Мейк-ап форева• сегодня в 14:54

З хлопцем посварилися, сексу давно не було, а мені вже треба

Минулий раз він перший прийшов миритися, а зараз чекаю і все ніяк. Але питання принципове, не уступлю. А секс з ним класний. Як би його підштовхнути на це діло )))
База_птеродактилей• сегодня в 14:55
давайте його номер - підштовхнемо)))
автор Мейк-ап форева • сегодня в 14:56
Ответ дляБаза_птеродактилей
давайте його номер - підштовхнемо)))
Не дам, він мені самій ще пригодиться )))
СкумбріяП8• сегодня в 14:57
Только одно вам бабам и надо
Elena_Kiev_Solomenskiy• сегодня в 15:00
ну, подарите ему какой-нибудь подарок, чтобы он расстаял и отдался
Гуру троллинга• сегодня в 15:04
Так би й сказала ’йдемо жахнемось, але... я ображена, тому віддаюсь тобі з лютою ненавистю’
Мамин тріль• сегодня в 15:11
То треба шукати іншого
Каляка маляка• сегодня в 15:18
А чего поругались
автор Мейк-ап форева • сегодня в 15:22
Ответ дляКаляка маляка
А чего поругались
Емоційна віддаленість
Каляка маляка• сегодня в 15:23
Ответ дляМейк-ап форева
Емоційна віддаленість
О, так девочкам это подавай и на 40м году совместной жизни, а мужчинам только пока гормоны бьют) я расслабилась и подстраиваюсь под него, хотя иногда хочется розовых соплей) тогда я их сама организовываю)
Танцепесенная• сегодня в 15:40
Ответ дляМейк-ап форева
Емоційна віддаленість
Який секс при емоційній віддаленості? Потертися для розрядки статевими органами? Візьміть вібратор, не дякуйте.
Він може вас більше зовсім не хоче, ви про це не думали? Остання пір´їна зламала верблюду хребет
Совбез• сегодня в 15:55
Ответ дляМейк-ап форева
Емоційна віддаленість
Сатісфаєр ваше все.

Не зрозуміло мені, для чого так жити... Без сексу, без емоційності і сварками які тягнуться довше чим пара годин.