Хто відпочивав "Трускавець 365" взимку? Дайте живі відгуки
Василиса1985• 17 января 2024
Так,сподобалось,співвідношення ціна-якість супер,в самому Трускавці майже не були,щодня на вібір екскурсії,харчування теж хороше,якщо з дітьми є анімація,дитяча кімната.Загалом готель багато послуг предоставляє,буде чим зайнятись.
Ответ дляВасилиса1985
А какие там экскурсии зимой кроме доставки в буковель?
Василиса1985• 17 января 2024
Ответ дляDarina26
На вибір 4-5 екскурсіїї щодня в залежності від погоди,,подзвоніть ,поцікпвтнсьпро доставку в Буковель не пам´ятаю,то дуже далеко,кататись на Крутогір та Славське здається
Василиса1985• 17 января 2024
Ответ дляDarina26
В Буковелт возе кататись Ворохта 365
Prof beauty• 17 января 2024
були 25.12-31.12
брали двокімнатний чотиримісний номер (там де сан.вузол на дві кімнати в одному номері)
номер чистий, меблі нові, рушники білосніжні
прибирання пропонують кожен день (виносять сміття, міняють за потреби рушники)
харчування у нас було сніданок та вечеря шведський стіл
голодними ніхто не йшов, але і вибір зовсім не великий, були смачні страви, були відверто невдалі. в похід двала сух.пай з собою
обід можна було оплатити додатково 120 чи 150 грн
кожен день на вибір (записатись треба сьогодні на завтра):
- 3 екскурсії (міста, гори, замки і т.д. часто з 9 до 15, а деякі на весь день) рекомендую зоопарк лімпопо
- два походи (складний та легкий) до місця везуть автобусом
- бус до спа молдова (від трускавця знижка 50 % на вхід) - рекомендую 250 грн/2 год
вода нафтуся є у готелі (але вона така вонюча, що я не змогла її пити)
подумайте в чому ходити по готелю (у столову чи на процедури) спорт костюм та кросівки дуже знадобились
массаж нам не сподобався - мене погладили, а чоловіка чуть не зламали))) хоча ціна дуже приємна 200 грн/30 хв спина.
інші процедури не брали
вечірні заходи то фігня повна
місця мало, половина людей стоїть, дають по шматку торта та бокал дешевого шампанського, виступи на рівні сільського клубу
заголом непогано все, але на свята ну дуже дорого виходить, не варто воно того
як будуть ще питання - звертайтесь)
інші процедури не брали
вечірні заходи то фігня повна
як будуть ще питання - звертайтесь)
Ответ дляProf beauty
були 25.12-31.12
інші процедури не брали
вечірні заходи то фігня повна
як будуть ще питання - звертайтесь)
інші процедури не брали
вечірні заходи то фігня повна
як будуть ще питання - звертайтесь)
Дякую за змістовну і корисну відповідь
Ответ дляProf beauty
були 25.12-31.12
інші процедури не брали
вечірні заходи то фігня повна
як будуть ще питання - звертайтесь)
інші процедури не брали
вечірні заходи то фігня повна
як будуть ще питання - звертайтесь)
Спасибо за отзыв. Я где-то так и предствляла себе