Столічна штучка• 18 января 2024
Як вам така сумка?
Давно хотіла таку чорну або тауп,але вони в 2 раза дорожчі,а на цю зараз знижка,трохи сумніваюся що потім пожалукую що не взяла іншого кольору.
Результат:
вже голосів:
79 (74.53%)
Гарний колір
27 (25.47%)
Так собі
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляОченьценная
аааа. я свою первую заказывала с инсайта, но еще в Украине жила)
меня б в этой сумке только бы размер смутил. У меня прошла уже тяга к мини. Мне нужно запихнуть туда кошелек, айкос, стики к айкосу, ключи от дома и от авто. чехол с очками). У меня в похожем цвете Джейкобс сумка есть, ниче не вмещается))
Це буде моя найбільша сумка
Оченьценная• 18 января 2024
Ответ дляСтрекоза любви
В мене всі сумки Коач, Лагерфельд, Тори, Корс асоціюються з людьми у яких немає фантазії. Бо майже завжди всі обирають одні й ті самі моделі. Я розумію коли це стосується люкса, але тут трохи інша історія. А скільки така сумка коштує?
покажите ваши фантазийные сумки, пожалуйста
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляТримаю свічку
Порахуйте, скільки часу ви її будете носити і розділіть 200 фунтів, вийде небагато. Але - у вас буде саме те, що ви хотіли, будете носити і радіти. Не варто забивати гардероб випадковими речами
Ні,я люблю часто міняти,не ношу десятиріччями одяг і сумки,ну і вона не єдина ж.
Як ухурделю• 18 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Трохи гралася вчора зі своїм одягом, в принципі,підходить,в мене багато сірого,беж але і багато хакі і зеленого
ото вы заморочились,
сумка не подходит под ту обувь что вы показали и под пуховик на фото 3, с остальными вещами сочетание отличное
Коленная ложечка• 18 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Не так як в Англії, тут або лв або coach))
Мне и этот цвет очень нравится и тауп. Можно подождать скидок на тауп
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
цвет отличный, но я давно ее хотела, уже перехотела и слава богу, это классика, но я люблю более необычные и простые модели, эта сумка обязывает гардероб соблюдать
Ну не під спорт костюм,так,але під любий смарт кежуал підходить.
Коленная ложечка• 18 января 2024
Ответ дляЧарівна патика
Ой, не розумію, в чому проблема. Цей колір класний, універсальний. Всю осінь і півзими пробігала з синьою сумкою. Чорна, бєжева - нудні, відстій, темносиній колір трендовий буде, ну і кольорові сумки в тренді були, є і будуть.
Муркошечка• 18 января 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
все зависит от того какие у вас цвета в гардеробе.
мне бы синяя не подошла.
но сумка симпатичная
мне бы синяя не подошла.
но сумка симпатичная
У меня на экране графит
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Ні,на них не буває,бо це найпопулярніші в них кольори - чорний і тауп. Може хіба 10-15 % але не 40
Я не чарівниця вам• 18 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Цвет сумки хороший,но мне модель не нравится
Сумка не маленькая,а полезного места мало
Стрекоза любви• 18 января 2024
Ответ дляОченьценная
А я повинна? Наче пораду не питаю про те, що мені обрати.
Тримаю свічку• 18 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Зрозуміло, я особисто купую виключно те, що подобається і не дивлюся на цінник
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляЯк ухурделю
ото вы заморочились,
Чим я заморочилась? У мене ця програма давно,дуже зручно дивитися що є в гардеробі) Під пуховик підходить,а взуття саме ця модель, вже давно універсальне))
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Для нее дорого
Для неї чи для вас?)
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Що ви там носите?) У мене телефон,ключі, пудра і блиск,серветки,все))
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляЛюбительница
Какая-то как из 70х годов. У моей мамы в то время такая была)
Я тоді ще не народилась,не в курсі)
Пушап Мі мі• 18 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
270 фунтів
А де дивитесь? Мені подобається дуже, і модель, і колір. І шкіра в них класна, якісна
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляПушап Мі мі
На оф сайті Англія
Цукрові вишні• 18 января 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Підкажіть назву програми або фото
Столічна штучка
• 18 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Підкажіть назву програми або фото
Acloset
ИМХОля• 18 января 2024
Ответ дляЧарівна патика
Черная и бежевая не отстой , а маст хэв, синюю тоже можно, у меня только черных штук 8)) и бежевая и красные , все есть, не понимаю когда одна сумка вообще.