Замороженная селедка• 19 января 2024
Як себе переконати, що це вже край?
Дівчата, дійшла десь до 73-74 кг при рості 168 см. Їм, що хочу, сплю як попало(робота і тривоги дають про себе знати), намагаюсь не їсти пізно ввечері, але зранку не завжди їм вчасно, бо сплю(
Не можу відмовитись від лате, але не більше 1-2 в день(по грошам теж би хотілось економити).
Я б хотіла бути стрункою, легкою, але і в такому вигляді я чомусь не комплексую, чоловік обожнює(((( а хотілось би, щоб у нього була витончена жінка. І хочу фото робити, щоб я там норм була. Бо обличчя зсувається, коли набираю вагу.
Ходжу приблизно 12 тис кроків на день, меньше тільки перед циклом, бо погано.
Як себе підняти і примусити займатись? Вдома є орбітрек, пилиться.
Ненавиджу робити одне і те ж саме, колись схудла на танцях, але зараз не можна через проблеми зі спиною. Ходжу на лікувальний масаж.
Поділіться своїми мотиваційними історіями.
Дякую
мистерЛяпсус• 19 января 2024
Та не, ещё далеко не край. Очень сочная фигурка!!!! Мне б такую.
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Дякую, в тому і проблема, що соковита((( і так норм і всім подобаюсь, а себе відчуваю як в пастці(((
Ниф_ниф• 19 января 2024
Мне бы хватило фото, чтобы худеть. Люблю себя стройную. Стройная я моложе выгляжу. Люблю как на мне стройной сидит одежда.
Скорая помощь• 19 января 2024
Ну вот в зеркало посмотрите. Если вам все нравится - можно жрать дальше. Если нет - бегом в спортзал.
ЭтаваНиМожетБыть• 19 января 2024
Я лате не п´ю, та й каву взагалі перестала вживати, п´ю чай без цукру чи відвар шипшини (на роботу беру з собою у термосі), кожен раз як йду повз точки з кавою думаю про те що ’55грн я собі заплатила’, замість лате, на косметолога вже розкошелилась)
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляПочекуха
В сенсі - як себе переконати? Вам фото не достатньо?
Мені не достатньо(
Впораюсь зі всим• 19 января 2024
А по-моему вы такая секси. Худела с 70 до 58. Тело класс, а вот лицо с тех пор +10 лет. Обвисло капец. Сейчас опять 66 и пофиг уже, зарядку только для спины делаю.
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
У вас хорошо лишний вес откладывается)) не безобразно)))
Дякую, знаю( але це не мотивує
Марафетчица• 19 января 2024
Автор, хорошая у Вас фигура, для моей бы бабушке Вы были бы идеалом, она любит когда девушка не тощая, а немножко в теле. Я вот с детства худющая, сколько б не пыталась, хоть немного поправится, а у меня не выходит, хотя ем всё что хочу и не отказываю себе в радостях пищи, но поправится не получается😥
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
Мені ніколи не вистачало, не мотивувало це. Я худну, коли забуваю про всі проблеми і просто живу. Але зараз стрес не дає
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляСкорая помощь
Так я не жру, можливо якщо б жрала, то скоріш бы пішла
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
У мене максимум 1 день такі думки, а потім знов
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
У мене спочатку обличчя, тому я худіга гарніша
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую за комплімент)
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляМарафетчица
Моїм би теж, але вони померли обидві минулого року((( і це ще додало проблем.
Дякую.
Вам же просто спорт можна додати і Ви ідеал)
Дякую.
Напланетянка• 19 января 2024
Я вешу 61 при росте 171 см и чувствую на себе лишних 5 кг последние 2 года(( я всегда любила быть худой,мне помогает только сильная мотивация,и худая подруга рядом (я сейчас уехала и вокруг все толстые и я совсем обленилась)
Ручки-Крючки• 19 января 2024
Идти в спортзал к тренеру, который и питание расписывает и хотя бы минимально контролирует.
Ниф_ниф• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
А мне нужна мотивация для похудения. Например- влюбиться. Но я глубоко замужем, поэтому сейчас такая мотивация отпала, муж не поймет))) Поэтому худею, чтобы хорошо затариться на распродажах)))
Борщик• 19 января 2024
Просто купіть речі за розміром і фігурою. От щось мені здається, що якби ви собі не подобалися, то й не носили б такі обтягуючі речі.
Поросенка• 19 января 2024
Не важно во сколько вы встаёте и завтракаете, важно не ужинать перед сном. Как только у вас уйдёт пару кг, так сразу и мотивация появится
Марафетчица• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую.
Спасибо 🥰 мысль о спорте меня иногда посещает, теперь буду стремиться.
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляНапланетянка
У мене 5кг груди, напевно. Я в ідеалі була 65 кг, прям дуже худенька.
Подруг поруч немає, донька худа) мотивує
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
Мені закохатися не допомогло, він мене годує
Замороженная селедка
• 19 января 2024
Ответ дляБорщик
Та це з минулого життя залишились