Сіґеле-міґеле• 2 часа назад

Який резон вкладатись у чужу дитину у нових стосунках?

Залізна тьотя• 1 час назад
Ответ дляВ курсі діла
Потому что хочешь хороших отношений с матерью этого ребенка
А чого особливо ніхто не хоче вкладатись в дітей чоловіка, щоб мати хороші відносини з батьком дитини?

В курсі діла• 1 час назад
Ответ дляЗалізна тьотя
По ситуации,конечно и с его ребенком отношения.Но живет же он в основном с мамой,это другое
ПАЦАНКА О• 1 час назад
Сенсу ніякого, після розлучення були стосунки з чоловіком, який прийняв моїх дітей, а от ми з його донькою не знайшли спільної мови, розійшлись. З другим чоловіком, у нас 4 на двох, двоє моїх і двоє його. Це обізнаність, але й хімія.
Спілий баклажан• 1 час назад
Ответ дляЗаикальница
Вообще нет.
Моя сестра не общается с дочкой своего мужа, он видится с ней пару раз в месяц на нейтральной территории, это было ее условие. Детей она не хочет как и я, ни своих, ни чужих.
Дуже дивно ставити чоловіку такі умови, це ж її батько, а не дядько вихідного дня
Качка в тапцях• 1 час назад
Ответ дляНаша взяла
Нет никакого смысла. У ребенка есть родители. Точка
Поставьте свою точку себе под хвост