«Мобілізація жінок буде. Доведеться повернутися до цієї ідеї – я її повністю підтримую», – заявила () нардепка з партії солодкого путруччі, Зінкевич
Також, за її словами, напади на військових мають жорстко каратися, а для ухилянтів варто робити життя фінансово невигідним, зокрема через блокування рахунків.
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
Надо будет пойду, и все пойдут
Ответ дляIphone25
Удалено администрацией...
Посадят
Можете спасибо сказать своему любимому Пэте
нардепка з партії солодкого путруччі, Зінкевич
Ответ дляcoch100
Удалено администрацией...
Ответ дляcoch100
А зачем ждать принудительную?
Потому что у женщин есть право выбора, в отличие, от мужиков, и я им пользуюсь.
Ответ дляcoch100
А муж ваш чего не на фронте?
Удалено администрацией...