитини.
2. краще б було знайти книгу по вихованню дитини,але тут чс уже втрачено.виховання упущено..,прийдеться виправляти довго і нудно. (запасайтесь собі заспокійливим та берушами). Ваш спокій при спілкування з дитиною-основа всього.
3. дитина вже утямила,що вона вас може ’построїти’ своїми воплями.,це потрібно міняти,як би вам важко не було,бо з часом це буде все гірше та гірше.
3. тут дівчата писали,-проговорюєте раз,ні?- ще раз. не слухається .(верещить,катається по полу і т.д.) - тупо не звертаєте увагу. не потрібно вам виконувати по його забаганці, -тільки те,що сказали ви .і точка. і ніякої торговлі- зроби оце,а том получиш щось.. цей час ви вже упустили.
зараз вам потрібно вернути собі домінуюче положення ватажка стаї,так сказати. тобто-голови родини, це важко,але реально. не їсть- добре,сидить голодний день, все їстівне смачне приймається,взагалі щоб вдома не було.
Звичайно,це важко,бо нерви не витримують,простіше жж піти на поводу дитини,щоб замовк,але цього не потрібно робити.
Знаю таку сім’ю..,коли такі перегиби в вихованні були,і дитина в істериці качалася по полу- матері прийшлось тупо переступати через дитину,коли вдома щось робила. і так місяць .згодом,в попу дитині вже не дули, любі забаганки не виконувались, вели вебе по-дорослому батьки і в дитини зрозумінилась лінія поведінки, зрозумівши що є контроль.
ну якось так. інет вам в допомогу. учіть теорію.
ХвостПистолетом• 16 января 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я показувала
Все ок
Немає ніяких відхилень
Типу кажуть «дуже активна дитина»
В садочку все ок, навчається
Але немає посидючості
Все ок
Немає ніяких відхилень
Типу кажуть «дуже активна дитина»
В садочку все ок, навчається
Але немає посидючості
В нього часом не РДУГ? (СДВГ)?
ХвостПистолетом• 16 января 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
І мені так здається
Кондуктор маршрутки• 16 января 2024
Ответ дляСонечко
Ваша теорія розбивається вщент через сім´ї у яких 2-3 чи більше дітей, серед яких одна дитина - копія автора, а всі решта - нормотипові діти. Всі виховуються в одних умовах, одними батьками, але поведінка геть різна. Бо на 99% там причина у стані здоров´я, а не вихованні.
Ваша порада, це приблизно те саме, що бити дитину зі зламаними ногами за те, що не може ходить і ігнорувати її прохання принести щось, вимагаючи, щоб сам сходив.
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляСонечко
т.е выяснять причину такого поведения не надо? просто игнор и пусть колбасится со своей проблемой
Щось не спиться• 16 января 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
ну он виноват, что Вы проспали?
Он не виноват) Но ему посрать на просьбы мамы. А дальше будет больше.
Пугачиха• 16 января 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Не хоче, не їсть. Ще ніхто не вмер з голоду при наявності їжі. Репетує, то важко. Але коли зрозуміє, що на крик не буде реакції буде думати. Вже вік не 2-3 роки, вже багато чого розуміє і просто маніпулює.
воно то так,але моя не їсть.... по ітогу:низька вага,анемія,суха шкіра,лізуть волосся,та й показники мікроелементів в декілька разів меньше на нижню ланку норми(не НА,а В....разів)
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляЩось не спиться
потому что мама не работает над пониманием у ребенка, почему он должен выполнять ее просьбы.Просто - потому что я сказала , не работает, это деспотизм, от которого да - потом будет еще хуже.
Щось не спиться• 16 января 2024
Ответ дляЛеннон_Жив!
Если ребенка воспитывать в парадигме, что он никому ничего должен, но при этом все его желания важны и выполняются, ничего хорошего не будет.
Леннон_Жив!• 16 января 2024
Ответ дляЩось не спиться
ну так, а кто спорит? ну это же надо донести, а не просто приказывать и он начнет выполнять. надо же искать причину его таких протестов, А автор как раз его и воспитывает во вседозволенности. Запрещать и приказывать в тот момент, когда уже началась истерика бессмысленно, надо делать так, чтобы не доходило до этого .
Ответ дляКоржик
Ну в мирное время - логично.
Сад с утра до вечера, коллектив развитие.
Мама наконец то после 4 лет с каким то своим временем
А так что - через день обстрелы.
Муж служит.
Я сама 24/7 с ребёнком. Тупо целыми днями.
Аосонвиь некому, садов нет.
Такая себе перспектива счастливой матери.
Ушла каждого свой резерв прояности.
Кто-то готов приёмных воспитывать, а кто то вот так своего одного морально еле тянет.
А так что - через день обстрелы.
Муж служит.
Аосонвиь некому, садов нет.
Ушла каждого свой резерв прояности.
Сонечко• 16 января 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
у автора нема контакта з дитиною..,немає культури виховання ,виконує всі забаганки(сама писала,що по першому звонку) . дитина іде в рознос,якщо що не по її. Мати сама істерична- то дитина ще й істерики додає в репертуар, маючи перед собою приклад, що так можна робити. Замкнуте коло,яке потрібно розірвати. .
Є гроші на спеціалістів- то пряма дорога. скажуть те ж саме за гарні гроші. ні,-література в допомогу.
Кондуктор маршрутки• 16 января 2024
Ответ дляСонечко
У вас немає досвіду спілкування з дітьми з особливими потребами чи які мають розлади у роботі нервової системи /психіки.
Я бачу не проблеми у вихованні, а проблеми зі здоров´ям дитини. Сама автор те коло ’не розірве’ ніяк. Хіба з часом нервова система дитини стане більш зрілою і поведінка трохи вирівняється.
ЧупакабраЗеБест• 16 января 2024
Ответ дляКоржик
У меня например трое детей. они все разные, у одной и той же мамы.
так что ваша теория лишь теория. уже давно развенчанная.
САМ_ТАКОЙ• 16 января 2024
В мене донька то сильно не підкажу, але
Мій чоловік завжди каже, що хлопців змалечку треба нагружати чимось. Тобто в магазині ви даєте йому пакунок і він несе його додому. Нехай він буде не важкий, але він має його нести! Обов’язково ходити на спорт. Іще багато чого
Ви виховуєте чоловіка, а не мамину бубочку!!! Він має приймати рішення (навіть якщо він іще малий!!!) питайте в нього як ти думаєш, як правильно?
І на рахунок їжі -чоловіки НІКОЛИ не буде голодним!!!! Вони завжди люблять поїсти просто не змушуйте
Люблю ВалЄру• 16 января 2024
Отвлекать от его упрямства. Вот хочет он что-то, модно пошутить, отвлечь и протолкнуть ваше решение.
У меня тоже очень упрямый сын... сочувствую
Король дивана• 20 января 2024
Лично я в момент начала истерики выходила из комнаты со словами: когда закончишь концерт - я на кухне. Приходи - поговорим спокойно. Закрывала дверь и уходила.
Быстро понял, что истериками от меня добиваться чего-то бесполезно, это меня раздражает и получить желаемое еще меньше шансов становится.
И попрошайничество в магазине = мы всё оставляем и выходим, ничего не покупая. Потом разговор в спокойной обстановке, что мы остались без молока и хлеба, потому что ты себя вёл некрасиво и пришлось уйти ни с чем.
Быстро всё понял, и спокойно спрашивал: а мы сегодня может купить киндер? Если я сказала нет, значит вздохнул и всё.
Госпожа Белладонна• 20 февраля 2024
Отказали. Вышли с комнаты и игнорите. Пускай орёт сколько угодно. Пару раз потерпеть надо. Соседей предупредить, сказать что его не подвергаете насилию,что это истерика. Мои кумовья возили малого на экскурсию в приют ( там родственница работала)..
Самохвалова• 21 февраля 2024
А что говорит невролог? Нет про Лем с неврологией СДВГ исключить надо. Если это не оно то тогда решать проблемы. Прич ем автор, сначала нервы лечить вам. Тот же бифорен 1, мес попить, а потом ребенка
Верочка 100%• 28 февраля 2024
Прекратите истерить, он берет с вам пример. И прекратите ребенку лезть на голову со своими жеваниями. Не хочет, пусть не ест.