Еду в Буковель первый раз, на сайте прочитала о групповых занятиях в лыжной школе ( группа до 8 человек , время обучения 5 часов) может кто учился в таком формате, реально после обучения самой кататься?
sportivni-tovari.in.ua• 17 января 2024
5 годин звісно мало, кататись ні-будете знати дуже загальні поняття та мати самі мінімальні базові навики.
Давно брала индивидуально инструктора в Буковеле. Он мне только полчаса показывал: ’это ботинки, вот так вот застегиваются, это лыжи, это их внутренний кант на лыжах, а это внешний кант для...’
И время начинается с момента, как он вышел к вам, затем стоите в очереди, подъем на вершину, инструктаж и большей части часа уже нет. А они там ну очень дорогими были, не знаю, как сейчас
Я навчалась в школі Буковель 5 років по тому , але брала індивідуально здається було 3 години ! І вам з власного досвіду скажу звісно будите кататися , за 3 години мене інструктор поставив на лижі , правильно! Що ми тоді каталися і дуже добре! Після того навчання , 5 років в мене не було можливості кататися , в цьому році взяла інструктора в лижній школі в Києві думала , що все забула , але ні , мені навіть інструктор сказав що якщо с першого разу правильно поставили на лижі все згадується через роки !!!! Так що звісно майте бажання і в перед ! І так обовʼязково беріть інструктора !!!!