Замороженная селедка• 19 января 2024
Як себе переконати, що це вже край?
Дівчата, дійшла десь до 73-74 кг при рості 168 см. Їм, що хочу, сплю як попало(робота і тривоги дають про себе знати), намагаюсь не їсти пізно ввечері, але зранку не завжди їм вчасно, бо сплю(
Не можу відмовитись від лате, але не більше 1-2 в день(по грошам теж би хотілось економити).
Я б хотіла бути стрункою, легкою, але і в такому вигляді я чомусь не комплексую, чоловік обожнює(((( а хотілось би, щоб у нього була витончена жінка. І хочу фото робити, щоб я там норм була. Бо обличчя зсувається, коли набираю вагу.
Ходжу приблизно 12 тис кроків на день, меньше тільки перед циклом, бо погано.
Як себе підняти і примусити займатись? Вдома є орбітрек, пилиться.
Ненавиджу робити одне і те ж саме, колись схудла на танцях, але зараз не можна через проблеми зі спиною. Ходжу на лікувальний масаж.
Поділіться своїми мотиваційними історіями.
Дякую
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляПринцепесочка
Це типу сексі мало бути?🤣
Та щось таке. Він просить мої фото, а я не можу таке відправити
Миллениалка• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
І я на себе товстенька, але це зовсім мене не бадьорить, не депресує, не мотивує, нічого.
Тобто, я в голові б хотіла бути худіше, але в житті зовсім не можу взятись серйозно. Відразу себе шкода, що обмежую. Що життя одне, треба все дозволяти. А я худла раніше, коли переставали про це думати і просто жила. Зараз стрес
Я схудла на 23 кг без обмежень. Не обов´язково худнути на відвареній курячій грудці і висівках. Просто зробіть собі зручний режим, 3 прийоми їжі на день, без перекусів, готуйте з тих продуктів, що любите, дотримуйтесь дифіциту - і буде Вам щастя. Я, наприклад, теж дуже люблю латте. Зараз замінила на каву з невеликою кількістю вершків, замість цукру додаю 1 ложку сиропу агави. Можу декілька разів за день випити. На схуднення не впливає, бо все в межах КБЖУ. Повірте, важко тільки перший тиждень. А коли бачиш результати - то процес йде просто чудово)).
Принцепесочка• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
В тому і проблема, що на мене нічого не діє
Від форуму ви чого очікуєте?
Для мене це жесть і запущений стан
В житті б не вдягла такий обтягуюче сардельковий одяг на таку фігуру
Для мене це жесть і запущений стан
Анонім Завгосп• 19 января 2024
1. Візуально у вас більше кг
2. Щоб почало не подобатися, треба себе колись побачити ніби чужими очима.
Я колись була 76 кг, дивлюся, персик, розовенький, соковитий. А потім побачила своє фото в один день і прозріла, бо сиділа свиня. Після того взялася за себе. Так, болить голова від обмеження їжі, розумова робота. Але, що ж поробиш. Або товстішаєш далі, поки назад дороги не буде, або своєчасно схаменешся
Підмітайло• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я з вами згодна, що життя одне - строге пп не для мене. Відчуття тоді, що я для пп, а не воно для мене😝 Дозволяю грішки. Але мені подобається гарно виглядати, бути стрункою. Ну тобто, це компроміс, оце я з‘їм, а від цього можу відмовитись. Плюс я пішла на спорт, більше для морального здоров‘я, це було в минулому грудні, коли блекаути и ото все. І тут повинна була бути мотивуюча історія, але, замість того, щоб схуднути, я на 2 кг стала важчою за рік😂 Так, це м‘язи, але і об‘єми збільшились. Але в мене спортивний інтерес вже, добити все ж таки ту вагу. Але, повертаючись до початку - не ціною життя, щоб жити тільки для того схуднення.
Миллениалка• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У мене не буде таких кг, але фігура точно попливе.
А скільки Вам років? Я теж раніше думала, що не буде таких КГ, потім опа, і в 43 рочки - 95 кг. А ще три роки назад я важила 65-68 кг без обмежень в харчуванні. Звісно, що 30 кг не за 1 день приклеїлись. Але теж отак себе жаліла, стреси заїдала, робота головою - треба солоденького, як же без нього, їла вечорами без обмежень - і влітку цього року мала вже 95 кг.
Кнопкотиць• 19 января 2024
В мене зріст теж 168, зараз важу 63 кг і мені муляє, вважаю 58 для себе ідеально.
Але ви на фото дійсно соковита і приємна оку! Гармонійно виглядає
КартаБезКомиссий• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А есть нормальные фото? Без изгибаний и выпячиваний? Вы себе нравитесь именно в таких позах или в реальном мире вас тоже всё устраивает?
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Дякую. Проблема, що я раніше жила на пп, для мене це було нормою. А потім щось пішло шкереберть. Треба подумати.
А що в сиропі агави? Щось краще цукру?
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляМиллениалка
33. Я бачу по генетиці, у нас немає прям під 100 кг, бо всі активні, навіть з зайвою вагою. Я завжди багато рухаюсь, але тепер через ці всі лате не скидую і стрес додав жировий живіт, якого у мене ніколи не було і при надмірній вазі
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляКнопкотиць
Дякую, хочу бути в 2 рази меньше, але також соковитою)))
Я хотіла 55, але думаю, що для мене це дуже мало
Моторошні троянди• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую, в тому і проблема, що соковита((( і так норм і всім подобаюсь, а себе відчуваю як в пастці(((
Так Вам голову лечить, а не над телом издеваться. Отличная фигура у Вас!
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нормальних немає, не фоткаюсь зовсім. Це для чоловіка було
Миллениалка• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А що в сиропі агави? Щось краще цукру?
Сироп агави має нижчий гликемічний індекс, ніж цукор чи мед, тому додаю його в каву. Можна ще стевією замінити, але я щось її не можу вживати, не подобається присмак.
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Дякую, лікую, звичайно. Але і тіло треба берегти
Ксерокопия ночи• 19 января 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Та не, ещё далеко не край. Очень сочная фигурка!!!! Мне б такую.
А такие ?
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляМиллениалка
Стевія теж не моє, треба глянути на агаву, дякую.
Я чомусь мед перестала їсти, колись дуже любила. А тепер якось дивно, не розумію себе. Ковід багато смаків змінив(
Ксерокопия ночи• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Автор ,у меня 7 размер груди , 70кг ,154 см - я в диком восторге от своей фигуры ! Постоянно в центре мужского внимания ! На улице подходят неизвестные мне мужчины дарят цветы ,конфеты ,говорит комплименты . В ОТ часто мужчины мне шепчут на ушко интимные страстные речи !
Sandra_6594• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А що в сиропі агави? Щось краще цукру?
сироп агави ще гірше за цукор, почитайте сучасні дослідження
Білка в колесі• 19 января 2024
Почему вес указываете ориентировочно? Без взвешивания?
Почему спрашиваю, у меня такой же рост тоже в процессе похудения, весе 73 фото
Ксерокопия ночи• 19 января 2024
Ответ дляПринцепесочка
Від форуму ви чого очікуєте?
Для мене це жесть і запущений стан
Зависть никого, милочка не красит ! Такая одежда подчеркивает сексуальность пышных форм ! А у вас их нет смиритесь .
Звезда в шоке• 19 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Потому что там больше 73 кг, это очевидно 😏 Как минимум под 80
Просто люди всегда хотят такие цифры уменьшить, хотя бы у себя в голове
Если в реале не могут и не хотят
Голодаю• 19 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
У вас хорошо лишний вес откладывается)) не безобразно)))
То вы ее просто раздетую не видели - это же все сало-желе - не мышцы
Голодаю• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Мені ніколи не вистачало, не мотивувало це. Я худну, коли забуваю про всі проблеми і просто живу. Але зараз стрес не дає
Откажитесь от лате, перекусов и сладкого. Через три месяца будут другие фото - но вам бы поныть
Пуки-куки• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Коли недоїдаєш, то болить голова і важко думати.
1800-2000 ккал це ніяк не недоїдаш.
Ответ дляЗамороженная селедка
Мені не достатньо(
Автор ощущение словно вы себе очень нравитесь и фото выставили что б вас похвалили
Не думаю что комплексующая девушка одела бы все настолько облегающее
На фото в такой позе все симпатично , попросите что б вас кто-то сфоткал внезапно в расслабленном виде, мотивация худеть сразу появится
Голодаю• 19 января 2024
Ответ дляksyuha831
Худнуть від дефіциту та балансу калорій, а спорт тільки підтримує м´язи, від нього не худнуть.
Худнуть з часом. Я наприклад бігаю влітку. Раціон взагалі не міняю. В вересні жовтні- я вже на 3 кг менша і в об ємах теж 2-3 см сходить. Бо сала менше и сходить вода. Взимку без руху знову тіло отікає і м´язова тканина зменшиться. По раціону нічого не змінюю взагалі
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляБілка в колесі
Бо тут ваги якісь дивні, механічні. А додому не можу поїхати, щоб точно знати.