Патріотка з дивану• 16 января 2024
Затримка зросту хлопця
Поділіться досвідом, будь ласка,у кого сини мали затримку зросту, коли в результаті вони виросли і на скільки?
Сину 15.5років, зріст 165.5см, вага 56кг, півроку спостерігається в ендокринолога,усі дослідження в нормі крім кісткового віку і гормону росту(знижені). П´є вітаміни і амінокислоти. За півроку 3.5см...переживаю..коли той стрибок зросту настане і як було у вас?
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
А чому ви вирішили, що це не нормальний ріст?
Найнижчий у класі, голос високий.(не ламався). 9й клас...усі однолітки на голову вище і басом розмовляють
Мамзелькіна• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Якийсь у вас не такий 9 клас, в дочки в класі всі ще діти дітьми, багато хлопців менші від дівчат
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
А заместительную терапию дают?
Ні , тільки амінокислоти.,гормони не дозволила лікар, каже що інакше зони росту закриються і не виросте вже
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
У нас хлопці мають по 178см зріст, 185 є хлопець
Ананомчикус• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Доктору виднее. У нас друзья кололи соматотропин, не сами, врач назначал, но они поздно кинулись, у них в первый класс дочка шла до 110 см, точно не помню, очень маленькая и постоянно отставала.
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляАнаномчикус
Гормон зросту колять,коли є відставання набагато більше ніж середні значення (у сина нижня межа норми,тому йому по держ.програмі він не підпадає, а за свій кошт то нереально дорого)
Я така бойова• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
у меня маленький,переживаю, 10 лет128 рост.послушаю.
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Хотілося б почути як у кого хлопці зростали,можливо довго не росли,а потім витягнулися і коли
ЗабежАЛОЧКА• 16 января 2024
У меня друг вырос после 20 лет... Долго не видела, не узнала. Был шок. Но у него оба родителя и брат высокие, как бы ожидаемо, что и он должен быть. Вырос неожиданно поздно...
Сонячний зайчик• 16 января 2024
Автор,а ви з чоловіком якого зросту?Може він у вас високим і не буде
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А до цього віку який мав зріст і голос
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Чоловік має 180см
Я- 165
Сонячний зайчик• 16 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
Щось дуже маленький,до лікаря водили?
мегамоСГ• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Чоловік має 180см
Я- 165
От ребенка тогда что хотите? У нас мальчики после 9 класса только расти начали. А были и на первом курсе те, которые были ниже меня на голову (мой рост тогда бы 165-167 см)
Сонячний зайчик• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Чоловік має 180см
Я- 165
Так ви теж не високі,може ще сантиметрів десять він у вас і підросте
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Для жінки 165см нормальний зріст, все ж чоловік має бути хоча б 175...
Голена блондинка• 16 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
у мене дівчинка така, 10 років вчора було. Теж переживаю, гормони не назначають.
мегамоСГ• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Так у вас ребенку 15 лет) у вас средний рост у мужа тоже. И ребенок вырастет еще
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляТоскующая
А ваш тато?
Мій тато невисокий, 173см, але син весь у мого чоловіка, дуже схожий,а у нього в сім´ї усі високі
Сонячний зайчик• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Так ваш чоловік не високий,180 для чоловіка це ж взагалі не про високість
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ длямегамоСГ
Зараз навкруги бачу,що хлопці в 13-14років вже мають зріст 170 і вище і голос низький
ЗабежАЛОЧКА• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
А до цього віку який мав зріст і голос
Голос - лет в 15 уже нормальный был бас. Рост... Ну я 155, он не выше меня на каблуках был всегда 😂 то есть до 170. Сейчас 180+
Кстати, и брат мой почти до конца школы был мелкий пискля, голос не менялся долго. И рост был в числе самых низких в параллели. Лет после 16 резко пошёл в рост. Если у вас не закрыты точки роста, если голос ещё не менялся, то ребёнок ещё растёт... Вот если бы уже бас был, борода до пупа, а все ещё маленький, то тогда переживать бы.... А пока слушайте врача. Ждите. Ну, а если низкий... Главное, чтоб здоровый.
Голена блондинка• 16 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
ну 180 це вище середнього. 175 середній.
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Так я на це й сподіваюсь, тільки ж коли .. дуже він переживає і комплексує
Сонячний зайчик• 16 января 2024
Ответ дляГолена блондинка
Для чоловіка? Де ви таких маленьких находите
Тоскующая• 16 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Зводіть до іншого лікаря. На всякий випадок
Патріотка з дивану
• 16 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Нормальний чоловічий зріст