Добродійка• Изменено 17 января 2024

Як відвадити родичів приїжджати у відпустку до нас?

Питання в темі. Ми тимчасово переїхали у іншу країну через війну. Виплат немає. Все за свої. Орендуємо житло. Дуже економимо, бо поки важко. Працюємо і вчимо мову паралельно вечорами+ троє дітей. Вже, в принципі, в минулому році більшість родичів були у нас в гостях. Ну думаю, ок. Але ж ні! В цьому році всі знову збираються до нас. Хтось навіть і не питає і каже: ’чекайте в липні’. Хтось питає, чи ми не проти. Але я і не зовсім розумію, як відмовити. Мене вже це бісить, бо всіх приймати напряжно і дорого. Як відмовити теж не знаю, бо це найбижчі: мама і тато зі своїми родинами, бо у розлученні, сестри, брати, бабусі і т.д. Так і втходить, що все, що змогли хоть трохи відкласти, треба витрачати на те, щоб їх всіх гуляти, возили, годувати, розважати...наче люди самі нічого не розуміють!(( кажеш, що робота і навчання. Всі кажуть, що ок. Але по факту ’ не ок’. Починається ниття, що поїхати туди, сюди, відпросися, поїхали у твій вихідний о 5 ранку..жесть якась((
Голова колгоспу• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я так і пояснюю. Не розуміють. Я думаю, що вони думають, що я прибідняюся. Мене трігернуло, бо одна з родичок їде у відрядження в ЄС. Буде в країні поряд. І позвонила і сказала, що є дешеві квитки до нас з тої країни. Ну вона вже купила. Ви ж не проти? Буде тоді то....
Сказали бы ртом- против ) или отель там )

Голова колгоспу• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я так і кажу прямо. Мабуть, вони думають, що я прибідняюся
Если приперлись без приглашения- вызвали на них полицию местную - и они долго в Ес не въедут
Голова колгоспу• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
В старому походила. Я - дитина, яку батьки не балували. Звикла жити так. Рідних балувати, себе - ні. Такі комплекси з дитинства
Становитесь плохой, отрекитесь от своей родни в конце концов
КартаБезКомиссий• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну той рік же їздили. Чого це раптом змінилося все?
Просто изменилось ) ваш родственник не аудитор
Глубоководная селедка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я тяжко працюю, щоб було нормально з фінансами. Їх, правда, не вистачає. Все тут дуже дорого для нас. Але родичі приїжджають і рідко хто, щось оплачує. Всі в гостях! Всі хочуть безкоштовно. Мені незручно щось сказати(( в минулому році казала, що опалення дуже дороге. Всім пофіг. Топити як дурні. Ми заплатили шалені гроші і я залишилася без куртки і взуття. Ну не було уже грошей мені оновити гардероб(( невже люди цього не розуміють???
Ни разу не слышала, что все должно быть за счёт принимающей стороны! Сколько сталкивалась - гости всегда приезжали с подарками, гостиницами, оплачивали еду и всякие развлекухи за всех ( и мы и к нам ) в знак благодарности
Ку ка ку ка ку• 17 января 2024
А зачем вы тратите свои деньги на родню? Я вообще никогда на гостей не трачу. Хоть свекры это, хоть родители. Разве что стол накрыть в первый вечер. Всё. Потом ни копейки. Сами там за свои развлекаются, покупают продукты и тд. Из штанов не прыгаю, хорошее впечатление не произвожу. Да никто и не просит. а вы почему?
Глубоководная селедка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я так не можу. Мені соромно з них брати гроші(( а вони на голову вилізли. Моя мама, наприклад, каже напряму: я нічого оплачувати не стану. Я у дочки в гостях! І всьо....
Да так и скажите тогда : Мама, я не смогу Вас принять в этом году, наши финансовые возможности не позволяют.
И про это квартиру скажите, что хозяин квартиры узнал про гостей и сделал предупреждение
Не виправдовуюсь• 17 января 2024
Любі мої рідні, я за вами дуже скучаю. Але мені не зручно коли ви приїзджаете у той час коли ми всі працюємо. Тому давайте в цьому році зустрінемось десь в отелі на морі. Відпочинок кожен оплачуе за себе. Які є ідеї?
Забрала і не сказала• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Частина чоловіка. Частина - моя. Батько мій у другому шлюбі і їх двоє дітей. Це 4 чоловіки на 10-14 днів. Мені доводиться гроші з заначки на це брати. Кожен рік я так не можу..
Ого. Ну 2-3 дні. А вас так нехіло на голову сіли на 2 неділі. Може справді, відмовити тим що хазаїну вашої квартири нібито поскаржилися сусіди, і якщо хтось ще раз приїде до вас з кагалою, то виженуть з оренди. А батьку можете допомогти варіанти готелів знайти. Кидайте батьку посилання, хай сам оплачує.
А у вас так завжди прийнято було їздити один до одного по дві неділі?

автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ні, до цього всі жили в одному місті. А тепер от так...
Забрала і не сказала• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
В нас теж колись комічна ситуація була. Ми з чоловіком тільки розписалися, поїхали на турбазу на неділю у відпустку. А мама до нас приїхала без запрошення). Ми її на наступний день тільки проводили додому. А так ночувала в одній кімнаті з нами у медовій відпустці
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Как она это объяснила? :)
Забрала і не сказала• 17 января 2024
Ответ дляПухнасті штани
Как она это объяснила? :)
Мимо проезжала) Там ее друзья ехали на ночевку в палатке рядом с нашей турбазой. Она с ними и напросилась.
Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ахахах)) Главное, ничего у нее не шевельнулось внутри :)
Ищу Аленя• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
скажіть, що минулого року ви хозяїв квартири не попереджали про велику кількість гостей а сусіди пожалілись і доповіли хозяїну і тепер він чи вона попередили завчасно, щоб не було гостей.
Ищу Аленя• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я не хочу сваритися
ну тоді не жалійтесь
Рената-я• 17 января 2024
Моя сестра ще у 2015 році переїхали у Францію, вже декілька міст там замінили і ось ми, ще до війни, коли планували відпустку, запитали її, чи можна приїхати до них. Тоді жили вони в Ніцці в маленькій квартирі і до них інші родичі постійно їздили. Отримала відповідь, що можна, але тільки на початку червня, бо інші місяці вже ’заброньовані’ іншими і оплата в день 10 євро на їжу та 10 євро за проживання з людини. Так як відпустка була в кінці серпня, то червень нам не підійшов, полетіли ми у Іспанію, нікого при цьому не обтяжуючи.
Тому раджу теж такий тариф запропонувати родичам.
автор Добродійка • 17 января 2024
Ответ дляРената-я
Вибачте, але це щось за гранню для мене. Це вже трошки не сестра...
Ищу Аленя• 17 января 2024
Ответ дляЩепотка_совести
и еще пригрозили штрафом
о, клас, ще краще сказати, що вже оплатили штраф десь пару тисяч євро і якщо ще раз будуть такі гості то взагалі виставлять на вулицю.

Пухнасті штани• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
вы без зимних вещей остались из-за родичей, это норм сестра-брат?)
Банан-барабан• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ви змінили квартиру і новий господар не дозволяє. ’Нову а десь ’ не давайте.
Виправлялочка• 17 января 2024
Ну так і кажіть, з грошима напряг, все оплачувати не можемо. Житло можемо надати,а за продукти, поїздки, розваги розраховуйте на себе. Думаю дехто і не приїде після таких умов.
Луноходик_Ик• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну нам забрати їх з аеропорту уже 60 євро. Ось вам 120 євро в дві сторони + їжа, комуналка ( у нас дуже дорога). Може кафешка. Бензин. Квитки кудись. Все разом дофіга. Ну для нас зараз((
Не отвечайте им.Заблокируйте.
Вічний двигун• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Скажіть, що після останнього візиту прийшла хазяйка і попередила, щоб більше не приймали бо виселять без повернення застави. Може сусіди наябіднячили.
Мама девчонок• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ні, не розуміють. Прямим текстом кажете, що не маєте бюджету на гостей. Що раді будете зустрітись, якщо вони орендують собі щось поряд і зустрічатись будете на нейтральній території. Виключення зробила б для батьків, якщо вони адекватні.
Не зви чайна• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Бо сусіди жаліються господарям
Голова колгоспу• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Зачем вторая семья отца вам нужна?

Так и скажите , что детей его потаскухи не принимаете
Не зви чайна• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ні. В нашому випадку, невдячна - це мама. Бо їй все найкраще і найдорожче. А дітям і внукам - нічого. Для нормальної людини - це адекватно балувати внуків. Але вона балує себе! Тому онуки будуть в старому, а бабуся в 60 + років одягнена як картинка в шерсть і кашемір, бо інше не носять!
Дивно, мамі на кашемір вистачає, а собі на куртку - ні.
Нашли в капусте• 17 января 2024
Ви самі у всьому винні. Ви дозволяєте з собою так поводитися. Треба навчитися казати ’ні’.
Аноним_1857• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Бо соседи настучали хозяину и он пригрозил, что расторгнет договор, если еще раз такое узнает. А соседи очень ’доброжелательные’, будут рады помочь хозяину выселить квартирантов аж бегом.