Добродійка• Изменено 17 января 2024
Як відвадити родичів приїжджати у відпустку до нас?
Питання в темі. Ми тимчасово переїхали у іншу країну через війну. Виплат немає. Все за свої. Орендуємо житло. Дуже економимо, бо поки важко. Працюємо і вчимо мову паралельно вечорами+ троє дітей. Вже, в принципі, в минулому році більшість родичів були у нас в гостях. Ну думаю, ок. Але ж ні! В цьому році всі знову збираються до нас. Хтось навіть і не питає і каже: ’чекайте в липні’. Хтось питає, чи ми не проти. Але я і не зовсім розумію, як відмовити. Мене вже це бісить, бо всіх приймати напряжно і дорого. Як відмовити теж не знаю, бо це найбижчі: мама і тато зі своїми родинами, бо у розлученні, сестри, брати, бабусі і т.д. Так і втходить, що все, що змогли хоть трохи відкласти, треба витрачати на те, щоб їх всіх гуляти, возили, годувати, розважати...наче люди самі нічого не розуміють!(( кажеш, що робота і навчання. Всі кажуть, що ок. Але по факту ’ не ок’. Починається ниття, що поїхати туди, сюди, відпросися, поїхали у твій вихідний о 5 ранку..жесть якась((
Цідило правди• 17 января 2024
Сказать прямо: хозяева квартиры не разрешают останавливаться чужим. Точка.
Добавлю: в свои Выходные и своими деньгами вы распоряжаетесь сами. И если возите их за свои, значит не так уж и плохо у вас с финансами.
Яжбоматуся• 17 января 2024
Так і кажіть
Ми на літо в Дубай виїжджаємо
Сумніваюся , що родичі ваші в Дубай полетять
Ми на літо в Дубай виїжджаємо
Скромняшка• 17 января 2024
Сбросить каждому ссылку на хостел и попросить перевести Вам на карту 500 у.е.
Играю у края• 17 января 2024
Ответ дляЦідило правди
Це чудова відповідь. Мене так відвадила сестра, коли не хотіла приймати з дітьми на початку війни )
Власне, я й не просилась до неї, лише радилась, що та як в тій країні. Але вона вирішила, що ми хочемо приїхати до них, і швиденько склала версію про неможливість нас розмістити
Добродійка
• 17 января 2024
Ответ дляЦідило правди
Ну той рік же їздили. Чого це раптом змінилося все?
Смурфик• 17 января 2024
У меня сейчас отмазка, что у нас квартира не позволяет. Но некоторые все равно просятся , если что на полу спать. Я говорю, что мне муж не разрешает устраивать дома общежитие (хотя ему все равно), говорю, что содержит меня муж, живем в его квартире, так что я не могу ему ничего сказать 😂😂
Скромняшка• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ой, таки на Вас хорошо ездить. Ждите родню в гости и не жалуйтесь.
Цідило правди• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
А почему не должно было измениться? Новый год, новые правила проживания. Значит у вас просто показательные сопливые выступления на советчице
Сижу_и_плачу• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Хозяйка квартиры могла передумать) это хороший совет, прислушайтесь к первому комментарию. Я тоже им пользуюсь, у нас хуже... море... в гости просятся не только родственники...
Цідило правди• 17 января 2024
Ответ дляИграю у края
Я, как человек сдающих несколько квартир в Европе, запрещаю проживание людей не указанных в договоре. Один день, пять, неделя, месяц - нет. Это мои правила проживания.
Добродійка
• 17 января 2024
Ответ дляЦідило правди
Я тяжко працюю, щоб було нормально з фінансами. Їх, правда, не вистачає. Все тут дуже дорого для нас. Але родичі приїжджають і рідко хто, щось оплачує. Всі в гостях! Всі хочуть безкоштовно. Мені незручно щось сказати(( в минулому році казала, що опалення дуже дороге. Всім пофіг. Топити як дурні. Ми заплатили шалені гроші і я залишилася без куртки і взуття. Ну не було уже грошей мені оновити гардероб(( невже люди цього не розуміють???
Гладиолус• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Ну скажите, что остановиться у вас можно, но у вас напряг и со временем и с финансами, чтобы их выгуливать. Кому-то можно сказать, что в тот период вам будет неудобно по какой-т причине.
Помилуйте мадам• 17 января 2024
О автор, розумію вас
Живу біля моря і в минулому році приїздили всі подруги, родички з дітьми …то капець
Цього літа нікого не прийму !
Мамзелькіна• 17 января 2024
Цікаві у вас відносини в родині…
А коли ви до батьків їздили, вони також могли сказати, щоб ви не приїжджали?
IQ 80• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я тоже хочу к вам. Дайте адрес. И ждите в августе. И попробуйте только сказать нет. Я знаю что к вам можно.
Украиночка• 17 января 2024
Беріть з них гроші. Кажіть, що хочете їх прийняти як слід і це буде вартувати ... і озвучуєте суму
Яжбоматуся• 17 января 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
О автор, розумію вас
Цього літа нікого не прийму !
Гола пристань ?
Та стрьомно туди їхати вже
Добродійка
• 17 января 2024
Ответ дляlily300
Пусть обижаются. Вы же предупреждали, что своих забот и дел хватает и не будете развлекать. А вы в какой стране? Мы в Испании, в курортном городке.но переехали в начале осени, еще гостей не было) а очень хочется. Но вот не знаю, на сколько это затратно
Ну нам забрати їх з аеропорту уже 60 євро. Ось вам 120 євро в дві сторони + їжа, комуналка ( у нас дуже дорога). Може кафешка. Бензин. Квитки кудись. Все разом дофіга. Ну для нас зараз((
Заместитель Анонима• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Казати незручно, а без куртки зручно? Автор, ну розставляйте пріоритети) Сказати щось важко перший раз, потім так затягне, що не зупинитеся)
Salsa-24da• 17 января 2024
Ответ дляМамзелькіна
Рідна мати та батько 😳
Рідних з аеропорту дешевше везти, чим двоюрідних ?
Добродійка
• 17 января 2024
Ответ дляЦідило правди
Я не хочу сваритися
Salsa-24da• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я не хочу сваритися
То беріть кредит тоді.
Будете всім хорошою і всіх будете кружляти
Добродійка
• 17 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Чоловіка родичі?))
Частина чоловіка. Частина - моя. Батько мій у другому шлюбі і їх двоє дітей. Це 4 чоловіки на 10-14 днів. Мені доводиться гроші з заначки на це брати. Кожен рік я так не можу..
Пополняю_Карму• 17 января 2024
Ответ дляДобродійка
Я не хочу сваритися
А ви не сваріться. - просто «ніт» і все.
Гостей цього року не приймаємо.