Щебетуха• 16 января 2024

Хелоу дівчата. Тема як ви любите

Я чоловік й часом читаю ваші теми (востаннє, мабуть, вже роки півтора тому - це для довідки). І ось й сьогодні зайшов почитати й натрапив на тему про те, що чоловіки нині шукають не утриманок, а партнерок (йшлося про фінансове партнерство, коли й чоловік й жінка роблять свій внесок в сімейний бюджет). Авторка тієї теми побивалася, що складно знайти чоловіка який би хотів собі утриманку. Це приказка, тепер власне питання. А нахіба чоловікові така жінка? На чому мають базуватися такі стосунки? Я розумію як і чому це працювало раніше: жінка асоціальна (сидить вдома, нянчить семеро дітей, роботу жінці нормальну не знайти тощо). Тому природнім було, що гроші заробляв чоловік. Тобто була робоча модель традиційного сімейного укладу, коли чоловік заробляв, а жінка брала на себе побут та дітей. І в ті часи, без гаджетів й техніки, це було афігеть не просто. Це було від давніх часів й фактично до недавнього часу. Але зараз все змінилося. Тож чоловік й далі має грати роль вже неадекватну до реалій? І от я хочу запитати як це ви бачите: що має бути в основі нової моделі взаємин? Який внесок жінки в сімейний уклад? Робити нігті? Тоді нахіба мені когось утримувати? Я свій побут легко пораю сам, секс не проблема. Якщо жінка перестала виконувати традиційну роль, а жодних нових зобов´язань (наприклад, наповнювати спільний бюджет) жінка не хоче, тоді, що має бути в основі таких стосунків?
к.Буланова• 16 января 2024
Ответ дляФедорино Горе
Нет уж, спасибо. С такими мужчинами, как автор, я могу только дружить 😂
Так и дружить проблематично, я была мирно настроена, но уже бесит))

к.Буланова• 16 января 2024
Ответ дляМама Карло
Ну от я гінелоког зі стажем, або вчителька, про що ви хочете зі мною поговорити тихими сімейними вечорами?
Лучше конечно проктолог или патологоанатом))
Альдебаран• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
цікава тим, що жінка, яка працює, розвивається, росте в професії - це реалізована особистість. Це взагалі не про гроші. А про те, що якщо твій партнер відбувся, то ти його за це й поважаєш. З ним є про що поговорити, він збагачує тебе своїм життєвим досвідом, насичує ваш світ. А що може розповісти домогосподарка, плітки про ’свєтскіх львіц’?
Тобто, книги як інструмент розвитку Ви взагалі не розглядаєте?
автор Щебетуха • 16 января 2024
Ответ дляАльдебаран
дуже навіть. Але соціалізацію (це я про роботу) ніщо не замінить
Манка Я• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Людських, нормальних стосунків заснованих на повазі, довірі, любові. Але повторюю, що мова взагалі не про мене. Я ж написав, що мій допис й питання зумовлене іншою темою. Інакше кажучи, мені просто цікаво як жінки, які прагнуть бути утриманками бачать рольову модель взаємин і розподіл ролей
Будучи в браке, приходя после работы - о чем были ваши разговоры с женой? Кого из классиков вы цитировали? Какой вид искусства обсуждали?
Интересно услышать
Мама Карло• 16 января 2024
Ответ дляк.Буланова
Не поспорю))
Альдебаран• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Соціалізація відбувається в дитинстві, дорослі люди або соціалізовані, або ні і ніяка робота дорослого не соціалізує.
40каградусная• 16 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Это уже изменилось. Большинство мужчин мужчин в Украине уже давно и детьми занимаются,и бытом наравне с женщинами.
Вы преувеличиваете. Часто видите папу в магазине с тремя маленькими детьми самого?
Брюлик в стразах• 16 января 2024
Автор, Вас тут не зрозуміють, бо більшість жінок дійсно розглядає чоловіків як банкомат. У мене іноді виникає інше питання, якщо раптом така жінка залишиться сама, що вона буде робити?

автор Щебетуха • 16 января 2024
Ответ дляАльдебаран
робота - це ж не тільки обовязки, це і маса соціальних контактів, нові знайомства, місця, друзі
Булку Дай• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Так, багато чоловіків, які можуть виявитися кращими за вас
Мама Карло• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Нові коханці))
автор Щебетуха • 16 января 2024
Ответ дляБулку Дай
як це стосується теми й мого питання?
к.Буланова• 16 января 2024
Ответ дляМанка Я
Интересно услышать
Так он же выше написал, что общаться о работе нужно. И он такой с дивана
-Маша, у меня сегодня такой заказчик был сволочной, припер ему 100квм плитки, а он передумал, тащил все обратно((
Маша (моя пол на карачках вокруг дивана):
- Да, милый, у нас тоже Изольда Петровна сегодня с катушек слетела и заставила пересчитывать все ведомости за месяц. Какой-то пипец!
И оба поняли, что развитой партнер - их идеал!
Манка Я• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
и?
при чем тут развитие?
Булку Дай• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
як це стосується теми й мого питання?
Ну от їй захочеться вас змінити. Може захоче шоб ви більше заробляли, або змінили професію.
автор Щебетуха • 16 января 2024
Ответ дляБулку Дай
вірність людини визначається місцем роботи чи її відсутністю?
Булку Дай• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Так вона повинна працювати, заробляти ублажати. Та ще й бути вірною. Забагато хочете
from Ukraine• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
я маю дітей й більше не планую. Ще аргументи є?
Багато мають дітей Але то не автоматично чоловік, мужчина і т.д.
Хотіти бути плечем не кожному дано. Мала такого батька-козла як ти

автор Щебетуха • 16 января 2024
Ответ дляБулку Дай
Давайте ще раз: мова не про мене, не про мої бажання, не про мої прагнення й уявлення. Тема немає до мене жодного стосунку, взагалі. Тема зовсім про інше
Манка Я• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
тогда каждый живет как ему удобно и тему можно закрывать
не благодарите
Воленс-неволенс• 16 января 2024
Ответ для40каградусная
С тремя нет, но у меня и знакомых таких даже таких нет - с 3 детьми. С 1-2 детьми все приятели делят быт поровну примерно муж и жена.
Невидимка• 16 января 2024
Ви не повірите, але народження і виховання дитини чи дітей може бути більш, ніж достойним внеском жінки у сім´ю. Якщо жінка реально займається їхнім вихованням. І цього більш, ніж достатньо.
Сім´я це перш за все особистий розвиток чоловіка і жінки, вміння іти одне одному на зустріч, поступатися, проходити різні життєві труднощі і конфлікти разом і виходити з них разом. І багато іншого. Я не бачу проблеми в тому, що жінка не заробляє чи заробляє мало в такому випадку.

А те що ви шукаєте до сім´ї немає прямого відношення, це просто зручний розподіл витрат на спільний побут і рівноцінний фінансовий вклад у ці витрати і їх планування. З таким розкладом можна жити і з чоловіком, різниці по суті немає.
автор Щебетуха • 16 января 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Шкода вас, а от моя донечка зараз зі мною. Постійно чую від неї, що я найкращий тато в світі. Не судіть...
Манка Я• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
часто папа алкаш или наркоман - самый лучший для ребенка..
это не объективно
ребенок другого не видел
Булку Дай• 16 января 2024
Ответ дляМанка Я
не благодарите
Так каждый человек может ответить за себя лично. А автор хочет каких то эфимерных, общих ответов
Воленс-неволенс• 16 января 2024
Ответ дляНевидимка

1 питання - а навіщо жінки тоді взагалі освіту отримують? Рахувати-читати навчились, і достатньо, далі вже читання лише кулінарних рецептів та статей як правильно міняти підгузки.
автор Щебетуха • 16 января 2024
Ответ дляНевидимка

я нічого не шукаю. Я вже багато разів написав, що тема не про мене. Тема про те як жінка, яка хоче бути утриманкою, тобто ставиться до чоловіка суто з практичних позицій, хоче щоби чоловік ставився до неї. Якими вона бачить такі стосунки, якщо її ставлення суто прагматичне, споживацьке, то якого ставлення вона хоче натомість?
Невидимка• 16 января 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви не думали, що багато жінок займаються вдома зі своїми дітьми і проходять з ними всю шкільну програму? Чи ви справді думаєте, що дітей всьому навчають вчителі в школі і вихователі в садку?
Манка Я• 16 января 2024
Ответ дляЩебетуха
Этот вопрос мужчинам задайте - ведь они содержат, они идут на эту модель