Ищу Аленя• 17 января 2024

Дівчатка у мене просто трагедія((

Була вчора на масажі, а там у сусідньому кабінеті косметолог.,
Я маю свого прекрасного косметолога, але тут я дура спішила і дьоргнулася запитати у неї про крем для лиця. Мені потрібен супер зволоження,
Вона мені продала на вагу. Я заплатила не дорого, навіть дешево.. Я навіть подумала, що пофіг - не дорого, спробую.
Але мене так обсипало від нього, боже я цілий день так мучаюся( прямо біда.
Я подумала що просто не підійшов, бо навіть подумати не могла що таке гівно може косметолог продати(((
Але як подивилася що за крем, то була шокована.
То крем для лиця і тіла. Коштує баночка скільки як я заплатила за 50 мл.
Та фіг з нею з ціною, але я реально сиджу як обпечена. Лице червоне і обсипане.
Написала свому косметологу, завтра поїду до неї.
Я просто поплакатися, що я таке дурне ((
І не бідна, і не тупа ніби, але через те, що спішила щось мене дьоргнуло туди до неї звернутися ((
НетЕщеНаверное• 17 января 2024
Только не пишите слово ’трагедия’. Не к месту это слово

Криниця щастя• 17 января 2024
А навіщо ще до одного косметолога завтра? Вам від алергії щось випити треба і все
На_оба_рот• 17 января 2024
Аллергия может быть на любое средство
В идеале со всей новой косметикой надо патч тест проводить
автор Ищу Аленя • 17 января 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вибачте, але я дуже зараз страждаю. Мені боляче і пече (
ЗавЛабСнаб• 17 января 2024
Какая-то аллергическая реакция. Думаю, если бы от него всех сыпало - с этим кремом не работали, а так это все - индивидуальная реакция.
автор Ищу Аленя • 17 января 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Там склад жахливий і він ще до того і для тіла. Як може бути крем для лиця і тіла одночасно?
автор Ищу Аленя • 17 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Мені потрібно заспокоїти шкіру

ДокторТ• 17 января 2024
Если вы знаете, что у вас чувствительная кожа, то не стоило покупать непонятный крем с рук.
И не надо писать про трагедию. Не того бояться надо.
автор Ищу Аленя • 17 января 2024
Ответ дляДокторТ
У мене не було проблем зі шкірою
Шикаю і викаю• 17 января 2024
автор вы когда пишите слово трагедия, сто раз подумайте, трагедия это когда 138 полк 2 мех. батальон не выходит на связь 7 день... и ты не знаешь, жив ли твой сын и его побратимы или нет. Мира вам, и пусть слово трагедия никогда вас не коснется...
Птица секретарь• 17 января 2024
Мене так сипало на усілякі креми на розлив - Крістіну, Онмакабім. Це при тому, що я не алергік( Пройде. Пийте антигістамінне й сорбенти
автор Ищу Аленя • 17 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
Дякую.
ЗавЛабСнаб• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Если вы шарите в составах, на хрена на лицо мазать? Мы щас должны ванговать, что за крем и какой состав? Выпейте что-то антигистаминное что-ли.
Криниця щастя• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
А чому не може? Вода ж може бути і для лиця і тіла.
Криниця щастя• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Мені потрібно заспокоїти шкіру
Вам потрібно дати їй відпочинок
автор Ищу Аленя • 17 января 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Мене це дуже сильно вже зачепило.
У людини життя продовжується.
Мені зараз дуже боляче
Щедрик• 17 января 2024
Обсипало як кропивниця, пухирі чи прищі болючі?
Спробуйте циклапст, заспокоює шкіру, ну або феністил.
Грабля• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Мене це дуже сильно вже зачепило.
У людини життя продовжується.
Мені зараз дуже боляче
Ну завтра пройде, нічого ж не трапилося в житті, а мені нема де жити і що їсти з дитиною. І кремом я користувалася ще до війни... То в кого трагедія?
Не вмію заміряти• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
какой крем?Проиводитель Израиль?

Не вмію заміряти• 17 января 2024
Ответ дляПтица секретарь
на изральскую часто такое
Холодная каша• 17 января 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Сейчас Вам напишут, что нельзя обесценивать драму Автора)
Карамелька• 17 января 2024
Прочитала тему думала ракета в хату вам прилетіла
Нашо таке писати ????
Латексне альтер ЕГО• 17 января 2024
Ответ дляГрабля
Це ви чесно написали ?
Міс Всесвіт• 17 января 2024
Почитала заголовок - хотіла поспівчувати, прочитала текст - в дупу співчуття.
Грабля• 17 января 2024
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це ви чесно написали ?
Ну а як ще? Брехню ненавиджу і ніколи з брехунами не спілкуюся.
Всех в сад• 17 января 2024
Ответ дляИщу Аленя
Мені потрібно заспокоїти шкіру
лучше голову
Куплю орехи• 17 января 2024
Ответ дляКриниця щастя
Щоб гроші віддати
Холодная каша• 17 января 2024
Ответ дляКуплю орехи
Щоб гроші віддати
Бо не дурна .і не бідна
В гости звали?• 17 января 2024
Вы конечно глупость написали
Трагедия это совсем другое
Соня-сонятко• 17 января 2024
Я думала, що крем для лиця і тіла відрізняється лише маркетинговим підгрунтям) лице ж це також тіло