Мамина корзиночка• 17 января 2024

На який день після місячних треба здавати рідинну цитологію?

Для найбільш точної інфу, здала зразу після місячних багато було питань, наступна через тиждень після місячних була нормальна, з узд так само, коли зразу після місячних кажуть є поліп, в середині циклу немає нічого
Носки на подтяжках• 17 января 2024
Я ось недавно здавала,прийшла на 14 д.ц, лiкар нiчого не казала

Наверняка• 17 января 2024
Перший чистий день, до десятого
ДеньгиНеСдаю• 17 января 2024
Здавала на 10-й день, але наче не має значення, в лабораторії питають який день циклу і все
Новорічна пальма• 17 января 2024
Мені лікар сказала, що головне, щоб вже не було місячних.
А інша свого часу пояснювала різницю в результатах цитологій тим, що коли її брати під час запалення у активній фазі, результат може бути неточним.

Зробіть Кольпоскопію у хорошого гінеколога та пройдіть консультацію.

У більшості випадків шийку матки візуально оцінюють і вже розуміють, чи доцільно саме зараз брати цей аналіз