Престидижитатор• 17 января 2024
Песни погрустить
Девы,накидайте песни что б аж душа развернулась,погрустить, люблю добивать себя грустными песенками))
Меряю линейкой• 17 января 2024
Моцарт ’Реквієм’. Нічого більш душероздираючого ще не придумали.
Котомафия• 17 января 2024
Ответ дляTammy21
Як можна написати про невисокий айкью не використовуючи цифри?)
вы о ком?
дамаБезСобачки• 17 января 2024
Погані сусіди
Спи котику милий
Мрієшся
Дим ’ без обмежень’
І навіть коли ..Мері
Якби не ти я б не вірив в любов
Це ті, від яких мені плакати хочеться
Спи котику милий
Мрієшся
Дим ’ без обмежень’
І навіть коли ..Мері
Якби не ти я б не вірив в любов
Це ті, від яких мені плакати хочеться
Престидижитатор
• 17 января 2024
Ответ дляTammy21
Авторка, нашвидкоруч накидала з тижневого плейліста найбільш сумні (на мій погляд зараз). Не знаю наскільки вам ця каша згодиться)
Дякую дякую))