Кашка-маняшка• Изменено 18 января 2024

Як допрацювати останніх 3 місяці?

В квітні буду йти в декретну відпустку, працюю віддалено, робота не занадто важка і добре мені дається, але вже просто неможливо чекати. Постійно втомлена і хочу спати, ледь встигаю все зробити, Здавалось що це скоро вже, але час тягнеться неможливо повільно просто. Звільнитись не варіант фінансово, і хочу зберегти місце. Як ви справлялись працювати вагітними?
Кондуктор троллейбуса• 18 января 2024
Я працювала в булочному цеху 12 годин
Не нийте

ИграйМойГормон• 18 января 2024
Я ще й їздила на роботу, десь дві години (це три маршрутки), чи електричка 40 хвилин з торгашами-випиваками
Элька-Карамелька• 18 января 2024
Вообще не понимаю как беременной можно работать, нафиг муж тогда
автор Кашка-маняшка • 18 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я працювала в булочному цеху 12 годин
Не нийте
до якого терміну?
Джавеліна• 18 января 2024
Візьміть лікарняний
Кондуктор троллейбуса• 18 января 2024
Ответ дляКашка-маняшка
до якого терміну?
Шість місяців
автор Кашка-маняшка • 18 января 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
а до вагітності Ви працювали?

автор Кашка-маняшка • 18 января 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Шість місяців
до 30 тижня мушу залишатись(
автор Кашка-маняшка • 18 января 2024
Ответ дляДжавеліна
Візьміть лікарняний
я в європі, ніхто не дасть якщо я просто не хочу працювати(
Кондуктор троллейбуса• 18 января 2024
Ответ дляКашка-маняшка
до 30 тижня мушу залишатись(
Я брала лікарняний
Lysiiiiii• 18 января 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
А якщо жінка хоче?
Mede• 18 января 2024
Можна піти у відпустку. Звісно, якщо ви її повністю не використали. Я свого часу так і зробила.
Привіт з ботойбіччя• 18 января 2024
Автор, не знаю, но похоже у вас первый. Я работала до 37 недели, еле выперли меня уже в тот декрет, думали рожать начну. Это второй декрет. Потому что в декрете - это адище. Работа, еще и удаленно, и ночью вы спите, и круги на улице наматывать не надо, и киношечку посмотрите и кушаете когда хотите. Короче, работайте себе.
Пригощаю кашею• 18 января 2024
Дорабатываю полторы недели и уже предупредила врача чтоб она мне больничный не выписывала - думаю поработать еще)
Элька-Карамелька• 18 января 2024
Ответ дляLysiiiiii
А якщо жінка хоче?
Фрикаделька• 18 января 2024
Ну Вы ж из дома работаете? Ну поспите побольше. Ездила полтора часа в одну сторону общественным транспортом до 30 недели и зимой еще в декрет как Вам по срокам примерно в конце марта было, так что не нойте, отлично все у Вас, работайте себе. Это дальше ждут испытания
побольшомусекретику• 18 января 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Есть люди, которые не хотят работать.
Вы не из таких