Конотопська відьма• 17 января 2024

Сиджу в туалеті і чую як за стінкою сусіди

розмовляють. От просто кожне слово. Щось і незручно якось... Може вони і мене чують?
АБВГДэшница• 17 января 2024
Може)

Слава Українi• 17 января 2024
Що кажуть?
автор Конотопська відьма • 17 января 2024
Ответ дляСлава Українi
Що кажуть?
Розмовляють між собою. Вона його питає чого він не хоче. Що саме не хоче, я прослухала.
Море Щастя• 17 января 2024
Звісно чують. Але є такі хто зайнятий своїми справами і нічого не чує, а є ті які сидять чи лежать в тиші, і все про вас вже знають😁
Чеширская кошечка• 17 января 2024
Вы в туалете, как на троне у них в комнате
Ответ дляЧеширская кошечка
Я реально аж дихати стала тихіше. Не кажучи про всі інші процеси.
Пожарник• 17 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Значит не каждое слово слышите.

Love_Love_Love_• 17 января 2024
Питає чи не хоче послухати як його сусідка серунькає
Краля-Галя• 17 января 2024
Крикните громко: ’УУУУ-уууу!!!!’, соседи за стеной анализы посдают.
Бараболька• 17 января 2024
Я слышу как вверху соседка дзюркает)
А Я Самая Самая• 17 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
то запитайте) вони теж вас чудово чують)))
Вилами по Воде• 17 января 2024
Азах,есть такое) По АУууукайте им😂 пусть знают что они не одни
ЯсноВидящая• 17 января 2024
у нас соседка постоянно орет
Ковбой Хагис• 17 января 2024
У нас таке сталось, коли добрий дядя сантехник під час ремонту сказав зробити дверцята до труб, бо раптом що, доведеться ламати наш ремонт та стіну. Послухали, маємо дверцята, а також в курсі життя, розмов, а також запахів від сусідів.
Лайфхак, якщо є ванна, увімкніть воду, або музику.
Ответ дляПожарник
Значит не каждое слово слышите.
Ну не було мети такої просто. Я сиджу зайнята і тут таке питання за моєю спиною: чого не хочеш? Я трохи офигіла
Ответ дляЯсноВидящая
у нас соседка постоянно орет
В туалеті?
Ответ дляКовбой Хагис
Дякую! Доведеться серунькати під музику. Тепер проблема під яку музику
Луковая• 17 января 2024
Скажите громко, чтоб не мешали вам с₽ать
ХаДиДиШь• 17 января 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
да-да, так и скажите ’повторите, пожалуйста, я не расслышала’

Крошечка-хаврошечка• 17 января 2024
А я в себе у спальні чую, як сусід, вибачте, дзюрить. Він саме у водичку яка на дні унітазу, цілить, не знаю, навіщо, це щоб булькало прикольно? Потім він каже ’Ееееех’, змиває бачок та йде мити руки чи що він там миє, але напор води такий, що труби гудять як скажені.
Інколи ми дзюримо одночасно. І оце розуміння, що буквально півтори метри наді мною сцить якись мужик, цей еффект присутності, це просто нестерпно. В мене від того зламався мозок, і я інколи думаю, що коли ми сидимо на унітазі, то під´єднуємо свою дупу до мережи з десятків тисяч дуп, що у цей же час сидять на унітазах у своєму місті
Сапай вазони• 17 января 2024
Шумоизоляция слабая, я тоже своих соседей слышу и они меня также, но я этим не заморачиваюсь, все говорят и делают то, что считают лично для себя необходимым. Им нет дела до меня, мне нет дела до них.
Вы же не будете всем вокруг рассказывать, во всех подробностях то, о чём они говорят в своей квартире?
Уверена нет.
Вот и они не будут рассказывать о том что слышат, потому что так же, ходят в туалет и там какают, писают, сморкаются, издают облегчающий звук когда пописали, в виде: оооох.
Это жизнь.
Крошечка-хаврошечка• 17 января 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Я би багато віддала, за те щоб у мене були такі дверцята, коли через тріщину у стояку між поверхами, мені ламали екран ванни, а коли цього виявиося замало, щоб дістатися - то ще й гіпсокартонну стінку прилеглої до ванни вбудованої шафи.
І ніякої компенсації - бо хоч стояк це і є зона відповідальності обслуговуючої компанії, та я як власник зобов´язана надати доступ до труб, і те що там усе замуровано - мої проблеми, як сказав інженер - ’а нєхрєн оці дизайни без технологічних отворів строїть!’((
ЯсноВидящая• 17 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В туалеті?
да везде
Яйцеголовая• 17 января 2024
У меня сосед с низу на балконе курит и трындит с друзьми, жалуется на жену, я в курсе вообще всех событий их семьи.
Та не реву я• 17 января 2024
Я колись так сиділа, нікого не чіпала, і тут сусідка зверху зайшла з телефоном...Чутно було все: і її дзюрчання і розмову з кимось...
Але це туалет. Усі знають що там роблять. Мені наприклад фіолетово, що почують ’природні’ звуки. А от спілкуватися по телефону...я б не хотіла, щоб мій апонен під час розмови на троні сидів
Меряю линейкой• 17 января 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Ааааа. Ржу))) тоже сидя в туалете