Яичница с беконом• Изменено 18 января 2024
Дівчата, 4 дітей, однокімнатна квартира..як влаштувати секс?
Будь ласка без жартів. Скоро переїзджаємо в нову квартиру, зібрали суму на завдаток+ будемо продавати цю квартиру. Але поки маємо, що маємо.
Двоє останніх дітей, по правді кажучи, народились, бо ми з чоловіком в темноті банально не бачили, що презерватив порвався. Старшому 13, вже все розуміє. Наймолодшій дитині 4.
Як все зробити потаємно? Санузел сумісний, сексом там не можемо займатись, бо кожному треба в туалет чи митись. На роботі з 8 до 17. Я вже думала може якусь штору прикріпити за нашим ліжком, а старший каже ‚буде новий брат?‘ тай таке
Дякую за поради
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляКоролева краси
а 2ку ?))))
Всех детей в одной комнате закрывать и спокойно работать над 5м
Планшетница• 18 января 2024
Мама с папой ушли купаться ночью, воду погромче и всем спать! Ну или на кухне (надеюсь она с дверью))) Старшему уже интересно и это не нормально - подсматривать за родителями)
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляБокс-орун
На 4му мені би все перехотілося назавжди) якщо що в мене 3є вже не дуже хочеться, але в мене і квартира більше)
У автора сил хватает уложить всех детей спать еще и кексом заниматься
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляХуАнита
Странно что не хочет.
Старший тоже хочет отдохнуть от этой безумной семейки
Бокс-орун• 18 января 2024
Ответ дляЗубожиння
Це прям фанати цього діла
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляСаджу все зарання
кляп в помощь ! и еще бы руки вам связать, шоб херню не писали.
И отверстия позаклеивать скотчем)
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Дівчата я спати
Только не очень громко кричите
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Мені 35
Тут з таким сексом потім не дивуйтесь, що чоловік ходить на ліво
Даже после секса в однокомнатной с четырьмя детьми тоже может задолбаться и пойти налево....
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ми живемо у Варшавському, а ви?
Пишите адрес, всей Советчицей приедем послушать
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А як вони там всі поміщаються?))
Им уже все равно)
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Я вообще не понимаю как это можно кончать в бабу и не ждать детей. Случайно получились
Советчицу не читали и не догадываются, откуда дети беруться
Зубожиння• 18 января 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Кричіть ’ кукареку’ діти подумають, що просто півень десь
Соседи полицию вызовут
На привозе• 18 января 2024
Беркте ба два раза в месяц отпуск на потрахаться
Дети в это время в школе саду
Или снимаете квартиру почасово
Или отель
В машине
На выходные детей к бабушке
Ложитесь в больницу с отдельной палатой и трахаетесь там
Дети в это время в школе саду
Или снимаете квартиру почасово
Или отель
В машине
На выходные детей к бабушке
Дуже дуже вумна• 18 января 2024
Ответ дляTammy21
Я знаю декількох дітей з близького і дуже близького кола, які знають що їх випадково зачали. Травми не спостерігається) Але усі ці діти у сім´ях де нема табуйованих тем. Може це якось вплинуло.
А как вы определили что у них нету травмы?
Я как бы с виду тоже здоровый и жизнерадостный человек,не пью,не курю,не зависима,занимаюсь работой,бытом,ребенком,собой…
Но вот только единственная сестра знает,что я с психологом прорабатывала это,и что на душе у меня огромный осадок от этого.
И возможно действительно травма осталась только от того,что мама хотела избавиться
Хочу в БАНю• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Двоє останніх вийшли випадково
Ми не планували
всех зачатых родить собрались?
Хочу в БАНю• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Не бачили
Я вішала шторку над нашим з чоловіком ліжком
Думала все ок
Поки старший не почав натякати щоб ми кричали тихіше і не зробити брата
Думала все ок
ужос...
тролите, мадам?
Кіма кепка• 18 января 2024
Понятно, что тема тролльная. Но таких маргиналов в жизни полно. И они реально плодятся. Половина их детей потом такие же и опять плодятся...
НЛОша• 18 января 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Купіть дітям багато гаджетів, іграшок і солодощів. Запакуйте у велику коробку. Потім все швидко висипаєте серед кімнати, поки діти роздивляються, можете посекситись у коробці. Більше варіантів не бачу.
Ви зробили мій ранок
парИла я парИла• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Ми живемо у Варшавському, а ви?
Автор, а переїзжаєте в який район? По темі не підкажу..ми хоч і в різних кімнатах з дітьми але ж вони шкідники малі бігають по квартирі до 24:00 тому сексом займаємось коли їх немає дома, тобто в школі вони
Tatka_mir_• 18 января 2024
Пішли в душ чоловіку спинку потерти, багато ж часу не потрібно, 3-5 хвилин і ви задоволені і діти мультик подивляться.
парИла я парИла• 18 января 2024
Ответ дляКіма кепка
А чому ви вирішили що маргінали сім´я автора а не ви? Зазвичай людина бачить в інших те що характерно їй самій
Дуже дуже вумна• 18 января 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Спасибо!
Просто я верю в то,чем больше ребенку даешь люблю (тоже конечно в меру) тем самоуверенным он вырастает,и не будет искать этого на стороне у каждой девушки,и не будет попадать в зависимые отношения (тот сценарий который был у меня) и результаты я уже вижу сейчас (ему 10 лет)
Яичница с беконом
• 18 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Думаємо переїхати в жк ‚Нивки-парк‘
Якраз парк поруч, річечка, діти будуть гуляти
Физрукая• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Це фізіологічна потреба
Давайте ви не будете більше їсти? Ви ж за все життя наїлись
Якщо вважати фізіологічною потребою розмноження, а не власне секс, то ви її вже вдовольнили з лишком))
Яичница с беконом
• 18 января 2024
Дівчата ви не думайте що ми якісь неблагополучні
Я нікого не хотіла образити
Просто так вийшло, двоє незаплановані
Всі діти чисті, одягнуті
Ходять в школу
Тому ми нормальні
Я нікого не хотіла образити
Просто так вийшло, двоє незаплановані
Всі діти чисті, одягнуті
Ходять в школу
Тому ми нормальні
Кіма кепка• 18 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Как банально. Не цепляет. А вас цепляет) вы увидели себя?
Аноним_1857• 18 января 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Думаємо переїхати в жк ‚Нивки-парк‘
А сейчас не гуляют ? За шторку подглядывают ?