-Ань-• 17 января 2024

Немцы решили, что лучше воспитают - у украинки отобрали малышей.

Немцы решили, что лучше воспитают - у украинки отобрали малышей, одного -буквально от груди оторвали:

Історія ще однієї мами, у якої в Німеччині відібрали дітей. А такою інтерв´ю з правозахисницею Юлією, яка допомагає батькам виривати дітей з лап ювеналів.

Контакт Юлії і сайт фонда:
https://uk.generation4union.com/

Статті, про які говорить Юлія:

https://www.deutschlandfunk.de/berlin-jugendaemter...

https://www.spiegel.de/spiegel/berliner-jugendamt-...
Мимо_шла• 17 января 2024
Я не хочу смотреть всё видео.
Девочки, напишите,пожалуйста, почему забрали?
Sunny Hanny• 17 января 2024
У мене багато знайомих саме в Німеччині і ніхто нікого не забирає. Сама була там. У нас в містечку жили цигани і не найкращі мами . Постійні сварки, пянки, поліція. І... ніхто там нікого не забирав.
Це спеціально вкиди чи просто не кажуть про дійсні причини чому забирають дітей?
Kristal2013• 17 января 2024
Оооо, давно вас не было. Разбанили?
Мимо_шла• 17 января 2024
Ответ дляSunny Hanny
Я слышала только про 1 историю где забрали ребенка.
Там у ребенка были синяки по телу и в садике это увидели. И то , забрали не сразу, там ещё какие-то разборки были
Мир Регланов и Футболок• 17 января 2024
Даже не буду дивитися.
За півтори роки життя в Німеччині надивилася на українських недоМам в реале. Які так красиво про себе розповідають. По факту - ворогів для своїх дітей.
У всіх ціх історіях, які проходили на моїх очах, тільки в одній історії німці поспішили відібрати. Але і швидко повернули дітей.

І, да: абсолютно у всіх ціх випадках дітей через деякий час повернули матерям. Хоча деякім не слід було повертати.
NYC• 17 января 2024
Так уезжайте с той Гейропы в рашку-парашку. Напишите как там детей отбирают у родителей нетрадиционной ориентации.
Tatka Kiev• 17 января 2024
Зате в нас не відбирають і діти живуть в страшних умовах з алкоголіками (((
Sunny Hanny• 17 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Так ото ж і я думаю, що не все так просто. Ну або в залежності від землі, де живуть.
Bilolena• 17 января 2024
О, моя мама любить ці страшні історії про те як у українок ні в чому невинних відбирають дітей, тому що ’білі діти - це велика цінність в Європі’. Але вона і битву екстрасенсів дивиться.
Lianaa_06• 17 января 2024
Я когда была в Германии, рядом жили цыгане. Мама ушла куда-то и оставила 4-ых детей. Самому старшему было 9 лет, младшему 1 год. Кто-то пожаловался. В итоге пришли из Югентама (или, как его там). Ей сделали словесный втык. Она сказала: а, что мне делать, когда мне нужно оформлять документы и т д. В итоге, ей сказали, что когда ей нужно уйти куда-то, то она должна предупредить и к ней пригласят социальную няню.
Я не буду ручаться, может от земли зависит, может от тяжести обвинений. Но все, кто долго живёт в Германии, говорят, что так просто не забирают. И прежде, чем забрать, проходит много всяких процедур.
Но в целом, не дай Бог!
zztop-b844• 17 января 2024
У меня в разы больше доверия немецким властям чем нашей мамаше

Смотреть даже не буду
Esya• 17 января 2024
Дівчата, зайдіть не полінуйтеся і напишіть скаргу ютуб канал, або де вам зручно. Може тоді менше спаму буде. Ці історії про відібраних дітей, біолаборторії і тд. Вже набридли.
автор -Ань- • 17 января 2024
В Офісі омбудсмена назвали кількість дітей, яких в ЄС забрали з сімей українських біженців:
https://www.radiosvoboda.org/a/news-dity-yes-vyluc...

Представниця омбудсмена з прав дітей, сім’ї, молоді та спорту Ірина Суслова заявила про 240 випадків, коли соціальні служби європейських країн забирають дітей з сімей українських біженців. Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода.
«Через відмінності у законодавстві, у європейських країнах трапляються випадки, так би мовити, відібрання дитини у людей, з якими вона перебуває. Станом на зараз таких випадків зафіксовано 240. Для прикладу, це можуть бути історії, коли мама була змушена залишитись на роботі в Україні, а в евакуацію відправила бабусю зі своєю дитиною. Бабуся не має ніякої довіреності на представлення інтересів і не вважається за європейським законодавством родичкою цій дитині. Таким чином соціальні служби можуть задіяти поліцію і вилучити дитину із сім’ї», – сказала вона.
За її словами, тут є недопрацювання з боку України.
«Тому що ми мали повідомити людей, сказати: «Друзі, є закон, він передбачає, що, наприклад, у Німеччині ви маєте зробити ось такі процедури». Чи що не може бути в Італії або Франції опікуном людина, яка досягла 65-річного віку. Офіс уповноваженого намагається слідкувати за цією історією, моніторити ситуацію, надавати правову допомогу жінкам або сім’ям, які опинилися в такій ситуації. Ми працюємо зараз із міжнародними організаціями, щоб врегулювати це питання, і щоб ті, хто потрапив у таку ситуацію, отримали, дві речі – правову допомогу і переклад», – зазначила Суслова.
Читайте також: Відібрання дітей у Європі, повернення інтернатів в Україну та потреби переселенців. Інтерв’ю з представницею омбудсмена Сусловою.
Представниця омбудсмена пояснила, що родичі дітей, яких забрали європейські соціальні служби, мають обов’язково звернутися до консульського відділу і поінформувати їх, також вони можуть звернутися до Офісу уповноваженого з прав людини.
«Ми візьмемо це питання на контроль, будемо комунікувати з консулом, з міжнародними партнерами для врегулювання цієї ситуації», – додала вона.
На початку травня Уповноважений Верховної Ради із прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що українській владі відомі «декілька десятків» випадків вилучення дітей з родин біженців у ЄС.
Станом на 1 червня близько 1,3 мільйона українських дітей проживають у країнах Європейського союзу.
автор -Ань- • 17 января 2024
Це всього лиш озвучені офіційні цифри. Інформація, яка дійшла до офісу українського омбудсмена.
Реальна кількість відібраних українських дітей може бути в сотні разів більша.
Esya• 17 января 2024
Автор, а кількість вкрадених решкою дітей вас не турбує? Дітей яких примусово вивезли в нелюдські умови в парашу? Там рахунок іде не на 240 діток а в десятки разів більше.
автор -Ань- • 17 января 2024
Ответ дляEsya
По офіційній інформації від омбудсмена (погугліть, хто це такий і які має обов´язки) дітей повідбирали І НЕ ВІДДАЮТЬ навіть за те, що дитина з бабусею виїхала (бабусю вважають сторонньою особою).
автор -Ань- • 17 января 2024
Ответ дляEsya
Турбує. Бандити крадуть дітей по всьому світі, а не в якійсь одній країні.
NYC• 17 января 2024
Ответ для-Ань-
Если бабуся без доверенности, то это считается викрадення ребенка. Что вас удивляет?
Ребенок это не собственность родителя, что хочу то и ворочу.
Esya• 17 января 2024
Ответ для-Ань-
Я думаю з цивілізованою країною питання вирішиться, а як ви пропонуєте повертати дітей з параші? Ци вам на це пофіг?
Мимо_шла• 17 января 2024
Ответ для-Ань-
Не надо орать на детей, бить их, трепать за шкирку,оставлять одних и никто не будет забирать детей.
Недавно была в Ашане и видела как мамаша тягает за шкирку ребенка потому что он её выбесил.
Вот в Европе у неё могли бы забрать ребенка и я считаю,что правильно
Marisha1715• 17 января 2024
Ответ дляМимо_шла
А я считаю что за описанное вами забирать ребенка нельзя. Как минимум нужно провести работу объяснительную, может ей помощь нужна , но не забирать.
автор -Ань- • 17 января 2024
Ответ дляEsya
Удалено администрацией...
Мимо_шла• 17 января 2024
Ответ дляMarisha1715
Почему если женщину побьёт муж,то можно вызывать полицию и писать заявление на него.
А если мать бьёт ребенка,то с ней надо поговорить ?
MashaizDusha• 17 января 2024
з автора аватарки ясно що вона вишукує всюди конспірологію.
Так, в Європі дітей не залишають в батьків, якщо вони недолугі. І так, більшість недолугих батьків будуть на камеру божитися що вони янголи.
nabludatel• 17 января 2024
Ответ для-Ань-
Правда. рашка викрала десятк тисяч українських дітей. Є навіть міжнародний ордер на арешт замовника цього викрадення- путіна.
Esya• 17 января 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Ви на приколі? Ви зараз придумали що країна в якій працює закон може наплювати на порядок і не повернути дитину в сім’ю через стрес?
І ще раз запитаю, чому вас цікавить доля дітей якими опікуються влада цивілізованої держави і вам байдуже на долі тисячі вбитих і викрадених парашею дітей. Ніхто ніколи не скаже їх точну кількість. І всі ми знаємо в яких умовах їх будуть тримати.
Esya• 17 января 2024
Ответ дляMashaizDusha
Я думаю автор має невеличку зарплатню в рублях за поширення всякої гидоти.
автор -Ань- • 17 января 2024
Ответ дляEsya
А ви не знаєте, що у батьків є приблизно 1 рік, щоб відсудити дитину? Суди спеціально затягують, щоб минув час і дитина назавжди залишилась в прийомній сім´ї.
Qney• 17 января 2024
Ответ дляEsya
Та ви в профіль гляньте - там усе як на підбір.
Esya• 17 января 2024
Ответ дляQney
Ну, так. Щойно переглянула. Одна тема іншої краще.