Гага Газу• 19 января 2024

Доставка газу. Як дізнатись суму і реквізити?

Раніше все було в додатку 104.ua , тепер уже цей додаток не дійсний чи що , спочатку зникли дані за спожитий газ а потім і за доставку . Газ знайшла в телеграмі , а доставку не знаю де шукати. Квитанції не приходять нам . Хто знає підкажіть де знайти .
Файна_зупка• 19 января 2024
Сайт газ мережі
Кудесница_с_пургеном• 19 января 2024
https://my.grmu.com.ua/
зарегистрируйтесь по номеру счета, который был на 104.
автор Гага Газу • 19 января 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
https://my.grmu.com.ua/
Дякую
МамаБест• 19 января 2024
https://grmu.com.ua/contacts/
Тут можна подивитися нові реквізити газмереж
Ёшки_Матрёшки• 19 января 2024
Рахунки можна подивиться в будь якому мобільному застосунку банка. Ви користуєтнсь взагалі такими? В деяких банках навіть кеш- бек за оплату комуналки є.
По конкретній адресі всі рахунки в одному місці, не треба шукати реквізити та суми, все дуже зручно.
Шукаю стакан• 19 января 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Был нормальный личный кабинет. Теперь ПЕРЕрегистрироваться еще тот геморр! Все нервы вымотала, так пока и не получилось. В наличии простой кнопочный моб, но с компом дружу. Девочки, помогайте!
Я не в теме• 19 января 2024
Ответ дляШукаю стакан
З компа зайдіть в особистий кабінет свого банку, там має пункт про оплату комунальних платежів, вбиваєте потрібну адресу і мають підтягнутися реквізити всіх служб для оплати, за вказаною адресою
Шукаю стакан• 19 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Дякую! Спробую. Гарного дня!
Я не в теме• 19 января 2024
Ответ дляШукаю стакан
Дякую! Спробую. Гарного дня!
Навзаєм
Шукаю стакан• 19 января 2024
Ответ дляЯ не в теме
Навзаєм
Все знайшла. Дякую!