Глаза_в_3_карата• 17 января 2024

На что может повлиять, если давать прикорм в 8.5 месяцев вместо 2 раз в день - 1 раз?

Мочалкин блюз• 17 января 2024
До 18 місяців дитина має вже їсти, тож у вас вже має будити в цьому віці якесь меню
пьЯНА• 17 января 2024
на то что понадобится больше ГВ или смеси
автор Глаза_в_3_карата • 17 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Нічого не зрозуміла)
З бісиками• 17 января 2024
На развитие
Так как нехватка энергии будет его тормозить
На ваш покой, скорее всего ребёнок будет плакать, так как постоянной смеси не достаточно
А почему вы хотите кормить только один раз?
З бісиками• 17 января 2024
Прикорм вводят для того, чтобы не допустить дефицита нужных для роста и развития микроэлементов. С каждым месяцем ребенку нужно все больше полезных веществ, одного грудного молока или смеси становится мало.
Головний кошак• 17 января 2024
Да ни на что не повлияет. До года основная еда -смесь или грудное молоко.
Цветочница• 17 января 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Нічого не зрозуміла)
Как сейчас поручите так и будет питаться всю жизнь
Зупка_цем• 17 января 2024
У 8.5 це вже і не зовсім прикорм,а повноцінні заміна прийому їжі. В чому причина такого рішення?
автор Глаза_в_3_карата • 17 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Це не рішення, це питання)
Госпожа_тамагочи• 17 января 2024
Дивлячись, яка дитина, якщо не цікавиться їжею, а по калорійності молоком чи сумішшю добирає, то не страшно. Зі старшою у 8 міс почала прикорм, геть не хотіла, але і важила вона норм.
Зупка_цем• 17 января 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це не рішення, це питання)
Чому воно виникло?
Прикуси Язика• 17 января 2024
Так само 8.5, коли 2 рази даю, коли 1 раз. Це поки що ознайомлення. Багато не їсть, може пару чайних ложок і все. Не думаю, що прямо критично так впливає. Треба дивитись по дитині.
автор Глаза_в_3_карата • 17 января 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Боже, дякую) думала я одна така)))
автор Глаза_в_3_карата • 17 января 2024
Ответ дляЗупка_цем
Чому воно виникло?
Буває, що вже бачу по дитині, що вже спати на нічний сон пора. А ще не дала другий прикорм. Тому питаю, чи треба насильно годувати, бо треба, чи можна вкладати вже)))
Мочалкин блюз• 17 января 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Нічого не зрозуміла)
Що ж не зрозумілого? Ваша дитина вранці має вже їсти кашу, а в обід овочі, вечір теж можна кашу, або щось інше. Треба було вводити прикорм починаючи з 6 місяців. З 10 місяців можна вже сир (творог), м´ясо, далі риба тощо
автор Глаза_в_3_карата • 17 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Так ми і ввели прикорм в 6 місяців) 6-7 місяців було по 1 трапезі. І з 6 місяців було вже м´ясо)
Мочалкин блюз• 17 января 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
З 6 місяців м´ясо рано. Потрібно було починати з кабачка, брокколі, далі додавати ще овочі. Вийшов би вже повноцінний суп. Далі каші - це сніданок
автор Глаза_в_3_карата • 17 января 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Та ми вже ввели це все) і кабачок, і броколі і майже всі овочі