Немцы решили, что лучше воспитают - у украинки отобрали малышей, одного -буквально от груди оторвали:
Історія ще однієї мами, у якої в Німеччині відібрали дітей. А такою інтерв´ю з правозахисницею Юлією, яка допомагає батькам виривати дітей з лап ювеналів.
Контакт Юлії і сайт фонда:
Статті, про які говорить Юлія:
Контакт Юлії і сайт фонда:
Статті, про які говорить Юлія:
Sunny Hanny• 17 января 2024
У мене багато знайомих саме в Німеччині і ніхто нікого не забирає. Сама була там. У нас в містечку жили цигани і не найкращі мами . Постійні сварки, пянки, поліція. І... ніхто там нікого не забирав.
Це спеціально вкиди чи просто не кажуть про дійсні причини чому забирають дітей?
Ответ дляSunny Hanny
Я слышала только про 1 историю где забрали ребенка.
Там у ребенка были синяки по телу и в садике это увидели. И то , забрали не сразу, там ещё какие-то разборки были
Мир Регланов и Футболок• 17 января 2024
Даже не буду дивитися.
За півтори роки життя в Німеччині надивилася на українських недоМам в реале. Які так красиво про себе розповідають. По факту - ворогів для своїх дітей.
У всіх ціх історіях, які проходили на моїх очах, тільки в одній історії німці поспішили відібрати. Але і швидко повернули дітей.
І, да: абсолютно у всіх ціх випадках дітей через деякий час повернули матерям. Хоча деякім не слід було повертати.
Tatka Kiev• 17 января 2024
Зате в нас не відбирають і діти живуть в страшних умовах з алкоголіками (((
Sunny Hanny• 17 января 2024
Ответ дляМимо_шла
Так ото ж і я думаю, що не все так просто. Ну або в залежності від землі, де живуть.
Я когда была в Германии, рядом жили цыгане. Мама ушла куда-то и оставила 4-ых детей. Самому старшему было 9 лет, младшему 1 год. Кто-то пожаловался. В итоге пришли из Югентама (или, как его там). Ей сделали словесный втык. Она сказала: а, что мне делать, когда мне нужно оформлять документы и т д. В итоге, ей сказали, что когда ей нужно уйти куда-то, то она должна предупредить и к ней пригласят социальную няню.
Я не буду ручаться, может от земли зависит, может от тяжести обвинений. Но все, кто долго живёт в Германии, говорят, что так просто не забирают. И прежде, чем забрать, проходит много всяких процедур.
Но в целом, не дай Бог!
zztop-b844• 17 января 2024
У меня в разы больше доверия немецким властям чем нашей мамаше
Смотреть даже не буду
В Офісі омбудсмена назвали кількість дітей, яких в ЄС забрали з сімей українських біженців:
Представниця омбудсмена з прав дітей, сім’ї, молоді та спорту Ірина Суслова заявила про 240 випадків, коли соціальні служби європейських країн забирають дітей з сімей українських біженців. Про це вона розповіла в інтерв’ю Радіо Свобода.
«Через відмінності у законодавстві, у європейських країнах трапляються випадки, так би мовити, відібрання дитини у людей, з якими вона перебуває. Станом на зараз таких випадків зафіксовано 240. Для прикладу, це можуть бути історії, коли мама була змушена залишитись на роботі в Україні, а в евакуацію відправила бабусю зі своєю дитиною. Бабуся не має ніякої довіреності на представлення інтересів і не вважається за європейським законодавством родичкою цій дитині. Таким чином соціальні служби можуть задіяти поліцію і вилучити дитину із сім’ї», – сказала вона.
За її словами, тут є недопрацювання з боку України.
«Тому що ми мали повідомити людей, сказати: «Друзі, є закон, він передбачає, що, наприклад, у Німеччині ви маєте зробити ось такі процедури». Чи що не може бути в Італії або Франції опікуном людина, яка досягла 65-річного віку. Офіс уповноваженого намагається слідкувати за цією історією, моніторити ситуацію, надавати правову допомогу жінкам або сім’ям, які опинилися в такій ситуації. Ми працюємо зараз із міжнародними організаціями, щоб врегулювати це питання, і щоб ті, хто потрапив у таку ситуацію, отримали, дві речі – правову допомогу і переклад», – зазначила Суслова.
Читайте також: Відібрання дітей у Європі, повернення інтернатів в Україну та потреби переселенців. Інтерв’ю з представницею омбудсмена Сусловою.
Представниця омбудсмена пояснила, що родичі дітей, яких забрали європейські соціальні служби, мають обов’язково звернутися до консульського відділу і поінформувати їх, також вони можуть звернутися до Офісу уповноваженого з прав людини.
«Ми візьмемо це питання на контроль, будемо комунікувати з консулом, з міжнародними партнерами для врегулювання цієї ситуації», – додала вона.
На початку травня Уповноважений Верховної Ради із прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що українській владі відомі «декілька десятків» випадків вилучення дітей з родин біженців у ЄС.
Станом на 1 червня близько 1,3 мільйона українських дітей проживають у країнах Європейського союзу.
Ответ дляEsya
Дівчата, зайдіть не полінуйтеся і напишіть скаргу ютуб канал, або де вам зручно. Може тоді менше спаму буде. Ці історії про відібраних дітей, біолаборторії і тд. Вже набридли.
По офіційній інформації від омбудсмена (погугліть, хто це такий і які має обов´язки) дітей повідбирали І НЕ ВІДДАЮТЬ навіть за те, що дитина з бабусею виїхала (бабусю вважають сторонньою особою).
Ответ для-Ань-
Если бабуся без доверенности, то это считается викрадення ребенка. Что вас удивляет?
Ребенок это не собственность родителя, что хочу то и ворочу.
Ответ для-Ань-
Це всього лиш озвучені офіційні цифри. Інформація, яка дійшла до офісу українського омбудсмена.
Реальна кількість відібраних українських дітей може бути в сотні разів більша.
Не надо орать на детей, бить их, трепать за шкирку,оставлять одних и никто не будет забирать детей.
Недавно была в Ашане и видела как мамаша тягает за шкирку ребенка потому что он её выбесил.
Вот в Европе у неё могли бы забрать ребенка и я считаю,что правильно
Marisha1715• 17 января 2024
Ответ дляМимо_шла
А я считаю что за описанное вами забирать ребенка нельзя. Как минимум нужно провести работу объяснительную, может ей помощь нужна , но не забирать.
Ответ дляMarisha1715
Почему если женщину побьёт муж,то можно вызывать полицию и писать заявление на него.
А если мать бьёт ребенка,то с ней надо поговорить ?
MashaizDusha• 17 января 2024
з автора аватарки ясно що вона вишукує всюди конспірологію.
Так, в Європі дітей не залишають в батьків, якщо вони недолугі. І так, більшість недолугих батьків будуть на камеру божитися що вони янголи.
nabludatel• 17 января 2024
Ответ для-Ань-
Правда. рашка викрала десятк тисяч українських дітей. Є навіть міжнародний ордер на арешт замовника цього викрадення- путіна.
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
Ви на приколі? Ви зараз придумали що країна в якій працює закон може наплювати на порядок і не повернути дитину в сім’ю через стрес?
І ще раз запитаю, чому вас цікавить доля дітей якими опікуються влада цивілізованої держави і вам байдуже на долі тисячі вбитих і викрадених парашею дітей. Ніхто ніколи не скаже їх точну кількість. І всі ми знаємо в яких умовах їх будуть тримати.
Ответ дляMashaizDusha
Я думаю автор має невеличку зарплатню в рублях за поширення всякої гидоти.
Ответ дляEsya
А ви не знаєте, що у батьків є приблизно 1 рік, щоб відсудити дитину? Суди спеціально затягують, щоб минув час і дитина назавжди залишилась в прийомній сім´ї.