Rafffael-ka• 16 января 2024

Пивний подарунковий набір

Порекомендуйте пивний подарунковий набір для чоловіка, можливо хтось замовляв і може порадити магазин. Цікавить щось на смак типу Опілля
Спішу - перекидаюсь• 16 января 2024
Може, краще сертифікат?

автор Rafffael-ka • 16 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Може, краще сертифікат?
Куди?
автор Rafffael-ka • 16 января 2024
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Може, краще сертифікат?
В нашому селі хіба що Фора та Єва
Оченьценная• 16 января 2024
Алкашам такое дарят .
Заказывали нашим охранникам такой букет с тарани вяленой ,копченых колбасок ,и пивные кружки .
автор Rafffael-ka • 16 января 2024
Ответ дляОченьценная
Алкашам такое дарят .
Нехай дарують кому хочуть, я хочу подарувати людині, яка крім пива алкоголь ніякий більше не вживає. Пиво раз на тиждень, але гурман. Аби -яке ще й не питиме. Це алкаш?
Намазюкана нішою• 16 января 2024
Я замовляла місцеве, хвалили, але сама ще не пробувала, якщо підійде таке
Оченьценная• 16 января 2024
Ответ дляRafffael-ka
Я селёдку каждый день ем и кроме нее никакой рыбы ,но я не хочу чтоб мне дарили селедочный набор .
автор Rafffael-ka • 16 января 2024
Ответ дляОченьценная
Ну мені ж краще видно. Якщо вам пиво не подобається, це не значить, що воно нікому не подобається. Своєму оточенню можете дарувати айфони
Намазюкана нішою• 16 января 2024

автор Rafffael-ka • 16 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
фото
Посилання можна на магазин?
Брюлик в стразах• 16 января 2024
Є різні крафтові магазини пива, в них є подарункові дегустаційні набори, з маленьких баночок. Конкретне посилання нажаль не дам, але нагуглити можна з десяток.
Намазюкана нішою• 16 января 2024
Ответ дляRafffael-ka
Посилання можна на магазин?
https://makarbeer.shop/
автор Rafffael-ka • 16 января 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
https://makarbeer.shop/
Дякую!
Кондуктор автобуса• 16 января 2024
Ответ дляRafffael-ka
Дякую!
https://m.facebook.com/profile.php/?id=10006488271...
Напишіть Опіллю в особисті, вони теж мають власні подарункові набори з бокалами і різними пивами, особливо прикольні баночні зараз.

Підкажуть де придбати
Auroraten• 16 января 2024
На Маудау є набори . Є просто пивні, є з бокалами. По четвергах в них мала б бути безкоштовна доставка від 500 грн
УжеВотДа• 16 января 2024
https://www.instagram.com/daribox.shop?igsh=dWpka3... посмотрите,может,тут есть.
Бабулька• 16 января 2024
Мой сказал это самый отстойный подарок
автор Rafffael-ka • 17 января 2024
Ответ дляБабулька
Мой сказал это самый отстойный подарок
А який подарунок ваш би зацінив?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 февраля 2024
Боже, какие вы все мерзкие.
Автор, поищите в Гугле, тут одни конченые какие-то бабы

автор Rafffael-ka • 16 февраля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Боже, какие вы все мерзкие.
Дякую, ДН вже пройшов, купила домашні тапочки Пиво він купляє як завжди, розливне. А набори якісь не дуже, так і не вибрала