Да, я блондинка!• 18 января 2024

В Аврорі дуже симпатичні тарілочки

Прямо весняний, літній, морський настрій.
Брехушечка• 18 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
Да, что то Аврора так резко зашла и начала расширяться .
Я тоже там даже что то купила, хоть и считала его магазином всякого непотрібу
Біля нас є закритий жк, там люди солідні живуть,але навіть туди втиснулася Аврора.
автор Да, я блондинка! • 18 января 2024
Ответ дляЖерица ночи
В Київський регіон зайшли рік тому, а в моїх батьків, на Полтавщині років 6 точно вже були магазини. Я як їздила до них, то весь час вигідно затарювалася. Там є і хороші достойні речі, хімія.
Брехушечка• 18 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Вона не різко зайшли. Це найбільша мережа в Україні. Їх більше 1000 магазинів і давно.
В Києві було їх мало, а от цієї осені почали рости як гриби.
Сіґеле-міґеле• 18 января 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
В Полтаве и обл. они начинали бизнес) Владелец из Полтавы просто)
автор Да, я блондинка! • 18 января 2024
Ответ дляБрехушечка
Аврора всім потрібна. Це магазин для всіх верств населення. Чоловіку своєму раджу зайти в Аврору, щоб популяризувати продукцію, а там і в інші мережі потроху можна.
автор Да, я блондинка! • 18 января 2024
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ну тоді все зрозуміло. Як і Маркетопт, чи Оптовички.
Агент Пинкертона• 18 января 2024
хрень
Сіґеле-міґеле• 18 января 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
с 2011 года они начали, первый магазин в Полтаве открылся
Света С Приветом• 18 января 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Плохое качество керамики.
и очень тяжелые
Червона рута• 18 января 2024
Ответ дляРятівник Малібу
А я такие голубые
В мене такі, тільки пастельно сині Люмінарк. Також з Аврори)
хутряна володарка• 18 января 2024
Ответ дляChaterbox
Мені здається, вони зараз на кожному кроці
Як мінімум, в районі Дарницької площі та Дарницького ринку
На Соломе всего один. И то, до него не доехать. Разве что собственным транспортом. А пешком топать 2,5 км
Для сравнения во Львовской области в моем городке Аврора на каждом шагу. В двух соседних домах по одному. И еще через метров 500 еще один
Булку Дай• 18 января 2024
Ответ дляChaterbox
Мій кум помив в пмм радянські тарілки, ті що золотом. Золото змилося)
Він такий-той добре, тепер в мікрохвильовці можна гріти
😃 клас! В мене в мами з золотом і не можна в мікру, але посудомийки немає ))
Скромняшка• 18 января 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Дякую! Прикро. Тоді буду обережна, в посудомийку, мабуть, тоді не можна їх.
Это очень плохая посуда… потрескается быстро да и бьется при каждом неосторожном стуке. Да и расцветка депрессивная, есть из такой не аппетитно
автор Да, я блондинка! • 18 января 2024
Ответ дляСкромняшка
А мені навпаки, їсти з такої - цілий ритуал. От сомусь в мене і ті, і ті асоціюються з Грецією.
А потріскається, поб´ється, то викину. Вони відносно недорогі.
Kika-6655• 18 января 2024
Реклама так себе
Джавеліна• 18 января 2024
Тоже их видела и вертела в руках, но подобной формы уже есть два вида( запретила себе накупать кучу лишнего
Джавеліна• 18 января 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
По 99 грн же?
Я по акции люминарк в эпицентре по 60 брала, там точно к качеству вопросов нет)
Обнемашечка• 18 января 2024
за оце - майже 100 грн/шт?
Заместитель Анонима• 18 января 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
А де ж та Аврора на Троєщині?Може хто знає?
погугліть
Сиджу тихенько• 18 января 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Краса. Де купили і скіко грн?
Доречі люмінар на чашці квіточки всі некольорові після пмм(
Це свіжий люмінарк, мабуть літом купила..
На старому вже 10 років мию і все ок з кольорами
В мене люмінарк вже зовсім без квіточок, чисто білий)
Глаза_в_3_карата• 18 января 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
в нас на Героїв Дніпра аж 3
Губки-уточкой• 18 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Да просто в прошлом году стали как грибы расти.
Донька подруги• 18 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Зробив. Просто вони не продавалися ніколи окремо. А продавалися лише у сервізах на 28 предметів
От і погано)
Сама вумна тутички• 18 января 2024
Ответ дляхутряна володарка
Та ні, далеко не один магазин на Соломі.
Жерица ночи• 18 января 2024
Ответ дляИнста_Богиня
Не знаю, в К я особо не встречала у себя 6а районе, потом Аврора, Аврора здесь услышала, пошла посмотрела где есть, таки есть рядом..
автор Да, я блондинка! • 18 января 2024
Ответ дляДжавеліна
Я теж тепер баста, але ми якось за минулий рік добряче перебили саме таких плоских десертних тарілок.
автор Да, я блондинка! • 18 января 2024
Ответ дляДжавеліна
По 99 грн же?
Ну, якщо чесно, люмінарк скучний, і теж шкрябається, тріскається. Хочеться фарб в життя, чогось незвичного.
хутряна володарка• 18 января 2024
Ответ дляСама вумна тутички
А где еще есть? Ну вот согласно Гугл картам на Соломенке один. Есть еще в Соломенский районе, но эти еще дальше🤷🏻‍♀️
Сметчица• 18 января 2024
Ответ дляБойова
я такі купила декілька місяців тому. важкі. миються в посудомийці без проблем . вони були 3х різних розмірів і ще такіж чашки.
Крута тарілка!
КапитанльнаЯ• 18 января 2024
Діти люблять Аврору. Моя кожного дня туди ходить. У мене в дитинстві теж була така гра, купувала в книжному магазині хоч листівку, хоч лотерейний квиточок за 15-25копійок. Так і донька таскає щось на 50 гривень раз на тиждень саме Аврорі виторг і так більшість однокласників.