Смурфетта• 18 января 2024

Який ви догляд використовуєте для шкіри обличчя?

Порадьте, будь ласка, бажано щось від le roche/Cerave/the ordinary чи щось чим ви користуєтесь для шкіри
КаваЗМолоком• 18 января 2024
Тоник , хуалу 5 сыворотка и крем, и умывалка эфаклар . Все ля Рош

Жертва интернета• 18 января 2024
Le Roche не найкращий вибір для шкіри і для догляду. Я колись мала з ними справу, вони визнали, що використовують в засобах компоненти, які в певних серіях просто не повинні бути і що призводить до дуже поганого стану шкіри. Тому не раджу.
Особисто я використовую косметику Dr. Jart. Маски, гарний зволожувальний крем, крем від почервоніння шкіри гарний в них, який після нанесення приймає ваш відтінок шкіри.
Яйцеголовая• 18 января 2024
Умываюсь..и плачу
Все буде• 18 января 2024
Дитячий крем Weleda, режим економії зараз.
Забрала і не сказала• 18 января 2024
Madik8 ,покищо найкраще, що пробувала.
Кружите меня,кружите• 18 января 2024
Поки на свій бюджет. Medi Peel і Dr. Ceuracle. Влаштовує. Мрію про всю серію Is Clinical
З царем в голові• 18 января 2024
Ответ дляЖертва интернета
Кстати, я когда-то их косм проверяла на калькуле, реально-горел красным, оч много вредных компонентов, хотя, их умывалка эфаклар ничего, лейт крем д лица, даже жирной подходил. Но… кого мы обманываем) посмотрите на владельцев всех брендов) у нас в мире человек 8 держат все, тот же ля рош в одной корзинке с ив сен лоран , это ‘группа’ лореаль, состав dmk засекречен… извините, что??? Состав средств для лица -секрет?)) не охренели ли они.
Весотехник• 18 января 2024
До ж**ы все эти умывалки сыворотки и кремы. Хоть дорогие хоть дешёвые. Маркетинг, чтоб его. Не выкидываю деньги больше
Жертва интернета• 18 января 2024
Ответ дляЗ царем в голові
Ну в теорії, так, звісно, всі не без гріха. Але Ля Рош лікарі приписують атопікам. Коли тіло перетворюється на суцільну рану після косметики, яка повинна захищати шкіру, це ще той жах, я вам скажу. І склад косметичних засобів в різних країнах різний, - ви знали? Я купую косметику або з натуральних засобів - написаний склад, як працює косметичний засіб, або купую в магазині, який відповідає за те, що косметика, яку він продає, не шкодить здоровʼю. В країні, де я мешкаю, дуже жорсткий контроль за цим.

Смячиком• 18 января 2024
Ответ дляВесотехник
Согласна с вами. Для меня лучшими кремами оказались Физиогель и SVR. Вздохнула с облегчением. Столько денег на ветер было выкинуто. Сыворотку могу взять подороже. Тоник лучший оказался Ля рош для сухой чувствительной кожи. Надоело метаться и быть в вечном поиске. Реально, дорогие средства не давали никакого эффекта. Чистый маркетинг
Смячиком• 18 января 2024
Сироватка ще жодна не сподобалась так, щоб брати її знову і знову. Непогана Matis delicate для чутливої з почервонінням, Dalton для шкіри з куперозом на початковій стадії. Все беру сухої чутливої шкіри. На anti age приписки не дивлюся, бо не вірю в це. Під очі ще теж нічого не сподобалось, хочу спробувати Шисейдо
Невісточка ж• 18 января 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Madik8 ,покищо найкраще, що пробувала.
А що саме і для якої шкіри
olivochka• 18 января 2024
Ответ дляСмячиком
Теж фізіогелем користуюсь вже років 7)
Мені 41
Крем для мене дуже щільний, беру лосьйон. Взимку крем тільки на ніч.
olivochka• 18 января 2024
Подруга користувалась Ля-рош десь рік, сироватка з ретинолом, під очі з ретинолом, + крем для обличчя і крем під очі з вітаміном С. Користувалась рік і зараз має алергію на ці засоби. Віддала мені, а я щось вагаюсь спробувати чи ні......
Забрала і не сказала• 18 января 2024
Ответ дляНевісточка ж
А що саме і для якої шкіри
все : вмивалка з хлорофіліптом для чутливої шкіри для мене спасіння, сироватки пептидна та б5, на ніч крістал ретиналь та нічний Адванс крем. Єдине тоніки та під очі креми не визвали захвату, просто нормальні. І сироватка з віт С під очі дуже подобається.

Доєднуюсь, кому не подобається Ля рош, з аптечної для чутливої шкіри купую на зиму кремчик Толеранс, гарно заспокоює і ще олійку від Кларінс на ніч для чутливої шкіри, також зволожує і заспокоює.
Це з улюбленого.
Шиворот Навыворот• 18 января 2024
Ответ дляolivochka
Теж фізіогелем користуюсь вже років 7)
Мені 41
Який саме лосьйон? Бо теж крем думала взяти, але шкіра дууууже жирна