Пургену мне• Изменено 16 января 2024

Ви б наполягали, будучи біженцями?

Виїхали як біженці за кордон. Зараз проживаємо в готелі, який оплачує іноземна держава. Тут готель сам по собі нормальний, всі зручності в номері.
У проживання включено сніданок та вечерю.
В нашої родини два двомісних номери. В одному з номерів зламана система опалення. Я не скажу, що прямо морозно, але вночі спати не комфортно. Я після однієї ночі в цьому номері прокинулась з хворим горлом.
Тут можна знаходитись лише добре вдягнувшись.
Ми вже декілька разів просили полагодити опалення. Нас кожен раз запевняють, що обслуговуюча компанія запит отримала та ось-ось має налагодити. Але нічого не відбувається. Ми 90% часу знаходимось в одному номері вчотирьох (в якому мають бути двоє). Наш куратор знає про це.
Як вважаєте, потрібно добиватись, щоб номер полагодили? Чи мовчки чекати? Очевидно, що ніхто нічого не робить (пройшов тиждень з моменту нашого заселення). Ми, звісно, вдячні за те, що нас прийняли, але кошти державою виділяються на два номери, які ми, по суті, не займаємо
Панна Кота• 16 января 2024
Запитайте які терміни ремонту, можливо там як медицина чекати місяці

Качка в тапцях• 16 января 2024
Мовчання вбиває
Сама купляю квіти• 16 января 2024
Автор просіть ще,може краще з´їхати на своє житло
Смайлик• 16 января 2024
Какая страна?
Панна Кота• 16 января 2024
Також хочу додати ну і що що ви біженці, рахунок за вас сплачений в повному обсязі, тому і послуги повинні надаватися відповідно, така моя думка
автор Пургену мне • 16 января 2024
Ответ дляСмайлик
Какая страна?
Німеччина
Водійка хімарса• 16 января 2024
Ответ дляСмайлик
Какая страна?
А что, непонятно разве?)

любименькая• 16 января 2024
Наоборот хорошо спать в прохладной комнате.
автор Пургену мне • 16 января 2024
Ответ дляСама купляю квіти
З радістю. Як тільки знайдемо. Моніторимо сайти.
Але в нас ще документи не готові, щоб заключати договір з орендодавцем
Штора с кисточкой• 16 января 2024
У нас была такая же ситуация только с питанием. Не у всех желудок мог воспринимать то, что давали. Просили и по-хорошему и по-плохому. Вопрос решился в итоге, но лишь частично.
Гарантую неперелевки• 16 января 2024
Ответ дляПургену мне
Німеччина
Тут быстро даже кошки не родятся. Начинайте привыкать..
Борисфенка• 16 января 2024
Попросіть інший номер, з опаленням.
автор Пургену мне • 16 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Так, їжа, особливо маленьким дітям не вся підходить (
У Вас теж не було кухні, щоб самим готувати ?
Смайлик• 16 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А что, непонятно разве?)
Нет, конечно.
Я во Франции, тоже живу в отеле.
Как я через монитор могу увидеть где находится автор?Может, она моя соседка.
Водійка хімарса• 16 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
А что вам давали такого? Жирный холодец?
Виниловая пластинка• 16 января 2024
Хто такий куратор?
Майже 2 роки в Німеччині не чула про кураторів
Обижулька• 16 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Хто такий куратор?
забули, що означає слово? чи ’ янєтакая’?
Штора с кисточкой• 16 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
В основном картошку фри и крокеты.
Хтомолодець? Я!• 16 января 2024
Автор, вертайтесь в Україну, у нас тут є опалення. Не мучайте себе та родину.

Гарантую неперелевки• 16 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Хто такий куратор?
У мене теж не було. Я так розумію це закріплений за ними соц працівник
Клептоманка• 16 января 2024
Ответ дляПургену мне
Німеччина
Ищите квартиру и сьезжайте.
А я кумедна• 16 января 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вы же понимаете, что не всем есть куда вернуться? Или дети приближаются к ’невыездному’ возрасту
Мой завтрак• 16 января 2024
А с кем живете в комнате?
На паровозе• 16 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
о точно,
нам тоже готовили какой -то поносный суп,
типа растворили томатную пасту в воде и нате , ешьте это говно
Виниловая пластинка• 16 января 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Беретор?
Яке він відношення має до готелю?
Борисфенка• 16 января 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Хто такий куратор?
Це бератори. Що, і про Жоп-центр не чули?
ЮлияА91• 16 января 2024
Так, вимагайте наполегливо! Ви маєте на це право
Inno4ka-ya• 16 января 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ну это уже наглость с вашей стороны. Вы же не в ресторане, берите, что дают
Клептоманка• 16 января 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Завтрак и ужин хлеб и намазки, яблоко и йогурт. Обед горячее. Кухни не было, только холодильник общий. На карманные деньги покупали себе еду.
Борисфенка• 16 января 2024
Ответ дляКлептоманка
Ищите квартиру и сьезжайте.
Ніхто їм не здасть квартиру, поки нема пластику чи вклейки з параграфом. А це 2-3 місяці.