Незнакомлюся• 18 января 2024
Высылал ли кто-то резюме в другие страны? Например находясь даже в ЕС
Высылали ли вы резюме скажем из ЕС в США, из Украины в Лондон, из Германии во Францию? Интересно есть ли вероятность что могут взять или надо быть супер крутым спецом? Допустим, взять но жилье и переезд вы сами организуете
Клептоманка• 18 января 2024
В кожній країні свої вимоги, скажу за Британію: знання мови (сертифікат) і робоча віза від роботодавця, тобто, у нього має бути ліцензія, також вам треба оплатити всі збори і за медичне страхування додатково. Ще зараз хочуть для того, щоб могти привезти сім´ю, треба заробляти в рік під 40 тисяч.
Взяти на роботу можуть, особливо, якщо хтось дасть рекомендацію. В Британії люблять, коли хтось за людину може поручитися, репутація багато важить
Так, працювала в Британії рік, потім повернулася. Зараз працюю на американську компанію ( офіс у Литві) з дому.
Повивозили всіх українців, але я прийшла сюди під час війни і мені вже не пропонували виїхати.
Знайомий нещодавно влаштувався в німецьку компанію ( він виїздний), їх з сімʼєю забрала ця компанія у Німеччину
рукиЖимолости• 18 января 2024
Ні. Це майже нереально) зараз величезна проблема з житлом і не розглядають людей, у яких його немає. В мене у подруги перше питання було на співбесіді, чи є житло в Дубліні/оренда. Сказала, що немає, але готова їздити 1,5 години з передмістя. Сказали, що їм таке не підходить. І важливий дуже місцевий досвід роботи. Майже всі ваші попередні здобутки обнуляються. В Канаді треба лише місцевий досвід. І лише місцеві документи. Візу ви можете і рік відкривати, а їм людина треба прямо зараз. По моєму досвіду - це утопія. Як правило, можливий лише перевод з філіалу одної країни до іншої. Це реальніше і це працює. Так щоб взяли клта в мішку без місцевих документів, здобутки досвіду і диплому, то це скоріше утопія
Незнакомлюся
• 18 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
так жилье можно снять же
например берут скажем на вакансию мм...не знаю, менеджера в макдональдске в Нью Йорке киевлянку
Допустим у нее есть виза. Она приезжает, снимает комнату и работает. Разве нет?
в ЕС в усех украинцев есть защита, и сменить ее можно
Тю) Зробіть якісне резюме та хоч масово їх розсилайте. Вас не поб´ють за це) Я давно працюю на себе, але коли мені знадобилася робота, то я своє отак і розсилала.
Я знаю, що зовнішня мотивація працює гірше за внутрішню, але от прям зараз мотивую вас почати думати що вам усе-усе можна)
рукиЖимолости• 18 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
так жилье можно снять же
Ні))) житло я шукала 5 місяців з робочим контрактом. Ніхто біженцям не хоче здавати. І в принципі, із-за нашої війни повсюди величезний попит і дефіцит житла. В Лондоні мої родичі шукали квартиру 3 місяці. 3 000 євро коштує маленька квартира. Навіть пропонували за рік наперед заплатити. З ТЗ мало, хто хоче здавати
Незнакомлюся
• 18 января 2024
Ответ дляTammy21
Дякую)
рукиЖимолости• 18 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
так жилье можно снять же
Документів місцевих купа. Ви тільки їх будете робити перший час. А що у Вас є спонсор в Британії? Там складнувато відкрити візу. В мене вільна англійська, але спонсора немає. Я ніяк не можу потрапити в Британію
Краля-Галя• 18 января 2024
Ответ длярукиЖимолости
Подтверждаю. У меня такая проблема была в Германии. В нескольких случаях так и озвучили - нам нужен человек, проживающий в самом Франкфурте или пригороде, а не в 60-70 км в глухой деревне и общежитии, как у вас(( что им не нужны мои проблемы при переезде и т.д... И в чем парадокс: жилье во Франкфурте и пригородах не сдавали по причине отсутствия работы. Так и говорили - вначале устраивайтесь на работу, а потом уже поговорим за аренду🤦 замкнутый круг, одним словом
Баба на горошині• 18 января 2024
Щоб працювати в США потрібен work permit, місцеві компанії не беруть на роботу якщо у вас не має дозволу на працю в США. Але є куча вакансій в інтернеті по типу диспетчер на трак, це з дому по рівно працювати, здебільшого наші набирають людей
Библиотекарь• 18 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
так жилье можно снять же
Яка віза є у киянки? Туристична? Так по ній вона працювати не може.
А заморочуватись і оформляти робочу візу киянці заради вакансії менеджера корпорація не буде, закриє вакансію українкою або індускою або американкою, які вже територіально в США.
Незнакомлюся
• 18 января 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Тимчасовий захист сделает например
ну не в США
а в США ю4ю
ну не в США
а в США ю4ю
Библиотекарь• 18 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Тимчасовий захист сделает например
ну не в США
а в США ю4ю
ну не в США
а в США ю4ю
Ну так u4u то не віза.
Якщо вже заїхала по u4u,то хай іде хоч в Мак, хоч в Вендіс, бо дозвіл на роботу має.