Стигла полуниця• 17 января 2024
Мошеница
Перевела деньги в инстаграм за куртку ,них куртки ни денег .Пришло не то что я заказывала .В Инстаграме меня заблокировали .Что делать ?Помогите хоть заблокировать страницу
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляСплюшка
Так куртка все же приехала?
Не то что нужно .Меня заблокировали ,везде и номера телефоном тоже .
Язикувата Хвеська• 17 января 2024
Без скринів переписки це виглядає як наклеп, вибачте, але отак бездоказово можна будь в кого жбурнути ’гіменцем’.
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляЗаместитель Анонима
Где-то раздобыть мозги, но где?...
Згідна ,але якось часто купляю в інстаграмі ,але так попала .
Аристократка-тунеядка• 17 января 2024
Мне спустя полгода вернули деньги,задалбывала их периодически на всех их страницах,но меня не блокировали.
Аристократка-тунеядка• 17 января 2024
Можете на своїй сторінці розміщати про них інформацію,прикріпляючи назву їх у інстаграмі.
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляПапина дочка
19 разів змінювалась назва сторінки.
Блокірує моментально ,пишу з нових сторінок ,також блокує .Телефони блокує
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так ,я заблокована
Папина дочка• 17 января 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Так чому не моніторили до покупки? Вже скільки різних випадків з цим інстаграмом. Є пром, є розетка де ваші покупки застраховані. А що тепер. Можу дати пошту кібер поліції, пишить їм
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Безполезно ,вони все скидають на місцеву поліцію .
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Тому що номер узнала ,лише в посилці .Раніше не знала
Папина дочка• 17 января 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Ну а що ви тоді хочете?
Мамзелькіна• 17 января 2024
Ответ дляСтигла полуниця
автор посмотрите сколько раз менялось название страницы, это же первый знак!
попробуйте сюда написать ,может есть инфо по ним
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляПапина дочка
Ну а що ви тоді хочете?
Хочу ,щоб хоча б заблокували сторінку в інстаграмі і більш ніхто не постраждав
Мальовнича даль• 17 января 2024
Перешла по ссылке, три моих друга подписаны да и подписчиков почти 45 тысяч, не может быть что это мошенники
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Що замовляли і що прийшло?
Так написати можна про всіх
Річ прийшла зовсім не та що на фото ,ч відправила назад і просила повернення коштів .На що мене заблокували .Якось так
Катерина577888• 17 января 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Більше було голосових
Жах, пишіть погані відгуки, я вже скаргу кинула на цей акаунт
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляКатерина577888
Я не можу написати ,мене заблокували уже з 3 різних акаунтів
Стигла полуниця
• 17 января 2024
Ответ дляМальовнича даль
Я на те і повелась ,що були мої друзі в підписках
Бла бла бла• 17 января 2024
мозг включать и не покупать ничего на помойках, тем более с предоплатой