Безпорадна Кроко• 17 января 2024
Хто недавно лікував зуб з видаленням нерва, яка вартість?
Хоч приблизно, до чого готуватися?
Наприклад, 6 зуб із чисткою каналів, пломбуванням та фотополімером, скільки віддали?
Безпорадна Кроко
• 17 января 2024
Ответ дляMs. Android
Місто б написали
Неважливо, пишить велике чи мале місто, приватна чи державна клініка та й все.
Мой завтрак• 17 января 2024
2500 каналы полностью + 1400 пломба. Коффердам и цифровая анестезия уже включены в стоимость. Черкассы, частник.
НичеНипанимаю• 17 января 2024
Суми . середнього цінового діапазону клініка. Біля 2000 виделення та чистка каналів, тимчасова пломба. і 1500постійна пломба.
Кондуктор троллейбуса• 17 января 2024
Днепр, частная клиникам, 3500 грн
В эту стоимость вошло-распломбировка каналов плюс чистка зуба+лекарство-600 грн, пломбировка каналов-1400 грн, наращивание зуба -1500 грн.
Т.е. всего 3500 вышло