Патріотка з дивану• 16 января 2024
Затримка зросту хлопця
Поділіться досвідом, будь ласка,у кого сини мали затримку зросту, коли в результаті вони виросли і на скільки?
Сину 15.5років, зріст 165.5см, вага 56кг, півроку спостерігається в ендокринолога,усі дослідження в нормі крім кісткового віку і гормону росту(знижені). П´є вітаміни і амінокислоти. За півроку 3.5см...переживаю..коли той стрибок зросту настане і як було у вас?
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Якщо не секретна інформація, скажіть, будь ласка, які саме вітаміни та амінокислоти приймаєте
Не одночасно,а по схемі,що лікар розписувала:
Віт Д, йодомарин, глутаргін, л-бетаргін, кальцій-магній-цинк, комплекс білковий з айхерб, ле карніта (розчин), омега-3, Полівітаміни для підлітків пив і раніше
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляjulia_kid
В роду мужа у вас есть не высокие ?
Если да . То это норма , почему все должны быть высокие ? Что за комплексы ?
И если голос не ломался значит еще время есть . В любом случае подрастет еще .
Есть примеры когда парни вырастали позже , до 9 класса помню мелкие были , потом после 20 лет сильно выростами , прям не узнать . Девочки раньше останавливаются в росте .
Не водите по врачам , не навязываете комплексы парню .
Он такой как должен быть !
Все что вам могут предложить - колоть , это не естественно и не понятно как потом для организма отразиться .
Каждые полгода говорите ему как он подрос , и то что у него все отлично !
Он такой как должен быть !
Я не навязываю комплексы,а не хочу пропустить кто-либо, по врачам он просит сам водить,т.к.парень имеет глаза и мозг и смотрит по сторонам,всякое бывает и обследование не повредит. Ничего колоть я и не собиралась,тем более ему не показан гормон роста. Просто парню не комфортно среди активно взрослеющих сверстников, тоже хочется быть выше, сильнее,вспомните себя в таком возрасте.
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляjulia_kid
В роду мужа у вас есть не высокие ?
Он такой как должен быть !
Поддерживаю и подбадриваю всегда, только ему не 5 лет и он понимает что такое измерить рост и увидеть,что прибавка 1-2см з полгода это не скачок роста.
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляРуда ліса
У моего соседа голос так и не поломался, баса не было. Остался худой, небольшого роста и с писклявым голосом. Всегда слышно было,когда он приезжал. Врачи сказали, что поздно родители опомнились. Не знаю, когда они его по врачам повели, но очень не сразу.
Вот,это ответ на комментарий выше,зачем по врачам водить.
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляГолена блондинка
ходили, назначали вітаміни лише, сама мала у класі, в класі взагалі всі високі, дівчата по 150 вже є, хлопці по 165, 4 клас.
Ну в 4му класі 165см для хлопця то ,на мою думку,перекос в іншу сторону,це не є нормою. Зараз бачу,що більшість дітей високі і рано розвиваються,тому і ті хто у меншості- комплексують
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляМамОмужа
Був стрес у дитини?
В українських дітей стрес вже 2 роки,хоч і максимально намагаємося не нагнітати, все бачить і чує.
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляПушАпница
Сину 15,8, зріст 167 см,вага 47 кг,худенький,але може віджатися,підтягнутися і тд. Постійні клієнти ендокринолога,гормони впорядку,просто організм не реагує нормально на власні гормони і не росте достатньо.Ідею колоти відмели конкретно в нашому випадку. По знімках і аналізах і тд лікар напрогнозувала мінімально 170 см зросту. Ну то що поробиш.Голос низький, ламався в минулому році
У Вашого сина хоч голос низький, мій переживає,що говорить як дівчинка, долоні невеликі, плечі, особливо на фоні однолітків,і тих хто молодше на пару років
Добротная• 17 января 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ого, в 4 класі хлопці 165 см?
Я така бойова• 17 января 2024
Ответ дляclernikol
Моєму за 3 місяці 10 років, теж зріст 128, самий маленький скрізь серед однолітків. На днях йдемо до ендокринолога
а у вас он сам по себе мелкий, у меня да, родился мелкий и всегда рост в своем темпе. за год сейчас вырос на 6 см. жду скачка еще. зубы растут согласно возрасту. в роду есть и высокие и низкие мужчины.
Мамзелькіна• 17 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Нормальний чоловічий зріст
Середній зріст , і у вас, і в чоловіка , а ще врахуйте , що генетика не лише від батьків передається. Дивно хотіти високого сина при таких вихідних даних
Мамзелькіна• 17 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ви самі ці комплекси нав´язали , не було над підлітків, які б міряли ріст
Я така бойова• 17 января 2024
Ответ дляМамОмужа
Не пам´ятаю з якої хвилини там про зріст,ї але інформація цінна
и что про рост говорит? хоть в двух словах
Я така бойова• 17 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
подростки только о внешности и думали во все времена
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Хочу не високого,а здорового
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Повно таких підлітків,які міряють зріст, вагу і багато чого ще
Ответ дляЯ така бойова
Нет, росте максимум на 2-3см в год. Пожилая таким же, как и старшая. Старшая в детстве была ростом на средних показателях, либо на верхней границе нормы. Младший только в этом году на нижней границе, до этого в когда был ниже нормы. Ну, обследоваться нужно, а там будем смотреть. У него ещё и укорочена одна ножка
mashulka_ua• 17 января 2024
Ничем не помогу, к сожалению, но ситуация похожая. Ребенок 11 лет 10мес, 140 см, всю жизнь на нижней границе нормы, вес - недобор.. Родился маденьким и с проблемами. по размеру всегда как на 2 года младше. Но и костный возраст на 2 года отстает. Когда были в Украине обследовали, сейчас за границей нет. Надеюсь будет поздний скачок роста, как говорил эндокринолог.
Сонячний зайчик• 17 января 2024
Ответ дляДобротная
Ого, в 4 класі хлопці 165 см?
Ну так в мене донька в 4 є хлопчик 165 см,да і дівчата теж високі, взагалі маленьких нижче 140 немає,це по 9-10 років
Добротная• 17 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Ну не знаю. Мій в 9 років (3 клас) має ріст 132 см. Навіть в таблицях в колонці «вище норми» немає таких значень, як 165 см для дітей такого віку. Можливо, і є такі діти, але це не норма, це виняток і рівнятись на них ну дуже дивно.
Сонячний зайчик• 17 января 2024
Ответ дляДобротная
Моя має 150 в 9,5 але ми високі,маленькою вона не буде,в класі всі більш менш одного зросту,такі маленькі діти були в перевому класі,ті хто має 140 це дві дівчинки,так в них і батьки маленькі .
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляmashulka_ua
А что Вам говорил эндокринолог?
Нам 2 врача разное говорят: один предлагает колоть гормон роста за миллион, другой- ждать и пить витамины
mashulka_ua• 17 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
А что Вам говорил эндокринолог?
На тот момент когда ходили говорил ждать. Колоть никто не говорил. И сейчас в Словакии педиатр говорит - рост в рамках нормы (точно нижняя граница) -нечего дальше наблюдать.
В украине говорили что будет позднее созревание, потому что костный возраст отстает. Надеюсь, что будет и догонит...
mashulka_ua• 17 января 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
А что Вам говорил эндокринолог?
Вообще от этих гормонов могут быть и побочки/последствия довольно серьёзные. Поэтому для себя не могу решить хотим или нет. Но никто и не предлагает)
Добротная• 17 января 2024
Ответ дляСонячний зайчик
В 9,5 років 140 см - це маленькі діти?! Або я чогось не розумію їх або зараз нові стандарти росту. Ви дивились таблиці росту дітей чи розміри одягу навіть згадайте?
Патріотка з дивану
• 17 января 2024
Ответ дляmashulka_ua
Спасибо за Ваш ответ,у сына также костный возраст отстаёт
МамОмужа• 18 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
Що у хлопчиків від сильного стресу призупинявся зріст. Це якщо в двох словах
Я така бойова• 18 января 2024
Ответ дляМамОмужа
дякую. а що робити казав?
МамОмужа• 18 января 2024
Ответ дляЯ така бойова
дякую. а що робити казав?
Тут вже до лікаря. Але головне на початку звести нанівець саму стресову ситуацію.