Chaterbox• 16 января 2024
Чи можна вступити додатково на 2 курс заочки?
Навчаюсь на соціальній педагогіці 1 курс ( денна форма навчання), хочу додатково вивчати психологію. Чи можу після року навчання, скласти академ різницю та одразу вступити на 2 курс заочного на психологію?
Сільський ансамбль• 16 января 2024
Ответ очень простой: выбираете вуз, пишете или звоните им, и узнаете! не так уж и сложно :)
годовасик• 16 января 2024
Я не спец
Але, як на мене, такий варіант має бути при суміжних спеціальностях.
Царевна в уггах• 16 января 2024
Можно.
Это ж не перевестись, а, типа, параллельно учиться?
Вузу денежки нужны, всё получится
Chaterbox
• 17 января 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Можно.
Вузу денежки нужны, всё получится
Так,саме паралельно)
Таракашечка• 17 января 2024
Узнайте в своем ВУЗе, але навряд. Единое, предмети, які є і там і там будут зараховувати. Там третина програми буде